Forum Psilocybe

Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  »Inne« nowy wątektematów:
434
odsłon:
498362

Ostatnie posty . . .

¤ To łysiczki czy nie?
     ¤ Zmiana temperatur a rozwój kosmitów (Growkit GT)
     ¤ Czy To lysiczka ?
     ¤ Zielone i śmierdzi podejrzanie
     ¤ fsre 2018 pytanko
     ¤ co sie stalo z moim kitem
     ¤ Czy to pleśń? GT drop 186
     ¤ Przed pierwszą podróżą - mój pierwszy growkit
     ¤ Złe podróże, proszę o pomoc
     ¤ Pierwszy grow kit (golden teacher)@i wielka niepewnosc.
     ¤ Pierwszy odcisk pytania

<<<   <<  12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Grzybnia Golden Teacher
Met
21936Met:
2008.12.17
16:35:43
Po rejestracji nic sie nie zmieniło ;/
frs
2792frs:
2008.12.14
17:11:14
Skąd wziąć 1 euro na FSRE?
secetka frywolnie
51508ISH:
2008.12.07
23:12:32
Zmniejszenie ilości wątków, usprawnienie forum.
nodrugsnofun
242501sorgen:
2008.12.23
23:11:39
FSRE a list ekonomiczny.
asda frywolnie
53197Borys:
2009.07.18
11:57:09
leg-all ne(o) dragi
nodrugsnofun
91755nodrugsnofun
: 2008.11.14
14:24:34
Hodowla gołąbka jadalnego, tzw surojadek :)
m@zatapec
186237Galgan:
2008.10.27
19:14:22
mikoryza
fastnick1oo
31171cjuchu:
2008.10.10
15:16:39
Łysiczki - Bydgoszcz i okolice
fordoniak frywolnie
0980brak
Zjadło galerię?
m@zatapec
1592heroj:
2008.09.20
19:15:43
Grafika na forum
vadimus
2697vadimus:
2008.09.20
19:15:17
Łysiczki - gdzie zbierać na Śląsku?
DobroDobro
168632zaGoramizaLa
sami
frywolnie:
2018.10.04
14:30:55
UWAGA UWAGA!!
CHEEROCKE
2844CHEEROCKE:
2008.09.10
19:04:58
kiedy...w...gory
jgl
0604brak
Mam problem z Galeriami
Muchomur
61062Galgan:
2008.09.28
14:21:55
Nasza-Klasa
Tomash
264481nodrugsnofun
: 2008.10.13
08:51:50
Tomash
metaprapsylocyb

zarejestrowano: 30.09.2004

Temat: Nasza-Klasa
wysłano: 2008.08.19 22:00:44
Witam grono forumowiczów. PODNOSZĘ ALARM!
Wrzuciłem listę z gg na naszą klasę i patrze a tu mi po numerach gg znalazło ludzi z TEGO FORUM!
Czy was pojebało dawać to gg na nasząklasę? Przecież równie dobrze można samemu zgłosić sie na komendę z karteczką "uprawiam".
Usuńcie te numery a najlepiej w pizdu konta i załóżcie od nowa żeby wykasowali logi bo może przez to być wtopa.
Pozdr.
Kąkretne ELO!
odpowiedzodpowiedz tu
Rodzynka
młodszy psylocyb

zarejestrowano: 18.01.2008

ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2008.08.20 11:04:08
Ostrzegałam już tak na hyperrealu. Niewiele to dało, nawet jednego administratora znalazłam ;]
Transfungacja w toku
odpowiedzodpowiedz tu
sorgen
starszy psylocyb

zarejestrowano: 21.04.2008

dół
wysłano: 2008.08.22 06:08:27
hehe sprawdź na fotka.pl, może znajdzie się jakiś odważny
odpowiedzodpowiedz tu
SleepNowInThe
Fire

nowy użytkownik

zarejestrowano: 02.08.2008

dół
wysłano: 2008.09.22 23:02:55
cytat: autor Witam grono forumowiczów. PODNOSZĘ ALARM! , ... ipt .. , bo może przez to być wtopa

dokładnie ! , jestem nowym czytelnikiem tego forum które obserwuję od około miesiąca , i widzę jak zdobywa ono coraz większą popularność . Ze względu na swój wyjątkowy charakter priorytetem dla wszystkich forumowiczów musi być dyskrecja i rozsądek w postępowaniu na co dzień przez szanowne nasze środowisko . Materiały zawarte w tym serwisie są wyjątkowe .
without face
odpowiedzodpowiedz tu
fuzzy
psylorodek

zarejestrowano: 02.10.2008

dół
wysłano: 2008.10.05 22:46:26
Nie bardzo rozumiem problem.. Jaki związek ma mój numer gg (którego na TYM forum nigdzie nie podałem (i nie zamierzam)) z numerem gg na NK ?
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

zarejestrowano: 21.09.2008

dół
wysłano: 2008.10.06 08:15:52
taki, że ten na naszej klasie pokrywa się z tym z forum w więc metodą porównania wszelkie organy ścigania mogą odkryć imie i nazisko klienta, suma sumarum zapisanego na naszej klasie. Panimajesz?
ť Just fly Ť
odpowiedzodpowiedz tu
fuzzy
psylorodek

dół
wysłano: 2008.10.06 11:14:23
cytat: nodrugsnofunPanimajesz?

To ty chyba nie panimajesz mnie
Nie podawałem TU nigdzie swojego numeru a adresów emailowych mam kilka, każdy do innego zastosowania.

Poza tym nawet jak ktoś poda numer gg TU a nie poda na NK to policja i tak jakby chciała może zażądać od gadu-gadu spółka zoo-action logi na twój temat. To samo mogą zresztą zrobić i z emailem. Bezpieczne (w miarę) wydają się być PM (wiadomości prywatne) przesyłane przez forum - o ile oczywiście admin jest w porządku (a mam nadzieję, że tak jest)
Możemy jeszcze być podsłuchiwani przez TPSA lub innego ISP - nie wiem jak to rzeczywiście teraz wygląda ale jakiś czas temu rząd miał plany żeby podsłuchiwać część całego (polskiego Internetu) - jeśli to weszło w życie to dostawcy internetu są zobowiązani archiwizować część swojego ruchu. Była o tym mowa w jakimś czasopiśmie z dziedziny IT - skomentowali to jako trudne, bo naraziło by molochy typu TPSA do wydatków rzędu kilku milionów.
Dlatego więc wymianę PM-ów proponuję zabezpieczyć przez SSL/TLS (HTTPS)
Pzdr
odpowiedzodpowiedz tu
Rodzynka
młodszy psylocyb

dół
wysłano: 2008.10.06 18:57:47
Dobrze, ty nie podałeś na NK nr gg i chwała Ci za to. Nawet jeśli ktoś nie podał na forum to mógł podać komuś po kilku e-mailach pisanych na adres, który służy tylko do korespondencji z tym forum. Najprawdopodobniej osoba z która korespondujesz nie jest organem ścigana ale mimo wszystko, ja bym raczej nie chciała żeby ktoś za pośrednictwem nr gg znalazł mnie na NK bo w tym momencie może wejść posiadanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania a czasem nawet numeru telefonu ;] Jeżeli podanie komuś którejkolwiek z tych informacji jest koniecznie to wole to zrobić osobiście niż żeby ktoś sobie sam znalazł.
Dodam, że znalazłam tak całą masę ludzi a wierz mi, że niektóre z nich miały co ukrywać a gg najprawdopodobniej podały przez przeoczenie funkcji "odnajdź znajomych ze swojej listy gg".
Na tym forum nie ma PMów wiec propozycja raczej zbędna.
Transfungacja w toku
odpowiedzodpowiedz tu
fuzzy
psylorodek

dół
wysłano: 2008.10.06 20:16:04
cytat: RodzynkaNa tym forum nie ma PMów wiec propozycja raczej zbędna.

Ja powiedziałbym - niezbędna. Propozycja/prośba do autora/administratora tego forum (cjuchu?) dodania takiej funkcji.
odpowiedzodpowiedz tu
Shadof
psylorodek

zarejestrowano: 30.03.2008

dół
wysłano: 2008.10.06 22:20:23
Również dołączam się do prośby uruchomienia prywatnych wiadomości. Ułatwiło by to bardzo porozumiewanie się między użytkownikami. I można by zachować maksymalną dyskrecję.
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

dół
wysłano: 2008.10.09 09:37:39
mhm mhm... Taka forma wymiany doświadczeń i poglądów w zupełni wystarcza ponadto paradoksalnie priv zwieksza ryzyko wpadki albo przynajmniej nie zmniejsza go. Powód? Jeśli kto tu jest "podstawiony" (nie twierdze że tak jest ale kredyt zaufnia, rozumiecie) to tym łatwiej może skontaktować się z potencjalną ofiarą swojej intrygi Inną sprawą jest, że ofiara też musi dążyć do takiego spotkania, co znacznie ułatwia priv ze względu na swą "privatność".
ť Just fly Ť
odpowiedzodpowiedz tu
Rodzynka
młodszy psylocyb

dół
wysłano: 2008.10.09 18:16:41
Nawet dla średnio rozgarniętego "podstawionego" człowieczka obecność czy nieobecność prywatnych wiadomości nie robi większej różnicy. Jak ktoś chce to znajdzie wszystko. A odnośnie prywatnych wiadomości mi tam do szczęścia nie są potrzebne
Transfungacja w toku
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

zarejestrowano: 11.11.2002

dół
wysłano: 2008.10.09 18:36:49
cytat: fuzzy(cjuchu?) dodania takiej funkcji

Wyszliśmy z założenia, że jeśli domniemane PM będzie domyślnie wyłączone, i jeśli 50% je włączy, to równie dobrze te 50% potrzebujących prywatnego kontaktu udostępni swój utworzony na potrzębę chwili email.
Jeśli ktoś nie ma przy swoim avatarze widocznego emaila najprawdopodobniej nie włączyłby również PM.
Czy przy https byłoby bezpieczniej? Czy po prostu podniosłaby się poprzeczka emaginacji?
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

dół
wysłano: 2008.10.09 21:15:02
Jeszcze jakieś argumenta? Serwis o tej tematyce i tak wzbudza wiele emocji zarówno u zwolenników jak i przeciwników psilo. Wiadomym jest również, że posiadanie takiej ilości wiedzy w tej tematyce wiąże się z doświadczeniem somatycznym, praktycznym To samo w sobie niesie pewne niebezpieczeństwo dla samej macierzy wiedzy, z jakiej nowi jak ja ją czerpią - doświadczonych jak i dla samych nowych w tym temacie . Być może ględzę jak staruch, ale mam pewne niemiłe doświadczenia związane z takimi delikatnymi sprawami i korzystając z serwisu chciałbym czuć się bezpiecznie. To zapewni nam tylko dyskrecja. Oczywiście jeśli ktoś chce się wymienić mailem czy gg to ok, sam tutaj maila podałem, ale zmierzam do czego innego. Zadaniem tego serwisu jest pokazać od strony ideologicznej jak i praktycznej magię grzybowych przyjaciół... I myślę, że taka forma serwisu jaka jest genialnie spełnia swe zadanie. To co proste logicznie bywa doskonałe i funkcjonalne. Się rozpisałem
ť Just fly Ť
odpowiedzodpowiedz tu
fuzzy
psylorodek

dół
wysłano: 2008.10.09 23:45:14
cytat: cjuchuCzy przy https byłoby bezpieczniej? Czy po prostu podniosłaby się poprzeczka emaginacji?

Byłoby bezpieczniej (w jakimś sensie) ale nie wiem czy to jest to czego najbardziej potrzeba.

Zadzieramy z prawem, więc ostrożności nigdy za wiele (;
Tzn można by się kłócić, czy zadzieramy czy nie..
odpowiedzodpowiedz tu
Tomash
metaprapsylocyb

dół
wysłano: 2008.10.09 23:54:34
Wiadomości priv podniosą poziom bezpieczeństwa forum? W jakie bajki Ty wierzysz. Przez wiele lat byłem na forum o Pirotechnice. Tam wszystko szło przez privy. Jak kogoś policja złapała to mieli wszystko, całą jego korespondencję na priv też. Po prostu są od tego odpowiednie jednostki w policji. Oni się nie "srają" tylko zgrywają z serwera całą stronę wraz z bazami danych i trzepią w poszukiwaniu tego czego szukają. Zatem równie to bezpieczne co gg, e-mail itp. Poza tym zawsze można maile pisać szyfrowane a klucz n.p. przesłać pocztą konwencjonalną.
Tylko czy warto?
Gdybyśmy byli jakimiś hurtownikami to może ale na potrzeby własne musieli by mieć na prawdę nudno żeby się czepiać.
Pozdr.
Kąkretne ELO!
odpowiedzodpowiedz tu
Achtung
starszy psylocyb

zarejestrowano: 28.03.2008

dół
wysłano: 2008.10.10 20:44:13
Tomash, na którym forum piro byłeś? miałeś ten sam nick?? jeśli tak, to oficjalnie oświadczam że mamy na psilosophy nadzwyczaj utalentowanego pirotechnika
odpowiedzodpowiedz tu
Tomash
metaprapsylocyb

dół
wysłano: 2008.10.10 23:49:41
Po wypadku skończyłem z tym. Ale tak, nick ten sam i wiadomo że pirotechnika.one.pl, czasem też piroportal.
Enyłej, na prawdę pomyślcie i nie podawajcie tu chociaż tych samych nicków i maili/gg co na naszejklasie.
Pozdr.
Kąkretne ELO!
odpowiedzodpowiedz tu
wicher
psylorodek

zarejestrowano: 30.05.2008

dół
wysłano: 2008.10.11 12:02:27
odnosnie bezpieczenstwa to slyszalem ze jest jakis program ktory zmienia IP. np. ze pisze z krakowa a po IP widac ze z poznania. czy to by w jakis sposob moglo pomóc? jezeli tak to prosilbym o podanie nazwy tego programu. pzdr
odpowiedzodpowiedz tu
ReruT
starszy psylocyb

zarejestrowano: 14.09.2007

dół
wysłano: 2008.10.11 12:11:37
miałem kiedyś taki program... nazywał się hide ip albo coś w tym stylu... za każdym razem pokazywał inne ip, a to z Kazachstanu, Portugalii itp... ale wywaliłem bo wydawał mi się lipny...
wszystko co opisuje/ sugeruje/ relacjonuje/ jest osiągnięciem mojego znajomego z Holandii... pamiętaj o tym...
odpowiedzodpowiedz tu
fu22y
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2008.10.11 13:47:23
Wicher, ReruT, można przeglądać www przez serwer proxy (w ustawieniach każdej web przeglądarki) i twoje ip też będzie ukryte (tzn będziesz "miał" ip tego serwera)
Jest też projekt TOR http://www.torproject.org/index.html.pl
Pzdr
odpowiedzodpowiedz tu
Tomash
metaprapsylocyb

dół
wysłano: 2008.10.11 19:22:17
A kto Ci takie proxy postawi? przecież bez serwera zewnętrznego jeśli coś tam wpiszesz to internet nie będzie działał O_o. Też żeś wyjechał z tym proxy.
Dobrą alternatywą jest korzystanie z prywatnych serwerów DNS. Pozwala to na przeniesienie ruchu sieciowego nawet kilka razy. Dzięki temu jest szansa że nasze ip "zginie" gdzieś w logach.
Pozdrawiam.

Co do programów - jest Shadow IP i takie tam, ale czy to ma sens? Jednak używanie wszędzie tego samego maila to dla mnie proszenie się o kłopoty.
Kąkretne ELO!
odpowiedzodpowiedz tu
fu22y
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2008.10.12 13:44:36
Tomash, są tysiące takich darmowych proxy serwerów, na całym świecie, nawet na Filipinach.
Jeśli nie wiesz co wpisać to nie wpisuj, listę takich serwerów znajdziesz w goglach.
Wtedy transfer idzie przez ten odległy serwer a co za tym idzie - jest wolniejszy.
Serwery DNS służą jedynie zamianie adresów ip na adresy tekstowe lub odwrotnie, nawet jeśli ustawisz sobie jakiś 'prywatny' dns to kiedy odwiedzasz jakąś stronę to i tak 'przedstawiasz' się swoim prawdziwym ip.
odpowiedzodpowiedz tu
Rodzynka
młodszy psylocyb

dół
wysłano: 2008.10.12 19:45:52
Nagonka na fora pirotechniczne zaczęła się po tym jak miało miejsce kilka groźnych/głośnych wypadków. Myślę, że nami nikt się nie zajmie do czasu aż ludzie nie zrobią kilku głupich rzeczy pod wpływem. Najpierw społeczeństwo musi się wystraszyć a potem policja żeby pokazać, że coś robi będzie musiała znaleźć kozła ofiarnego i wierzcie mi, że ta strona i my, jako jej użytkownicy będziemy idealni...
Więc jeśli kiedyś usłyszycie w wiadomościach, że grupa nastolatków, po grzybach halucynogennych zgubiła się w górach w lesie a potem połowa z nich nie wróciła na własnych nogach, a 1/4 jest w szpitalu ma obserwacji to bójcie się ( bójmy się) oj bójcie. No i najlepiej gdyby nie daj boże zaistniał taki przypadek, żeby ta strona do czasu ucichnięcia sprawy wyparowała.
Transfungacja w toku
odpowiedzodpowiedz tu
Tomash
metaprapsylocyb

dół
wysłano: 2008.10.12 22:23:40
Fora pirotechniczne mają to do siebie że są zawsze idealnymi kozłami ofiarnymi. A to jakaś mafia wysadzi samochód czyjś - oczywiście bombę robiło całe forum na spółkę bo a jakże, To jakiś dzieciak sie wysadzi piłując niewypał piłką do metalu - forum winne bo oni mu powiedzieli gdzie znaleźć i jak rozebrać...
Denerwuje mnie to, poza tym za bardzo naraża się człowiek przez takie coś, jako że wszyscy wiemy że ani taka jak na forum piro, ani taka jak tu działalność nie należy do mile widzianych przez prawo, ja musiałem wybrać gdyż nie mam siły na narażanie się na dwa fronty. Poza tym miałem wypadek który powiedział mi wyraźnie żebym sobie piro odpuścił, bynajmniej na pewien czas. To nie jest bezpieczna zabawa zwłaszcza na poziomie na którym ja ją "poznawałem". Teraz praca, rodzina i i tak nie mam na to czasu. Chociaż nie powiem czasem mam ochotę czymś "postrzelać" ale wtedy mączka prochowa i półlitrowe butelki wystarczają.

Co do serwerów DNS, to fakt, ale użycie zewnętrznych utrudnia namierzanie. Natomiast jeśli chodzi o proxy serwery, teraz kiedy rozwinąłeś i wreszcie napisałeś że należy wpisać konkretny serwer a nie "wpisać coś w proxy" jak w poprzednim poście, to mogę się z Tobą zgodzić w 100%. Chociaż prawda jest taka że i tak wystarczy puścić komendę "Trace" i i tak mają Twoje ip na talerzu.
Pozdr.
Kąkretne ELO!
odpowiedzodpowiedz tu
fu22y
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2008.10.13 02:56:40
Znów się z tobą nie zgodzę.. (o ile przez trace rozumiemy śledzenie pakietów)
To narzędzie pokaże nam tylko (aż adresy routerów, przez które przechodzą dane
Serwer www z którego pobieramy dane (strony www) widzi adres ip sewera proxy przez który się łączymy.
Więc trace route odpalone na tym www w celu prześledzenia drogi "do naszego" adresu ip pokaże tylko drogę miedzy www i proxy, a my jesteśmy "za" proxy.

A moje zabawy z pirotechniką skończyły się na saletrze i cukrze pudrze ;p czyli się (na (nie)szczęście) nie zaczęły
Kiedyś trafiłem na jakieś forum z tym związane, ale do najciekawszego działu dostęp mieli tylko userzy z więcej niż n=ileśtam postami (to chyba i dobrze)
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

dół
wysłano: 2008.10.13 08:51:50
Mam osobiście nadzieję, że w przyszłości żaden człowiek korzystający z rad i wiedzy ludzi z tego forum nie będzie się gubił w lasach ani górach Widząc po ludziach z mojego osiedla i po tym jak traktują grzyby - odskok od kół, am fy i ko k su, bo przecież są na dorbą sprawe dostepne tylko o tej porze roku, wiem że kiedyś coś takiego może sie stać. Odnośnie udostępniania ukrytych części forum za ilość postów to nie przejdzie. Wszak jeśli komuś zależy i tk znajdzie tą część forum, nabijając posty lub używając jakiego łatwiejszego sposobu
ť Just fly Ť
odpowiedz
wykład
pan.krok
0586brak
My Missing photograph
mjshroomer frywolnie
11210cjuchu:
2008.08.18
03:12:43
Psiloedukacja on DVD
sempervivum
2715sempervivum:
2008.08.16
08:41:44
Hello from Seattle
mjshroomer frywolnie
41085Tomash:
2008.08.15
12:51:15
<<<   <<  12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  >>   >>>  

Ostatnie posty . . .

¤ To łysiczki czy nie?
     ¤ Zmiana temperatur a rozwój kosmitów (Growkit GT)
     ¤ Czy To lysiczka ?
     ¤ Zielone i śmierdzi podejrzanie
     ¤ fsre 2018 pytanko
     ¤ co sie stalo z moim kitem
     ¤ Czy to pleśń? GT drop 186
     ¤ Przed pierwszą podróżą - mój pierwszy growkit
     ¤ Złe podróże, proszę o pomoc
     ¤ Pierwszy grow kit (golden teacher)@i wielka niepewnosc.
     ¤ Pierwszy odcisk pytania

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  »Inne« nowy wątektematów:
434
odsłon:
498362

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2018