Forum Psilocybe

Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  »Inne« nowy wątektematów:
512
odsłon:
789822

Ostatnie posty . . .

¤ Parę pytań przed uprawą - McKennai
     ¤ Pierwsze słoiczki - pytania/relacja - Metoda Ciastek Ryżowych
     ¤ Płynna kultura podstawy - pytania
     ¤ Pierwsze eksperymenty nowicjusza
     ¤ Grow kit golden teacher zielonkawo, niebieski nalot
     ¤ [KIT] Golden Teacher - dobrze to wygląda?
     ¤ Relacja - mój pierwszy growkit (B+)
     ¤ Pytania i relacja z pierwszej uprawy (McKennaii)
     ¤ Pomocy! Sprzed chwili, ciemny nalot.
     ¤ Czy to pleśń szminkowa?
     ¤ 15 dniowe GT czy wszystko z nimi ok?

<<<   <<  15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Przerwy w działaniu strony / forum
totoro
0599brak
Kuchnia Pełna Niespodzianek
Shadof
41459ISH:
2009.03.13
23:00:09
Requesty na nowe ficzery forum :)
Bebok
31179fastnick1oo:
2009.03.05
21:59:41
Zamieszczanie zdjęć, a bezpieczeństwo
Bebok
153861koksg:
2009.03.07
10:26:56
Cytowanie i inne funkcję forum
Bebok
1770Bebok:
2009.03.01
01:48:04
Małe pytanie na temat podobieństwa substancji do psylocyny.
pioterms
52201frs bardzo
frywolnie:
2009.02.23
08:30:23
książka?
noser frywolnie
72102nodrugsnofun
: 2009.02.21
08:02:47
997
997 frywolnie
1974Borsuk:
2009.02.16
13:02:59
Enteogeny - pochodzenie i znaczenie słowa
Bebok
34165moi:
2011.01.06
10:52:41
Psilosophiczne Wiki?
Bebok
51672cjuchu:
2009.01.29
18:25:21
Posty widma
frs
51595cjuchu:
2009.01.26
15:12:45
Dziennik mykologa
frs
21003fastnick1oo:
2009.01.19
14:24:23
zamawienie ciastek przez internet
julka całkiem frywolnie
326528nodrugsnofun
: 2009.02.16
08:43:38
Kim jest Cjuchu?
nodrugsnofun
257000nikt00:
2014.07.01
20:48:18
nodrugsnofun
prapsylocyb

zarejestrowano: 2008.09.21

Temat: Kim jest Cjuchu?
wysłano: 2009.01.06 13:03:20
Kim jest Cjuchu?! Zastanawialiście się kim może być nasza wyrocznia i wszechwiedzący? Ja parokrotnie Myślę że cjuchów jest 2 lub 3, ale to zbyt wygodna wersja, bo tłumaczę sobię nią swoją niewiedzę i koncentrację wiedzy nas wszystkich i coś ponad to w jednej osobie. Macie jakieś sugestie albo wyobrażenia? Może gdy będziemy kreatywni Cjuchu nam coś zdradzi, co ty na to? To ja pierwszy.
Hmmm... (myśli) Cjuchu ma koło 50 i jest wykładowcą na SGGH. Z pewnością wykłada mykologię, a do sesji dopuszcza tylko tych którzy na 70% zajęć jedli grzyby. Sam przygotowuje dawki dla studentów z pomocą wagi aptekarskiej uwzględniając ich masę i psychopredyspozycje. Sam cały czas jest na haju, tak jak jego 2 alternatywne świadomości. Zycie nocne Cjucha toczy się wokół uprawy, którą ma w stodole no i oczywiście wokół naszej stronki. Krew ma fioletową -czerwień krwi i błękit wiecie czego, a więc nie choruje. Raz mu się zdażyło na serce leżeć, lekarz czytając wyniki badań zakomunikował: serotonina-brak, psylocybina-w normie. Poza tym Cjuchu ma jeszcze jedną pasję - czytanie. Jego ulubioną zabawą jest uczenie się każdej strony książki na pamięć. Preferuje dzieła mykologiczne, elektro-techniczne i psychodeliczne Przed spaniem powtarza ciąg kataboliczny psylocybiny, wrzucając dwa 5cm kapelusze pod powiekę Umie doskonale robić we flashu i html (innych nie znam choć on napewno). Z pewnością nie osiągnął on jeszcze 20% swojego maksymalnego wieku.
ť Just fly Ť
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

zarejestrowano: 2002.11.11

ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.01.06 15:49:06
Wszystko się zgadza!
Jeszcze tylko numer buta 27 (num. azurochińska), długość włosa z profilu trzy czwarte od skosa tyle samo.
Harmonia długości harmonią, stąd zamiłowanie do spawalnictwa.
Ta biała kulka za stawem też się zgadza. Miara ze zdjęcia, czy z opowieści z przyjęcia?
Mimo wszystko jak na tę porę roku to każde zainteresowanie trąci myszką więc trzeba przykładając się do powstania należycie podeprzeć łokciami.
Sine wory pod oczami wypełnione psilocybiną, rozchlapującą się przy rzewnej kontemplacji marketowej przeceny, to też znak nie pozwalający zapomnieć jak ważną nocnik spełnił rolę na drodze do kałamarza. Zebrane i wysuszone służą, tylko trzeba uważać, żeby nie zawilgotniały bo zapleśnieją.
Można oczywiście pod powiekę, praktyka znana od wieków, a by trzepotem zarodniki uwalniać blaszkami w kierunku powieki kierować coby od gały nie wilgotniały. I do lasu, do lasuu. Nic o tym nie wspominałeś, a to właśnie w lesie pod drzewem spaliśmy na dresie. Bo już myśleliśmy, że czujemy się obserwowani. Kuna.
Powracając do upodobań foczarskich stwierdzić jedyne co można, by treściwie podsumować rozwijany wątek to fakt, że jak się tak człowiek naprawdę dobrze otrząśnie, to nie zauważy, że mu ktoś sypie cukier do herbaty. I nie żeby to działo się bez przerwy, lecz jedynie jak już się okaże, ponieważ jednak mimo wszystko dużo zależy od pływalności, foka na przykład gdyby tonęła, zaburzałaby równowagę łańcucha pokarmowego, ściągając na dno niedźwiedzie polarne, co mogło przyczynić się do bezpośredniej zagłady wiedzi, kiedy śledzie ściągnęły wiedzie w swej prafoczej postaci pozbyły się w sobotę pęcherzy i stuknęły po prostu w narwali. Narwali w mniej tlenowych warunkach, dlatego nie da się wykluczyć, że ta sinica pod oczami mylnie uznawana przez niektóre autorytety za cechę gatunku, jest współmierną oznaką czasu dojenia, a najzabawniejsze w całej tej historii ewolucji było to jak wujek Kazimierza dostał na komunię kolarzówkę z gumowymi przerzutkami, a wszyscy mówili, że to niby taki pacyfista, i co?, posłali mu w komplecie kule do sanatorium, by sobie wywróżył kiedy mróz zetnie coby na tym rowerku mógł sobie pojeździć, nic, samo życie.
odpowiedzodpowiedz tu
methyl
starszy psylocyb

zarejestrowano: 2008.10.29

dół
wysłano: 2009.01.06 16:13:50

a mówiła Ci mama żeby nie pisać na grzybowym tripie !? hehehe
....ale loty masz, ihhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa.........
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

zarejestrowano: 2002.11.11

dół
wysłano: 2009.01.06 16:45:36
nie na grzybach. w cale.
na nartach ino sobie jedziemy

bezpodteksturowych
odpowiedzodpowiedz tu
Achtung
starszy psylocyb

zarejestrowano: 2008.03.28

dół
wysłano: 2009.01.06 16:51:19
na moje oko Cjuchu w ogóle nie ma. strona sama się administruje i moderuje. tyle psylocybiny co przez nią przeszło i fotek grzybowych wykształciło w niej sztuczną (choć prawdziwą) inteligencję. grzyby przez nią do nas przemawiają cobyśmy im krzywdy nie robili a ślicznie dopieszczali Cjuchu jest zawsze i wszędzie, nikt go nie widział, nikt go nie zna. tak więc oficjalnie ogłaszam że nasz mistrz kamuflażu nie jest osobistością fizyczną lecz ciałem astralnym wypełniającym cały eter świata.
http://www.psilosophy.info/galery/?g=38
odpowiedzodpowiedz tu
Muchomur
młodszy psylocyb

zarejestrowano: 2008.06.02

dół
wysłano: 2009.01.06 21:43:09
Moderator strony w astralu ciekawa teoria ;p a post całkiem na miejscu fajnie było by troszkę chociaż poznać tą naszą jednoosobową myko encyklopedię.
Z centralnej Polski
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

dół
wysłano: 2009.01.06 22:04:00
enteogenna mykologia jest jak zawód szpieg, mistrz kamuflarzu, ciało astralne i kolarzówka dziadka z gumowymi przerzutkami nie wolno się ujawniać, a o nas wiedzą tyle ile napiszemy osobowość Cjucha jest o tyle niezwykła, że jest on wypadkową osobowości 2-3 ludzi, niemniej jego wiedza w tej dziedzinie mi imponuje gdyby niepisane prawo o niesprzedajności grzybów, któremu wszyscy tu hołdujemy nazwałbym cjucha microsoftem albo gazpromem polskiej enteologii w moim wyobrażeniu Cjuchu ma całą stodołę grzybów, a tą psylocybiną którą spożył mógłby swobodnie ćwiczyć na biceps i to na obydwie ręce. Szkoda że ta dziedzina nie jest bezpieczniejsza, można by było zrobić jakiś meeting wtedy może i my moglibyśmy zachwycić się prostą refleksją nad promocją marketową ha ha ha
ť Just fly Ť
odpowiedzodpowiedz tu
Achtung
starszy psylocyb

zarejestrowano: 2008.03.28

dół
wysłano: 2009.01.07 01:45:21
z całą pewnością Cjuchu nie jest osobistością na tyle głupią by być w jednoczesnym posiadaniu tej strony i JAKICHKOLWIEK psylogrzybów. po prostu raz zjadł za dużo i go jeszcze trzyma głupoty Panowie piszecie z tymi stodołami. Cjuchu jest fajny i tyle
http://www.psilosophy.info/galery/?g=38
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

dół
wysłano: 2009.01.07 15:32:01
to jasne to tylko wyobrażenie. Przecież nikt z nas nic nie uprawia.
ť Just fly Ť
odpowiedzodpowiedz tu
emrs
psylorodek

zarejestrowano: 2008.01.16

dół
wysłano: 2009.01.08 02:19:12
hehe, fajny temat : )
jako ciekawostkę dodam, że dawno tu nie zaglądałem, ale dawno temu część postów pisał w trzeciej osobie ^^ jakby ktoś się poważnie wkręcił ;p a powyższa odpowiedz też z tą nutką oldskulu, mile czasy : )

pozdrawiam wszystkich!
elephant.man.ragga.style
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

dół
wysłano: 2009.01.08 08:24:24
teraz cjuchu pisze w pierwszych osobach liczby mnogiej i pojedynczej pozdrawiamy emrs!
ť Just fly Ť
odpowiedzodpowiedz tu
emrs :)
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2009.01.08 13:08:39
uh, noo, mój błąd. Miałem napisać ze w 1 os. l. mnogiej czyli "my..". a nie ze w 3os. : ) Nie bylem w formie wczoraj, wybaczta, ale wiadomo o co chodzi : )
odpowiedzodpowiedz tu
fastnick1oo
młodszy psylocyb

zarejestrowano: 2008.08.16

dół
wysłano: 2009.01.08 13:36:32
Cjuch to Pan Zagadka,
zmotywowany rozbłyskiem fascynacji stworzył stronę i forum,
i tak już zostało.
...a wszystko to dzieje się w rozległej fantazji autora.
odpowiedzodpowiedz tu
wszystko
znika
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2009.01.08 19:56:34
urzywajac liczby mnogiej Cjuchu niszczy w swoim umysle ,,ja'' ktore w rzeczywistosci nieistnieje ;d
odpowiedzodpowiedz tu
koksg
psylorodek

zarejestrowano: 2008.08.29

dół
wysłano: 2009.03.07 10:33:29
ciekawy wątek, ąz sięwtrącę ale były by jaja jakby się okazało że Cjuchu to jeden ze znanych polityków
odpowiedzodpowiedz tu
Muchomur
młodszy psylocyb

zarejestrowano: 2008.06.02

dół
wysłano: 2009.03.07 11:09:22
Psilocybinowy BooT o sile i skali rażenia przekraczającej standardy unijne i ramy czasowe.Wziął się z wszechrzeczy zamieszkały w terabajtowym świecie kosmosu sieci naucza nas i bawi.Dla samej uciechy nie posiada żywego ciała a stan skupienia jest bliżej nie określony.
Z centralnej Polski
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

zarejestrowano: 2007.10.19

dół
wysłano: 2009.03.07 12:30:43
mozliwe ze waszym sasiadem
odpowiedzodpowiedz tu
m@zatapec
młodszy psylocyb

zarejestrowano: 2008.08.11

dół
wysłano: 2009.03.10 16:27:54
Cjuchu to napewno jungowska podświadomość zbiorowa. Jak myślicie dlaczego pisze w liczbie mnogiej? Wszelkie pytania na forum są w rzeczywistości kierowane do naszych podświadomości, a forum to jest jedynie machiną manifestującą słowo kolebki naszych połączonych umysłów. Kieruje pytanie do nas wszystkich, przetwarza, wyciąga esencję i wyraża na forum pod postacią postów od Cjuchu. Świadomość ta z kolei jest podłączona pod przekaz Wielkiego Grzyba, tak więc głos ten źródło swe ma w prastarej mądrości odwiecznych przedwiecznych.
Paczki z grzybnią od Cjucha są potęgą podświadomości i pragnienia. Ogromna chęć posiadania pobudza naszą podświadomość do działania, wysyła prąd i manifestuje paczuszki na naszych skrzynkach. Cjuchu to grzybnia nazwana przez innych zbiorową podświadomością grupy. Grzybnia pożerająca plany materializmu i łamiąca struktury codzienności.
Cjuchu to w końcu grzyb który mówi sam do siebie.
odpowiedzodpowiedz tu
Tomash
metaprapsylocyb

zarejestrowano: 2004.09.30

dół
wysłano: 2009.04.30 22:08:20
A ja spojrzę może nie do końca przychylnym okiem. Jednak "z prania" wiem ile czasu zajmuje zajmowanie się takim serwisem jak ten, do tego tłumaczenie i szukanie w necie nowinek, czynna "produkcja" galer. Udzielanie się... Cjuchu musi mieć na prawdę dużo (za dużo?) wolnego czasu. Nawet jeśli coś posiada i prowadzi tę stronę to na pewno jakiś myk ma żeby nie zostać za(kt)raconym. Podziwiam za ilość pracy włożonej w stronę i osobiście nieco zazdroszczę. Ale tak to jest jak się ma za dużo hobby. W niczym nie będzie się naj. (tak użalam się nad sobą). Cjuchu jest na pewno człowiekiem pracowitym i w brew pozorom (lub w rzęsę) szlachetnym. Nie interesi mnie kim jest w życiu prywatnym. Ma prawo zachować to dla siebie. Tutaj natomiast jest szefem. Można się z nim nie zgadzać ale nie można go pokonać . Jeśli kiedyś byłoby mi dane spotkać Cię Cjuchu na żywo - masz u mnie piwo (ile wypijesz ) Tudzież cosik innego w Twoim guście. Mam nadzieję że kiedyś pogadu mniej publicznie.

BTW, kim jest Cjuchu? Sobą. Bardziej mnie inteeresuje skąd ta ksywka? "Cjuchu"
Pozdrrrrrrrr.
B t K t B t BBK t.

//Edit.
Kurcze spojrzałem w temat o nawilżaniu ciśnieniowym... Cjuchu kurde ile Ty masz lat??!! Obawiam się że około 2x tyle co ja. Jeśli tak... Respekt!
Kąkretne ELO!
odpowiedzodpowiedz tu
Siedem
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2010.05.22 14:54:22
A może Cjuchu jest kobietą
odpowiedzodpowiedz tu
bozia
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2010.05.22 15:43:02
I MA DUZE CYCKIII!!!!!!
odpowiedzodpowiedz tu
Tomash
metaprapsylocyb

zarejestrowano: 2004.09.30

dół
wysłano: 2010.06.10 20:38:49
Bosz. Powyżej to żenada.
BTW. Witam spowrotem Co tam u społeczności gości? Jak u włości stare kości mi mówią że się trochę prują ale tylko z lewej strony. I ten cukier też panierowany. Ten do herbaty co sypią szakale. Sami wiecie. Tak czy owak czy wspak witam raz jeszcze, ptaki mnie przybocianiły i zostanę do zimy, albo trochę cieplej.
Kąkretne ELO!
odpowiedzodpowiedz tu
Pierre Doll'e
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2014.06.30 19:41:52
Kim jest Cjuchu ? Mówisz i masz:
Cjuchu
Meerstraat 50
1353 AZ Almere
Holandia
odpowiedzodpowiedz tu
arsooon
psylorodek

zarejestrowano: 2014.04.13

dół
wysłano: 2014.06.30 23:44:33
czy cjuchu jest z nami cały czas
pjona!
odpowiedzodpowiedz tu
hippo
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2014.07.01 18:42:11
@Francuzie Jest róznica pomiędzy kim, a gdzie. Cjuchu jest zawsze z nami, każdy jest zawsze z nami i w sumie to z każdym.
Obstawiam, że Cjuchu jest zwykłym rosłym człowiekiem. Posiadającym zwykłą rodzinę z problemami, lecz każdy przecież ma jakikolwiek problem Druga opcja to, że jest samotny w sensie stanu związku. Nie znam niestety żadnej kobiety, która mogłaby to znieść, tolerować i żyć w zgodzie. No prawie żadna ;p
odpowiedzodpowiedz tu
nikt00
starszy psylocyb

zarejestrowano: 2013.08.02

dół
wysłano: 2014.07.01 20:48:18
A ja myślałem, że "starzy" użytkownicy forum już wymarli
odpowiedz
rozwijajaca wyobraznie gra geometryczna
jgl
0770brak
Wesołych Psiląt ;)
Achtung
41498Salviar:
2008.12.25
23:32:44
Gorzkie żale
frs
153609frs:
2008.12.22
12:24:19
Grzybnia Golden Teacher
Met
22223Met:
2008.12.17
16:35:43
Po rejestracji nic sie nie zmieniło ;/
frs
21030frs:
2008.12.14
17:11:14
Skąd wziąć 1 euro na FSRE?
secetka frywolnie
51899ISH:
2008.12.07
23:12:32
<<<   <<  15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>   >>>  

Ostatnie posty . . .

¤ Parę pytań przed uprawą - McKennai
     ¤ Pierwsze słoiczki - pytania/relacja - Metoda Ciastek Ryżowych
     ¤ Płynna kultura podstawy - pytania
     ¤ Pierwsze eksperymenty nowicjusza
     ¤ Grow kit golden teacher zielonkawo, niebieski nalot
     ¤ [KIT] Golden Teacher - dobrze to wygląda?
     ¤ Relacja - mój pierwszy growkit (B+)
     ¤ Pytania i relacja z pierwszej uprawy (McKennaii)
     ¤ Pomocy! Sprzed chwili, ciemny nalot.
     ¤ Czy to pleśń szminkowa?
     ¤ 15 dniowe GT czy wszystko z nimi ok?

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  »Inne« nowy wątektematów:
512
odsłon:
789822

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2020