Forum Psilocybe

Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  »Inne« nowy wątektematów:
434
odsłon:
498411

Ostatnie posty . . .

¤ To łysiczki czy nie?
     ¤ Zmiana temperatur a rozwój kosmitów (Growkit GT)
     ¤ Czy To lysiczka ?
     ¤ Zielone i śmierdzi podejrzanie
     ¤ fsre 2018 pytanko
     ¤ co sie stalo z moim kitem
     ¤ Czy to pleśń? GT drop 186
     ¤ Przed pierwszą podróżą - mój pierwszy growkit
     ¤ Złe podróże, proszę o pomoc
     ¤ Pierwszy grow kit (golden teacher)@i wielka niepewnosc.
     ¤ Pierwszy odcisk pytania

<<<   <<  12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Grzybnia Golden Teacher
Met
21936Met:
2008.12.17
16:35:43
Po rejestracji nic sie nie zmieniło ;/
frs
2792frs:
2008.12.14
17:11:14
Skąd wziąć 1 euro na FSRE?
secetka frywolnie
51508ISH:
2008.12.07
23:12:32
Zmniejszenie ilości wątków, usprawnienie forum.
nodrugsnofun
242502sorgen:
2008.12.23
23:11:39
FSRE a list ekonomiczny.
asda frywolnie
53197Borys:
2009.07.18
11:57:09
leg-all ne(o) dragi
nodrugsnofun
91755nodrugsnofun
: 2008.11.14
14:24:34
nodrugsnofun
prapsylocyb

zarejestrowano: 21.09.2008

Temat: leg-all ne(o) dragi
wysłano: 31.10.2008 09:35:11
Ostatnio wchodze sobie na maila na dablju pi i patrze - reklama. Zesztą wysłana mi pzez ów portal lubujący się w zaśmiecaniu maili. Czytam: legalne dragi! Pierwsza myśl - zalegaalizowali zioło, czemu kur.. nigdzie o tym nie słyszałem!?!?! Już miałem odtańczyć taniec deszczu, kiedy mój palec - główny ośrodek sceptycznej myśl w organiźmie nacisnął LPM. Link zabrał mnie na strone dop-ala.c.z.e.com. Przejrzałem stronę, zapoznałem się z produktami i nie mogłem wyjść z podziwu jak coś takiego udało się w tym kraju. Produkty, a przynajmniej wprowdzenie do oferty ekstraktu szałwi boskiej x60 zrobiły na mnie wrażenie, podobnie jak ceny niektórych (niekoniecznie dobre wrażenie). Z drugiej storny nasunęła się myśl - przecież teraz nawet dzieciak będzie mógł sobie coś takiego zamówić. Gdy tk rozmyślałem zobaczyłem przy produkcie zakładkę recenzje. No i wyrobiłem sobie zdanie o konsumentach. Naćpałem się samymi wyrazami WIXA, JAZDA i BANIA. hahahahahaah. Oczywiscie generalizuję, nie uogólniam. Mam sprzeczne uczucia co do tej strony, zapewnie mocno inwigilowanej przez organy ścigania.

Cjuchu jeśli uznasz topic za prowokacyjny lub mający zazkodzić lub zadziałać destrukcyjnie na naszą społeczność
to usuń go. Ja też miałem pewne obawy zakładając go, ale ciekaw jestem waszych opinii.
ť Just fly Ť
odpowiedzodpowiedz tu
fu22y
frywolnie

nienotowany

ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 31.10.2008 13:48:32
To się mogło udać w tym kraju, nie widzę w tym nic dziwnego; nie ważne co robisz; ważne, żeby jakaś głupia ustawa ci nie zabraniała; a w przypadku tego sklepu nie ma takiej ustawy; muchomory, salvia, kratom i mnóstwo chemii jest (jeszcze) legalne; slogan strony sugeruje, że kierują ofertę głównie do imprezowiczów, ale jak dla mnie salvia na imprezę się nie bardzo nadaje...
Podają same ogólne informacje, ktoś może sobie kiedyś przez niewiedzę zrobić gugu (chyba, że coś więcej piszą na anglojęzycznym opakowaniu)
I żadnych informacji o skutkach ubocznych (każdy środek takie ma)
Dla mnie totalna komercja; a ja czegoś takiego nie lubię
odpowiedzodpowiedz tu
sasquatch
starszy psylocyb

zarejestrowano: 15.10.2007

dół
wysłano: 31.10.2008 15:10:29
W mojej opinii ta strona to tragedia jest. Szczerze, mało mnie obchodzi to, że mają w ofercie jakieś odpowiedniki MDMA czy białych proszków. Od tego może się komuś stać krzywda, ale jednak 99% ludzi po prostu się wypoci na imprezie i tyle. Sam nie przepadam, ale niech sobie ludzie jedzą co chcą.
Ale Salvia i Amanita? Obydwie rośliny są niebezpieczne nawet w rękach doświadczonego psychonauty, a tutaj nawet nie ma informacji o dozowaniu czy efektach. Osobiście nie wyobrażam sobie co by się ze mną stało, gdyby mój pierwszy kontakt z psychodelikami to byłby spalony na szybko cały gram ekstraktu szałwii x60. To może zrobić krzywde człowiekowi, naprawde dużą krzywdę. Wspomnianej amanity wprawdzie nie miałem okazji próbować, ale z tego co zdążyłem się dowiedzieć, jest silnie psychodeliczny. Czytałem o ludziach, którym urywał się film, tracili świadomość i różne inne dziwne rzeczy.

Psychodelikami nie powinno się handlować. Po prostu za łatwo mogą się dostać w nieodpowiednie ręce, a potem nieszczęście. Przynajmniej porządną ulotke by dali.
Jestem najbogatszym z ludzi.
Mam błękitne niebo nad głową i zieloną trawę pod stopami.
odpowiedzodpowiedz tu
heroj
psylorodek

zarejestrowano: 25.02.2008

dół
wysłano: 31.10.2008 17:09:11
Co najlepsze, ta strona ma już kilka otwartych sklepów w Polsce, między innymi w Warszawie i Poznaniu. Ale długo to raczej nie potrwa. Już wiele gazet się tym zainteresowało, było w Metrze itd. Daję im rok i wszystko się posypie.
Hehe ^^
odpowiedzodpowiedz tu
sasquatch
starszy psylocyb

zarejestrowano: 15.10.2007

dół
wysłano: 31.10.2008 19:24:40
Jednak swoje narobią niestety.
Jestem najbogatszym z ludzi.
Mam błękitne niebo nad głową i zieloną trawę pod stopami.
odpowiedzodpowiedz tu
.o3.
młodszy psylocyb

zarejestrowano: 23.06.2008

dół
wysłano: 31.10.2008 19:50:07
niestety, zeby bylo cos z tym zrobione, to musialaby nastapic zmiana ustawy, albo przynajmniej nowelizacja... a nie wiem czy to sie stanie priorytetem dla ustawodawcow w tym kraju. ale wlasnie sek polega na tym, ze te sklepy dzialaja tylko i wyłącznie w zwiazku z tym, ze co nie zakazane, to wolno. W UK to jest na porzadku dziennym i to w kazdym sklepie z bongami etc... u mnie w mniescie mam przynajmniej 3 takie sklepy (brighton) do suszonego Amanita maja w ofercie suszone san pedro i zywe peyotle, wszelkie salvie kratomy i inne baby woodrose i wszelkie ch*** muje dzikie węze zielno nasionkowe - byle waliŁo w łeb i tak naprawde do legalnego zakupu jest cale spektrum narkotyczne (naturalne i syntetyczne) od substytutów opium przez LSD extasy, amfetamin i nawe widzialem pigulki syntetyczne dajace haj grzybowy !!! swietokradztwo normalnie.
ale np fiolki z zarodnikami PC sa tak biedne ze nie wiem czy przez lupe zobaczylbym choc jedna czarna kropeczke w cieczy sprzedawanej za 17Ł wiec jesli o to chodzi, to ciagle azarius lub wymianki, bo zal kasy na sciemniaczy.swoja droga azarius tez w swojej ofercie ma calkiem szeroka game... ja wlasnie zamawiam niedlugo nasionka Lophophora wiliamsii za 5 lat bede lapal pana boga za nogi

podsumowując: nie ma moim zdaniem sensu martwic sie o tych co wczesniej nie naucza sie/nie poczytaja o tym co i jak brac zeby sobie krzywdy nie zrobic... moze jestem nieczuly albo jakkolwiek mnie nazwijcie, ale uwazam ze jesli ktos nie zada sobie trudu zdobycia wiedzy na temat nieznanych substancji, ktore ten, czy ów ma zamiar w siebie wprowadzic to niewart jest pozalowania.

Pokój
temporalnie po wyspiarsku...
odpowiedzodpowiedz tu
Wuesel
psylorodek

zarejestrowano: 31.10.2008

dół
wysłano: 31.10.2008 23:20:57
Są już legalne używki w sklepach tzw. dopalacze. Walką z dopalaczami ma być wprowadzanie zmian w ustawie. Powiedzmy sobie szczerze za ile lat zdelegalizują kawę, herbatę. I po co walczyć skoro można było- ''głupi rządzie'' zarobić przynajmniej na walkę z narkomanią Propagandą można więcej zdziałać niż ustawą. Lepiej mieć wolność niż tej wolności i co za tym idzie wyboru nie mieć. A tak naprawdę wybór i tak był i będzie. Bo nie ma wyboru w trakcie wyboru gdy jest on już dokonywany. Wtedy jest to jedyna ścieżka dokonana z wcześniejszej analizy i dokonania wyboru.
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

dół
wysłano: 14.11.2008 08:54:02
o3 masz rację. Tak się składa, że poszedłem z czystej ciekawości zobaczyć ofertę sklepu w Warszawie. Otwierają go o 14, więc przybyłem nieco wcześniej i zgadnijcie co zobaczyłem tak, tak - tłumy! Kiedy gość otworzył, a kolejka się wyklarowała, ja choć byłem w środku widziałem tył tego węża daleko na zewnątrz. Przeważnie chłopaczki z Powiśla albo studenciaki z UW. Sam pogadałem z typkami z Akademii Medycznej. Powiedzieli, że przyszli zobaczyć ofertę tego "fenomentu" jak na polskie realia, no i przy okazji coś kupić, tak jak ja. W przeciwieństwie do oferty sklepu netowego, sklepy partnerskie oferują towar cięższy wagowo, a więc droższy. Przykladem są ekstrakty Szałwi - zaczynają się od 100 zł... Swoją drogą, rzetelnie sprawdzają dowody tożsamości... Widziałem też jak pełnoletni goście kupują staff dla małolatów za rogiem. Tego nie da się uniknąć, takie były i są realia na każdym osiedlu i zdaje sobie sprawę, że polityka sklepu nic z tym więcej zrobić nie może. Martwi mnie tylko jedno. Większość małolatów ma dostęp do trawy, krążków ani ścierwa im raczej nie sprzedadzą, choć bywają wyjątki, które z grubsza są tepione przez środowisko. No i teraz powstał taki sklep, który oferuja, bądź co bądź za dużą cenę, ale jednak narkotyki, które można zaliczyć do ciężkich. Salviniol jest najmocniejszym halucynogenem występującym w naturze... Gnojki zamiast zostać tylko przy trawie mogą sięgnąć po coś mocniejszego od czasu do czasu. Wiadomym jest, że dopiero po 18,19 roku życia ciężej jest popsuć mózg... W wieku 15-16 lat zapalając szałwie raz, dwa razy w miesiącu, nie oszukujmy się, można nieświadomie zrobić sobie krzywdę. O świadomość ciężko w tym wieku, zaś efekty trucia mózgu wychodzą po przerwie od dragów... Sam niedawno zapaliłem szałwie, podeszłem do niej bardzo poważnie: przeczytałem dokladnie na hy per re alu co się po niej dzieje, zmieszałem z tytoniem w fifce... Keidy spaliliśmy we 3 takie 2 fifki stwierdziłem, że ekstrakt nie działa no i obeszłem się z nią jak z mj... Efekt przebił moje wyobrażenie o tym narkotyku, a mam za sobą 2 lata jedzenia i palenia różnych rzeczy. Te 15 minut pamiętać będę do końca życia. Minęło 7 dni, a ja jeszcze czuje efekt jej działania, bez jaj. Co dopiero taki dzieciak... Reasumując cieszę się, że taki sklep istnieje, mi jest to na rękę, bo gdy będę chciał spróbować czegoś nowego to się tam udam i zakupie odpowiednią rzecz. Zdaje sobie jednak sprawę, że sklep ten wnosi więcej złego niż dobrego, dopóki społeczeństwo nie dojrzeje do korzystania z jego asortymentu. Nie stanie się to prędko, bo handel tymi rzeczami przypomina narazie rzucenie 10 bochenków chlepa głodnej setce ludzi.
A i jeszcze jedno spostrzeżenie. Widziałem przy sklepie 2 patrole, które czeszą małolatów wychodzących z obydwu stron kamienicy w piątki i weekendy wieczorem te same patrole zatrzymują pijanych, naćpanych i "posiadajacych" dziwne rzeczy ludzi wychodzących z tego rejonu resztę wniosków wyciągnijcie sobie sami
ť Just fly Ť
odpowiedzodpowiedz tu
fastnick1oo
młodszy psylocyb

zarejestrowano: 16.08.2008

dół
wysłano: 14.11.2008 12:46:19
Poczepiam się, wybacz.
"Salviniol"? Salvinorin.
"zmieszałem z tytoniem w fifce"? Poczytaj jeszcze trochę.

Wracając do tematu.
Miałem ostatnio przyjemność rozmawiać z osobą zachwalającą Spice, było to dla niej rozwiązanie na legalny haj.
Kto chce się truć, to i alkohol może sobie w spożywczym kupić.
...a wszystko to dzieje się w rozległej fantazji autora.
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

dół
wysłano: 14.11.2008 14:24:34
Przeczytałem i myślę, że starczy. Zachwycać się szałwią, ani głębiej badać jej faz czy hodowac nie zamierzam. Jak wiesz żeby dopełnić fifkę gdy palisz mj i masz jej mało stosuje się tytoń. To samo zastosowałem paląc szałwie, martwiąc się zeby nie przyjąc jej za dużej dawki. Obeność tytoniu (który spala się w szybciej) sprawia że w fifka jest pełna i szałwi jest mniej. W swoim mniemaniu "ekspercie"zachowałem się rozsądnie, nieprawdaż? Lepiej było przypier... całą fifkę czyściocha naraz? Środki zachowawcze zastosowałem, zaś temperatura spalania tytoniu nie miała znaczenia, ponieważ trzymałem ciągły ogień przy fifce. Po tych mieszańcach spłynął na nas dziwny spokój, faza zaczęła się po przytrzymaniu dłużej bucha... Z salviniolem masz racje.
ť Just fly Ť
odpowiedz
Hodowla gołąbka jadalnego, tzw surojadek :)
m@zatapec
186238Galgan:
2008.10.27
19:14:22
mikoryza
fastnick1oo
31171cjuchu:
2008.10.10
15:16:39
Łysiczki - Bydgoszcz i okolice
fordoniak frywolnie
0980brak
Zjadło galerię?
m@zatapec
1592heroj:
2008.09.20
19:15:43
Grafika na forum
vadimus
2697vadimus:
2008.09.20
19:15:17
Łysiczki - gdzie zbierać na Śląsku?
DobroDobro
168638zaGoramizaLa
sami
frywolnie:
2018.10.04
14:30:55
UWAGA UWAGA!!
CHEEROCKE
2844CHEEROCKE:
2008.09.10
19:04:58
kiedy...w...gory
jgl
0605brak
Mam problem z Galeriami
Muchomur
61062Galgan:
2008.09.28
14:21:55
Nasza-Klasa
Tomash
264482nodrugsnofun
: 2008.10.13
08:51:50
wykład
pan.krok
0587brak
My Missing photograph
mjshroomer frywolnie
11210cjuchu:
2008.08.18
03:12:43
Psiloedukacja on DVD
sempervivum
2716sempervivum:
2008.08.16
08:41:44
Hello from Seattle
mjshroomer frywolnie
41085Tomash:
2008.08.15
12:51:15
<<<   <<  12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  >>   >>>  

Ostatnie posty . . .

¤ To łysiczki czy nie?
     ¤ Zmiana temperatur a rozwój kosmitów (Growkit GT)
     ¤ Czy To lysiczka ?
     ¤ Zielone i śmierdzi podejrzanie
     ¤ fsre 2018 pytanko
     ¤ co sie stalo z moim kitem
     ¤ Czy to pleśń? GT drop 186
     ¤ Przed pierwszą podróżą - mój pierwszy growkit
     ¤ Złe podróże, proszę o pomoc
     ¤ Pierwszy grow kit (golden teacher)@i wielka niepewnosc.
     ¤ Pierwszy odcisk pytania

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  »Inne« nowy wątektematów:
434
odsłon:
498411

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2018