Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  »Wymiana« ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
604
odsłon:
836191

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

<<<   <<  23 24 25 26 27 28 29 30 31  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
PESA poszukuję
darkside
21241jot gie el
frywolnie:
2009.04.08
18:36:42
wymienie odciski ecuador na ...
Joshua_Josh
71515darkside:
2009.03.18
08:32:59
Początkujący mykolog szuka obiektów badań
totoro
52170Joshua_Josh:
2009.03.18
23:01:03
Honorowi psilodawcY - pomysł na nowy dział.
cjuchu
724131totoro:
2009.03.16
18:31:26
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


Temat: Honorowi psilodawcY - pomysł na nowy dział.
wysłano: 2009.03.10 21:39:56
Chodziłoby o to by każdy kto chce podzielić się zarodnikami mógł to zrobić poprzez skrypt strony.
Zarejestrowany forumowicz mógłby zamieszczać tam swoje anonse. Byłaby tabelka, nazwy oferowanych odmian, ilość, dostepność, itp.
Mógłby również zbierać ewentualne zamówienia, choć to pewnie dla zapaleńców w opcji by było.
Chętni zarodników zostawialiby adres do wysyłki wpisując go w formularz. Honorowy psilodawca otrzymywałby adresy chętnych, a licznik zliczałby zadeklarowane / zamówione printy. Dawca byłby sponsorem i opłacał przedsięwzięcie z własnej krwawicy. Każdy honorowy psilodawca z powstałych kapeluszy może zrobić enteoczekoladę i kontemplować poszerzanie psilokultury. Wysłanie printa to pewnie około 2 zł i trochę dłubanki przy robieniu. Duże kapelusze można rozkładać na czterech kartonikach i otrzymywać całkiem pokaźne ćwiary. Przygotowywane w sterylnych warunkach i w gumowych, jałowych rękawiczkach, gdyż na odciskach palców czai się wiele zakażeń mogących zaszkodzić przyszłej kulturze. Wysyłanie też dobrze robić z różnych skrzynek, by zniwelować ryzyko uszkodzenia zarodników przez przypleśniałą skrzynkę lub żyłę wodną, na której mogłaby stać, albo w wyniku innego promieniowania okolicy, no chyba, że ktoś ma czas, chęci i wie jak przeprowadzić na skrzynce szczegółowszą analizę by określić jej pleśniawczy współczynnik geomantyczności. A dres zwrotny Jan Nowak, ul. GrzyBoska 11, wybieranie listów między 12-00 i 14-00 w dni robocze i święto grzybowe gratis, czy jakoś tak, kolor czerwony, bardzo łatwo rozpoznacie, czasem stoi na jednej nodze jak bocian, lecz w przeciwieństwie do niego, są wielosezonowe i nie odlatują do ciepłych krajów.
Chodzi też między innymi by stworzyć swego rodzaju klasyfikację zaufania, by ktoś kto zostawia swój adres widział, że zostawia go komuś kto przeprowadził już na przykład 20 akcji i rozesłał 200 printów.
Do tej pory kilka osób zrobiło akcje na forum, wkluczone byłoby to w statystyki nowego działu.
Mielibyście jakieś szczególne uwagi/wymagania/zastrzeżenia, nim twór takowy będzie trudniejszy do przerobienia?
I jak widzielibyście coś takiego w naszych realiach?
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

postów: 489

zarejestrowano: 2007.10.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.11 10:05:54
jestem zdecydowanie za. chetnie i ja sie podziele tym co mi mama natura zrodzila na tacuszce a wyslasnie tych 5eciu stempli miesiecznie mysle ze nie zrujnuje mego skromnego budzetu domowego jak i waszego. tylko jak cjuhu ogarniesz bezpieczenstwo takowego działu. anonse stemplowe ole!
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

postów: 494

zarejestrowano: 2007.08.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.11 10:17:46
Pomysł godny, tylko dobrze by było, aby zapobiec takim sytuacją gdzie "zamówie se bo za darmo" W fsre trzeba sie pofatygować i wysłac
na znaczek plus czekania troche co pewnie odstrasza jakiś tam % darmozjadów
Me too chętnie weznę udział w projekcie jako (cicho)dajka a może i brajka
odpowiedzodpowiedz tu
o3 frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.11 14:47:34
moja drukarnia ledwo nadaza z tym co stoi w kolejce do drukowania... takze czekam na ten dzial.
Moj pierwszy potrojny strzal printow GT B i CAMBODIA powieksza sie i czeka na dobre rece

FREE SPORE RING easter edition nadciaga !!
odpowiedzodpowiedz tu
parachute
nowy użytkownik

postów: 8

zarejestrowano: 2009.03.11




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.11 15:32:10
no nie moge sie doczekac na te printy )0
poratujesz w potrzebie amatorskiego mykologa
odpowiedzodpowiedz tu
silus
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.11 16:08:51
o3 - jak coś to ja jestem chętny
odpowiedzodpowiedz tu
Grizzly_cf
psylorodek

postów: 15

zarejestrowano: 2008.03.16




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.11 17:41:26
Przyłączam się do pozostałych. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem (również tym moim ), to będę mógł pobłogosławić Cambodianem i/albo Texasem.
odpowiedzodpowiedz tu
.o3.
młodszy psylocyb

postów: 73

zarejestrowano: 2008.06.23




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.11 20:06:03
czekamy na nowy dział Cjuchu. wiem ze do rozdania bedzie sporo printow roznych odmian PC. wielkanocnie wspolnymi siłami wspomozmy wielkanocnego zajaca.
chłopak nie ma tylu krasnoludkow co swiety mikołaj...
czekam na update'y
temporalnie po wyspiarsku...
odpowiedzodpowiedz tu
.o3.
młodszy psylocyb

postów: 73

zarejestrowano: 2008.06.23




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.11 20:17:48
sempervivum ... wlasnie wiesz o co chodzi...
tak sobie pomyslalem ostatnio, ze na tym etapie nie potrzebuje wcale miec wiecej niz jeden dobry print dla siebie. bo jest to az nadto na najblizszy rok albo dwa dopoki zarodniki stana sie trudne do obudzenia. zatem biorac pod uwage ze podaz przerasta popyt o ponad kilka tysiecy procent i moze bedzie wiecej lepszych, to pomyslałem ze starczy i bym mogl wyslac zestawik spory do FSRE do holi niech daja (choc ja w rzeczy samej nic od nich nie zamawialem ani nie dostalem , ale moj kumpel dostal) jak rowniez niewielkie potrojne zestawiki SPREZENTOWAC (czyli pokryc te złoty czterdziesci-czy-ile-tam-teraz-stoi-za-znaczek razy ilosc takich paczek) takim wannabe-psylorodkom bez podstawowego składnika do pierwszego ciastka czy tacki czyli printow.
Jak zauważyłeś pewnie zdarzało sie drzewiej w historii ze ktos prosil o pomoc w tym temacie a został zbesztany za cokolwiek komustam nie pasowalo, stremowal sie, zaczal bronic i nic z tego nie wyszlo.
wiem ze moze to i dobrze ze ktos nie przechodzi selekcji albo inne takie, ale generalnie doszedlem do wniosku ze jak dobrobyt to trza byc bezinteresownym
swiątecznie
heheheh
wiecie prywaatnie swieta niewiele mi do tego dodaja jakiegos pozytywu. to raczej prostu przypadek ze akurat w tym czasie jacys aspirujący zajawkowcy moga poszerzyc swe umiejetnosci i wkretki w temacie enteogenow przy pomocy prezentu od Zająca. Nie sądzisz?
w kazdym razie jak Cjuchu zmontuje sito selekcyjne to juz chyba starczy za poswiecenie... co ty na to
temporalnie po wyspiarsku...
odpowiedzodpowiedz tu
.o3.
młodszy psylocyb

postów: 73

zarejestrowano: 2008.06.23




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.11 20:22:55
ktos pomysli ze sobie posty nabijam , ale w koncu uderzyła mnie w twarz nazwa idei Cjucha...
HONOROWI PSILODAWCY. no jak honorowi to chyba... cool
temporalnie po wyspiarsku...
odpowiedzodpowiedz tu
jg EL
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.11 23:47:19
sempo masz u mnie zarezerwowanego amazona tak jak zesmy sie umawiali tylko czekaj az z printuje jakiegos porzadnego. wrazie czego beda i texasy.
_________________________________________________________________
2kilo!
odpowiedzodpowiedz tu
silus
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.12 08:13:29
jg EL - ja tez bym chciał , mogę się ewentualnie wymienić za 5 g suszu szałowi , jak możesz to podaj jakieś namiary to się dogadamy, (nie boj ta się, to nie podpucha )
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

postów: 489

zarejestrowano: 2007.10.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.12 08:51:30
'Praktykujmy cierpliwość, a nie ćwiczmy w niej innych.'
Autor: Jakub Alberione

takze tejki rizi bad błoj. za wymianki podziekuje chyba ze odciskowe
parachute
nowy użytkownik

postów: 8

zarejestrowano: 2009.03.11




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.12 11:03:52
cytat: jgl 'Praktykujmy cierpliwość, a nie ćwiczmy w niej innych.'
Autor: Jakub Alberione

swiete slowa!!
tak wiec czekamy ))!!!!
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

postów: 494

zarejestrowano: 2007.08.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.12 11:02:43
.o3.- Powiem Ci że dla mnie idea z założenia szlachetna i godna naśladowania. Sam przez długi czas miałem jedną odmianę a dzięki forum i szanownym dżentelmenom tego forum mam juz 4 co dla domowego hobbysty przesyt.
Ciesze się z tym printów jak mała małpka i doceniam wartość tego co dostałem. Z niesmakiem bym przeczytał że jakiś jasiu nazamawia
se printów i jebnie pytaniem "to czarne w środku to co to jest" itp.
Sam koszt wykonania printu znikomy przyznam, ale trzeba sie fatygować i zapierdalać 6 km na poczte
Więc dobrze by było gdyby ludzie biorący sie za to hobby podchodzili do tego poważnie.
odpowiedzodpowiedz tu
.o3.
młodszy psylocyb

postów: 73

zarejestrowano: 2008.06.23




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.12 12:20:24
owszem zgodze sie... ale margines błedu dotyczy wszystkich dziedzin zycia. takze nie martwmy sie na zapas, bądzmy optymistami... do swiat niecały miesiac.
mam nadzieje ze nowy dzial powstanie przynajmniej w polowie tego okresu takze zajac mysle bedzie mial co robic.
pozdraki
temporalnie po wyspiarsku...
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.12 13:30:27
zrobił się z tego mały oftop, normalnie ludziom nic nie można powiedzieć
cytat: jgltylko jak cjuhu ogarniesz bezpieczenstwo takowego działu

1. Technicznie formularz mógłby iść przez https, maile z adresami do wysyłającego printy zakodowane enigmą własną (dekodować się je będzie w formularzu przez https), pgp odpada z racji wymogów hosta.
2. Chętny wysyłający print odbiera ewentualnie zaszyfrowanego maila, odkodowuje go na stronie, przepisuje odkodowane adresy na koperty i kasuje trwale maila z kompa, należałoby jedynie potrenować pamięć głowową by nie stać się hurtownikiem jakiegoś komercjalisty. Niczyje adresy nie są przechowywane na serwerze ani niczyim komputerze przynajmniej teoretycznie, gdyż to kwestia wzajemnego zaufania i pod tym względem nie da się zabezpieczyć, jeśli ktoś będzie schizował w tym temacie nie musi uczestniczyć lub może wynająć na tydzień apartament i na jego adres zamówić stempelek.
Alternatywnie można zrobić tak, że rozdający dostaje niezakodowanego maila z informacją o zgłoszeniu chętnych i logowałby się na konto by przez https odczytać adresy, które w tym wypadku nie byłyby wysyłane mailem, lecz musiałyby zostać na jakiś czas zapisane w zakodowanej postaci na dysku serwera.
Niestety adres pocztowy zawsze na jakiś rodzaj zawirowań się wystawia, czy to zamawiając w fsre, czy w sklepie, czy rozdając wizytówki, tutaj będzie to góra tydzień leżenia na dysku w przypadku gdy rozsyłający zaniecha odczytania i skasowania informacji w swym honorowym profilu.
3. Zabezpieczenie krzyżowe przed komercjalistami. Załóżmy jest 10 aktywnych wysyłających, którzy się ze sobą nie komunikują więc nie mogą wymienić pamięci głowowej zawierającej adresy wysłane, więc cały system ogólnie nie wie, czy ktoś nie próbuje przeżłopać honorowej krwi ponad własne potrzeby. Na to moglibyśmy zrobić z adresu posiew i zakodować go w tokenik kodowany zakodowanym kodem przechowywanym w pliku muzycznym będącym faktycznie ukrytym między zwrotkami gifem wygenerowanym po ememesowym uruchomieniu dojarki u wujka Janka i być może nie tylko, ale wszystkiego z racji bezpieczeństwa nie możemy wyjawić, więc by odkodować posiew adresu trzeba by było złamać szereg niekonwencjonalnych zabezpieczeń, a taki posiew i tak niebyłby zakodowanym adresem ponieważ nie dało by się go odkodować z powrotem na adres więc nic nie jest przechowywane, jedynie chaotyczny odcisk prawdopodobieństwa przepuszczony przez cybernetyczną maszynkę do mięsa. Jedyny mankament z tego taki, że ktoś kto nawet jeszcze nie uczestniczył może zostać uznany za podobnego do kogoś innego i będzie proszony o zgłoszenie się na przykład za tydzień.
Choć z drugiej strony jeśli wszystko by odpowiednio szło to kto będzie potem te zarodniki kupował u takich nieuczciwych komercjalistów i może się okazać, że ochrona przed nimi nie będzie potrzebna i nie będzie się przechowywać chmur uprawdopodobnienia i ograniczać cotygodniowej możliwości zamówienia. Przedsięwzięcie zależy głównie od ludzkiej uczciwości, a jego wrogiem będzie pazerność i przede wszystkim ludzka głupota. Jeśli nie musimy to nie zamawiajmy niczego na zapas, gdyż odbierzemy tym samym możliwość posiadania komuś kto akurat nie ma.
Dobre jest również to, że możemy potem zarodniki "zamówić" za darmo od kogoś innego, gdyż koszty za nie ponieśliśmy sami wcześniej je komuś wysyłając. Swego rodzaju kupowanie z płaceniem z góry w formie sprzedaży, za którą trzeba w dodatku zapłacić. Jeśli ktoś chce może traktować to jako tego rodzaju transakcję wiązaną, lecz należy pamiętać, że honorowo w zasadzie nie powinno oznaczać żądania niczego w zamian.
4. Bezpieczeństwo w czasie przygotowania i wysyłania stempli opisane w poście kilka pięter wyżej.
5. Kwestia najważniejsza, czy forumowy SporeFaker to nie sierżant Malinowski, który zbiera adresy wszystkich grzybiarzy w Polsce by ich potem wyeliminować w jednej akcji. Chyba nie możliwa do zweryfikowania, więc w tej kwestii mamy najwięcej adrenaliny. Lecz trzeba pamiętać, że taki Malinowski musiałby w to inwestować, gdyż można zrobić system schodkowego wysyłania, kolejne możliwe ilości do wysłania (5,10,15...) będzie można deklarować, gdy otrzyma się na przykład stosowną ilość komentarzy pozytywnych (punktów zaufania), w takim wypadku Malinowskiemu lepiej by się opłacało założyć sklep internetowy, gdyż wtedy jeszcze by na tym zarobił, więc paradoksalnie przynajmniej pod względem takiej schizy taki system propagacji wydaje się bezpieczniejszy od sklepu, przy założeniu, że Malinowski dobrze kalkuluje i jest gotów otrzeć się o naginanie (dla nas łamanie) "prawa", by stosować techniki prowokacyjne, rozsyłając zarodniki na adresy, które zdobył przez stronę, do osób, które będą je potem obserwować pod mikroszkopem, lub karmić nimi rybki, gdyż są wyśmienitym pokarmem dla narybku, a odpowiednio przygotowane są doskonałym suplementem diety ryb dorosłych, bo przecież do wody muszą być, a my w czasie zamawiania od niezweryfikowanych jesteśmy na wszelki wypadek czyści jak wza rajt?
Mamy oprócz tego jeszcze jakieś "schizy"?.
Jeśli nie to wczoraj położyliśmy węgielnik pod Punkt Honorowego Psilodawcy (PHP) dla wszystkich honorowych psilodawcoow - a post ołów psychonautyki, gdyż taka okrągła data była; siódemka i trzy tysiące trzysta ziemskich lat do przodu, nie ma to jak rozpoczynek w niedzielę.
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

postów: 489

zarejestrowano: 2007.10.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.13 14:02:55
5iec,10ć,15nascie zaaarazzz sie zacznie , tym tyrym tyrym tym tym.
cjuhu jak zwykle pojechales sobie z wypowiedzia pisemna : ) przyznam ze czasami czytam tak dwa razy zanim wszystko zrozumiem

na pierwsza ture juz mam pozbierane princislawy takze czekam na magiczne PeHaPe.
psyloelo
odpowiedzodpowiedz tu
parachute
nowy użytkownik

postów: 8

zarejestrowano: 2009.03.11




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.13 16:41:16
jak by nie bylo cjuhu to metaparapsylocyb

czekamy
iiiiiiiiiiichhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!


PHP
odpowiedzodpowiedz tu
totoro
psylorodek

postów: 17

zarejestrowano: 2009.03.12




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.13 18:00:28
Świetny sposób na ochronę zamawiających. Tylko trzeba jakoś zmodyfikować PHP żeby nie myliło się z Pi Ejcz Pi, bo akcje można wypromować.

A gdyby ktoś z Was miał jakieś odciski, które chciałby wypuścić w świat, to ja bardzo chętnie przyjmę, żeby nie było, że się zmarnują, moją sytuację opisałem tutaj:
http://www.psilosophy.info/forum/?showtopic=20090312213142#o0
odpowiedzodpowiedz tu
o3 frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.16 19:54:13
jakies wiesci? bo coponiektórzy od zmysłów odchodza sniąc na jawie o świętym odcisku, i robia z siebie męczęńskie ofiary bezdusznych, niealtruistycznych psilo-nie-dawców... kazdy topik prawie jest tym zasmiecony.
pomijam ze ostatnio byly znow ze 3 czy tam pare kolejnych topikow jak to ktos potrzebuje lub prosi o printa...
albo ja jestem zazbytnio drazliwy ostatnio (bardzo mozliwe !!!) albo naprawde nam sie powiekszyła gromadka na forum o lud niecierpliwy (o zgrozo !!!)
te gorące i płaczliwe głowy jak juz wstepnie ktos napomykał zdają sie nie zauważac wzmianek o honorowym psilodawstwie wielkanocnym i ogolnie tym podobnych zamiarach co mnie juz martwi. jak mi sie zdaje to podobniez około trzech minimalnie osob zglosilo chec uczestnictwa w H.P. jak tylko powstanie.

Wy - NIECIERPLIWI !!! to znaczy ze printy sa i czekaja na nowy dzial zeby do was dotrzec... NA SWIETA lub zaraz PO... jakbyscie nie umieli czytac miedzy liniami.....

Przepraszam was wszystkich czytelnikow na forum za moje nawet moze i niebardzo grzeczne uniesienie, ale niestety tak mnie oburzyło to jak paradoksalnie zbiorowe zaślepienie w pseudo-krucjacie po printy. ja wiem ze sie doczekac nei mozecie. no ale zeby az tak? chyba kilku podejsc bedzie wam trzeba zeby sie nauczyc cierpliwosci do grzybow, skoroscie tacy w goracej wodzie kąpani...
odpowiedzodpowiedz tu
teren budowy
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.17 23:23:24
a kiedy sa swieta
odpowiedzodpowiedz tu
parachute
nowy użytkownik

postów: 8

zarejestrowano: 2009.03.11




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.18 12:16:46
bedziemy cierpliwi cierpliwi

a swieta sa 12-13.04 )))
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.18 14:25:35
cytat: o3 frywolnieniebardzo grzeczne uniesienie

Żart, my wpuściliśmy tę parkę w odgromnik, Twoja wersja jest subtelna do bólu
Gdy potraktuje się to jako rodzaj stymulacji bodźcem nieświadomości, trochę mniej szumi.

cytat: o3 frywolniechyba kilku podejsc bedzie wam trzeba zeby sie nauczyc cierpliwosci do grzybow, skoroscie tacy w goracej wodzie kąpani

z ust nam wyję liście m.

Można powiedzieć że dział w trzech czwartych gotowy.
Wszyscy zacnie i cierpliwie oczekujący powinni spodziewać się owocników swej ludzkiej postawy niepazerności za lada rogiem.
Na początku będzie to wersja funkcjonalna, lecz minimalistyczna, ze względu na podwyższone w szybkim ciśnienie, będzie szło również przez http (co oznacza, że wysyłany przez formularz adres będzie transmitowany w postaci niezaszyfrowanej), a jeśli dział chwyci to dokupi się https.

Pooki co stej tjunyt.
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

postów: 489

zarejestrowano: 2007.10.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.18 16:07:56
poki co to printingz
im in
odpowiedzodpowiedz tu
o 2ipół
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.18 20:44:24
drukowanie nei ustanie zapewne do poczatku kwietnia a moze i dłuzej nawet. ale juz narazie jest mysle az nadto. tłuste kopie, prawie trojwymiarowe... takze cierpliwosc popłaci. a zeby wam bylo lepiej to sobie zobaczycie na gałkoocznie z czego to wszystko pospadało jak przypłynie galera
odpowiedzodpowiedz tu
pytanie
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.22 02:58:53
coraz blizej swieta
odpowiedzodpowiedz tu
parachute
nowy użytkownik

postów: 8

zarejestrowano: 2009.03.11




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.22 07:49:00
coraz blizej coraz blizej
oraz
czekamy czekamy
::))
odpowiedzodpowiedz tu
o3 frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.29 22:51:51
no jak tam postepy...?
trza sie zorientowac powoli kto co ile kiedy komu...
Panie C?
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.30 10:02:04
Dział praktycznie gotowy.
Za dwa, trzy dni będzie można zaczynać, jeśli nie pojawią się jakieś niespodzianki.
Zostały ostatnie szlify i trochę testowania.
odpowiedzodpowiedz tu
8ung
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.01 11:19:30
odpalajmy, ja też mam kilka printów do rozdania.
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.01 16:28:33
Tak więc gotowe. Logujemy się jak do forum.
Wkluczyliśmy anonse, które niektórzy zamieścili kiedyś na forum, więc na razie lista jest pełna starych akcji.
Poniższe osoby proszone byłyby o sprawdzenie możliwości zalogowania i zgodności z deklarowanymi odmianami.
fastnick1oo, darkside, m@zatapec, Psychonaut, Shadof, dzonnson
Jeśli kogoś pominęliśmy niech da znać powołując się na swój wątek rozdawczy.
Wszelkie uwagi lub błędy wynikłe z funkcjonowania działu zgłaszajcie tu lub na email.
Mamy nadzieję, że obsługa będzie na tyle intuicyjna, że obędzie się bez tutoriali.
W razie problemów piszcie w tym wątku.

http://www.psilosophy.info/honorowi_psilodawcy/
odpowiedzodpowiedz tu
totoro
psylorodek

postów: 17

zarejestrowano: 2009.03.12




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.01 17:18:02
hurra, akcja rusza, mam nadzieje, że to nie prima aprilis . Tylko póki co u wszystkich do rozdania null...
odpowiedzodpowiedz tu
fastnick1oo
młodszy psylocyb

postów: 82

zarejestrowano: 2008.08.16


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.01 20:29:16
Wszystko OK, aż korci żeby coś wklepać w formularz. : )
Rewelacja Cj'uh(y)!
...a wszystko to dzieje się w rozległej fantazji autora.
odpowiedzodpowiedz tu
sorgen
starszy psylocyb

postów: 152

zarejestrowano: 2008.04.21


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.01 20:53:13
Jeśli ktoś z forumowych psilodawców miałby printa ps. azurescens proszę o kontakt na sorgen8.małpa.wp.pl W FSRE braki. Lato coraz bliżej dlatego przydałoby się wysypać w teren trochę białego ziarna.
Cieszę się z nowo powstałego działu. W przeciągu 2-3 tygodni uruchomię swą drukarnię i zacznę rozdawać ten magiczny pył.
odpowiedzodpowiedz tu
Psycho
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.02 00:13:29
Dobra rzecz. Formularz hula, a ja nie mam nic do rozdania.
Szybkowar mi sie zjebal ;(.
odpowiedzodpowiedz tu
traveler
nowy użytkownik

postów: 8

zarejestrowano: ..


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.02 21:30:00
Piekny pomysl, naprawde ))
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

postów: 494

zarejestrowano: 2007.08.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.03 06:24:15
Cjuchuston we have a problem........ mianowicie do wydania 0/2 a w polu tylko jeden adres.
Czy jedna osoba może zamówić więcej odcisków?
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.03 10:18:15
Ta jedna osoba jeszcze nie potwierdziła z maila chęci uczestnictwa.
Ma na to 24 godziny.
Jeśli tego nie zrobi, odcisk wróci do Ciebie.
Jeśli to zrobi, jej adres pojawi się w polu.
Dlatego nie chowajcie anonsów gdy zdarzy się taka sytuacja, ponieważ po zwróceniu odcisku do puli będzie on niewidoczny dla innych.
My w międzyczasie postaramy się dorobić jakiś mechanizm wyświetlający info, by dawca widział w swym panelu, że ktoś jeszcze nie potwierdził chęci uczestnictwa.
odpowiedzodpowiedz tu
totoro
psylorodek

postów: 17

zarejestrowano: 2009.03.12




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.04 12:35:13
Do mnie nie poszedł żaden mail, zamówiłem praktycznie od razu jak tylko się pojawiło od Achtunga. Nie zamawiałem więcej, żeby innym nie zabierać. Czy mam rozumieć, że ten request "utknął" gdzieś w systemie? Warto by o tym, że musi dojść mail poinformować w regulaminie...
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.04 12:46:36
Są o tym cztery informacje.
1. Mini fioletowa informacja, że mail jest wymagany.
2. Pod linkiem do potwierdzenia adresu znajduje się informacja, że potwierdzenie wysyła chętnemu maila.
3. Informacja po potwierdzeniu o tym, że prośba o akcept poszła na mail wygląda tak:
Link aktywujący to zgłoszenie został wysłany na Twój email.
Zgłoszenie będzie czekać na akceptację 24 godziny.
Po tym czasie niezaakceptowane sztuki wracają do puli dawcy.

4. W regulaminie: 6. Biorca otrzyma TYLKO jednego maila, z prośbą o potwierdzenie chęci uczestnictwa.

Czytajcie, a znajdziecie

edit:
spróbowaliśmy zaakceptować to jedno niezaakceptowane zgłoszenie i okazało się, że ktoś na podobny adres już zamówił i potwierdził?
Sempervivum, czy Twój biorca jest z Migobakowa? Gdyż była by szansa, że klepnął przez pomyłką dwukrotnie w formularz, a jeśli nie to ktoś próbował pociągnąć od kilku biorców. Wtedy bądźcie przynajmniej honorowymi biorcami, gdyż w przeciwnym wypadku dział zostanie rozerwany przez stado sępów.
Mówimy do tych którzy, chcieliby nadwyrężyć krwawicę biorców, gdyż przynajmniej jedna taka osoba może już istnieje.
Więc sempervivum nie czekaj na ten akcept, gdyż dziś chyba koło 19 najpewniej sztuka wróci do puli.

cytat: totoroNie zamawiałem więcej, żeby innym nie zabierać.

Potwierdzenie zrobiłeś?
Email prawidłowy podałeś?
Niebieski komunikat o chmurze podobieństwa nie wyskoczył?
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

postów: 494

zarejestrowano: 2007.08.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.04 14:00:26
Dziś wysłałem na adres do Makowniczewa i kupiłem se znaczków na zaś

edit:
wow, płynne przekształcenie znaczeniowości względem osi X
nice
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.04 14:36:55
Więc to jakaś wstrętna pijawa, która chciała Cię "przedoić"
Nazwy zostały zmienione, by nikt nie poczuł się obnażony, nawet jeśli jest tylko zwykłym sępem skalniakiem nie stosującym się do próśb i założeń Honorowego psilodawstwa.
Prawda Piotrek?
Tym razem nie poinformujemy psilodawców kogo nie należy obsługiwać, ale podsunęło nam to pomysł autoinformatora, który będzie rozsyłał dawcom info o wyłudzaczach pt. tych zachłanników nie obsługujemy i dodatkowo, całe adresy, nie tylko chmury podobieństwa będą wrzucane na czarną listę, tak by więcej nie dało się pod daną strzechę zamówić.
Tego byście chcieli?
Ludzie, jeden odcisk może wam wystarczyć na całe życie, dajcie innym szansę.
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

postów: 494

zarejestrowano: 2007.08.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.04 15:00:38
Czarna lista to raczej nie zadziała, wszak zawsze taki ktoś może znajomego, ciotke, dziadka poprosić itp.
Co mi zbywa to dam, kto woli być sempem to jego sprawa. Nigdy 100% ziarna plonu nie daje
odpowiedzodpowiedz tu
buu frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.05 07:25:11
Tak czytam i wpadł mi do głowy taki pomysł. Jeżeli są problemy z jakimiś wyłudzaczami to proponuję stworzyć listę, na której będą np nazwy ulic i miejscowości obdarowanych. Żeby nie było problemów z prywatnością, można umieścić je w postaci hasha. Albo taką małą bazę danych, której nie bedzie można przeglądać, tylko wysyłać zapytania o konkretne osoby. Takie pomysły małe.
odpowiedzodpowiedz tu
biegam po
łące
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.05 15:04:37
ja bym proponował po prostu blokadę adresów które zostały obdarowane. publikacje czy ktoś dostał czy nie nie są najmądrzejszym pomysłem.
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

postów: 494

zarejestrowano: 2007.08.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.06 07:11:26
Dziwna sytuacja. Print wrócił do puli, tak jak pisałeś Cjuchu i po jakimś czasie mniemam że ktoś się zgłosił po niego, ale po zalogowaniu adresu brak.
edit:
Crap, zapomniałem o tych 24h........ no to dzień dobry
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.06 10:56:26
LOL
Do ponownego pojawienia się darowizny w puli może minąć nawet 48 godzin. Zwracacz puli jest ustawiony na 24 godziny, ale sprawdzacz zwracacza również, więc przy niekorzystnym nałożeniu się okresów może minąć nawet 47 godzin 59 minut i 59 sekund. Pierwsze 24 godziny to stadium nietykalności zgłoszenia, po tym czasie może ono zostać w każdej chwili zwrócone w ciągu kolejnych 24 godzin.

Postaramy się jak najszybciej wdrożyć dodatkowe pole w panelu psilowolontarialnym, byście wiedzieli, że ktoś jeszcze nie zaakceptował, ale dajcie chwilę, gdyż położyliśmy już jeden deadline na rzecz, i trzeba teraz trochę "odpokutować", by było na ziarno do chleba, dla ziemskiej powłoczki

cytat: buu frywolnieJeżeli są problemy z jakimiś wyłudzaczami to proponuję stworzyć listę, na której będą np nazwy ulic i miejscowości obdarowanych

Na podstawie chmur na razie działa, ale pomysł godny implementunku.

cytat: biegam po łące frywolnieja bym proponował po prostu blokadę adresów które zostały obdarowane. publikacje czy ktoś dostał czy nie nie są najmądrzejszym pomysłem

Blokada jest i działa na podstawie chmur podobieństwa, ale jeśli ktoś chciałby ją permanentnie forsować, mimo próśb, trafiałby na taką listę.
Czarna lista nie oznacza publiczna lista, tylko zakodowana ukryta lista całych adresów, a nie chmur upodobnienia, na podstawie której wykluczałoby się na stałe zawodników nadużywających ofiarności z 99% skutecznością, lub przynajmniej na rok, a w latach przestępnych na pół roku (w czasie pełni amnestia), a dawca byłby informowany o próbie wyłudzenia i mógłby podejrzeć konkretną daną, by ewentualnie sobie zapamiętać i móc zadecydować w przyszłości, czy jest aż takim altruistą.
A wystarczy zamawiać raz na jakiś czas (dwa tygodnie), ponieważ po tym czasie rozwiewa się chmura prawdopodobieństwa konkretnego biorcy.
Sprawdźcie również regulamin, doszły dwa punkty dla biorcy i jeden dla dawcy, by było wszystko jasne.
odpowiedzodpowiedz tu
fastnick1oo
młodszy psylocyb

postów: 82

zarejestrowano: 2008.08.16


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.06 22:58:42
Sprawa techniczna: w podglądzie własnych anonsów w polach "akcja" i "opis partii" wyświetlają się niepotrzebne backslash-e przy znakach typu cudzysłów.
stripslashes(); by się przydało.
...a wszystko to dzieje się w rozległej fantazji autora.
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.07 09:14:00
ok, dzięki
już jest ok.
odpowiedzodpowiedz tu
traveler
nowy użytkownik

postów: 8

zarejestrowano: ..


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.08 11:19:30
Witam
Jak sie dodaje punkty zaufania?
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.08 11:53:11
Biorcy otrzymują w mailu z linkiem aktywacyjnym linki do punktu zaufania i punktu odufania, które aktywują się dopiero po ośmiu dniach od ich otrzymania. Każdy biorca może wystawić albo punkt zaufania albo odufania, po skorzystaniu z linku oba tracą swą użyteczność.
odpowiedzodpowiedz tu
totoro
psylorodek

postów: 17

zarejestrowano: 2009.03.12




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.12 20:42:58
Ja mam pytanie, czy po powtórnym kliknięciu w link aktywacyjny powinno się pojawiać: "Takie zgłoszenie nie istnieje"? Nie lepiej byłoby dać coś w stylu "To zgłoszenie zostało już aktywowane"? Tak gwoli czytelności .
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.13 13:27:11
Taki komunikat też jest. Zależy kiedy lub jak wywoła się link aktywacyjny ponownie.
odpowiedzodpowiedz tu
totoro
psylorodek

postów: 17

zarejestrowano: 2009.03.12




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.13 19:17:56
Acha, w sumie dobrze, im mniej śladów zostaje tym lepiej .
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

postów: 489

zarejestrowano: 2007.10.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.16 07:28:48
HP sie chyba z-błądował . przy moim polu jest info ze 5 rozdanych a do dnia dzisiejszego mialem 3 . a po sprawdzeniu dzis panelu w HP mam tylko jeden adres ale opisany nieprawidlowo czyli tak czy inaczej powinno byc ze rozdanych 4.

gatunek
zmyslone imie nazwisko
adres z nazwa ulicy miastem

w anonsie ktory dzis dostalem ostatnie pole przypomina ten ciag znakow ktory wkleilem tuz obok > ˜ÚY[HĚBˆޛ˜ < & what now?Cj bo ani tego niemoge wyslac ani napisac chetnemu zeby jeszcze raz wypisal dane
im in
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.16 21:18:55
Coś się źle musiało zapisać. Wykorzystaj w takim razie cały adres i wszystko wykasuj.
Jeśli natomiast czyta to Maciek, który zamawiał od jgl to niech wyśle swój adres na naszego maila, to przekażemy go jgl. Maciek nie możesz na razie drugi raz zamówić więc trzeba wykonać taki zabieg. Jeśli wykonywałeś jakieś niestandardowe manewry lub korzystałeś z niszowych przeglądarek przy zamawianiu co mogłoby przyczynić się do powstania tego błędu to daj znać jak możesz.
Za utrudnienia przepraszamy.
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

postów: 489

zarejestrowano: 2007.10.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.16 22:32:57
do wyjasnienia podam ze texy prawidlowo zamowione tak jak i jeden z amazonow. dane do poprawienia osoby zamawiajace amazona ostatni print.
im in
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.17 13:14:17
Ok. Adres został wstawiony.
Jgl, teraz powinieneś odebrać go bez problemu.
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

postów: 489

zarejestrowano: 2007.10.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.04.23 23:28:30
adresy odebrane . listy zaklejone , sory za opoznienie ale dopiero teraz moglem sie prawidlowo zabrac za ta kwestie: ) wtorek-sroda mozecie sie spodziewac bialych kopert ...
jutro wielki sziping baj poczta polska kru soł , dir czildren bi bi bi bi bi redi i i i !!


'AKCJA PODAJ DALEJ' mode [ON]
im in
odpowiedzodpowiedz tu
Mtlgm
nowy użytkownik

postów: 5

zarejestrowano: 2009.05.13


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.05.21 23:04:49
Piękny gest z waszej strony przyłączam się do akcji jako "honorowy" psilobiorca.





... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak złożyć prośbę biorcy? Mam wybrać interesujący mnie gatunek po zalogowaniu się na HP i podać tam adres do korespondencji? Byłbym wdzięczny wyjaśnienie mi gdzie co i jak.
odpowiedzodpowiedz tu
siluss
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.22 23:24:49
złożyłem prośbę o odcisk ale nie dostałem e-maila, czekam już ze 8 godzin i nic, a do 24 h muszę potwierdzić
tak tylko zgłaszam w razie czego , może rano się coś pojawi
odpowiedzodpowiedz tu
siluss
nowy użytkownik

postów: 8

zarejestrowano: ..


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.23 17:19:24
edit; minęły 24 h, wiadomości nie dostałem ani w honorowych nie pojawił się z powrotem wiec może meila źle wpisałem (wątpię, ale kto wie?) i ktoś potwierdził ?
w razie czego to szauwik (od niego miał być odcisk) nie pisz na tamten adres tylko zagadaj tu to ci podam poprawny

sory za kłopot
odpowiedzodpowiedz tu
pytanie
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.23 18:30:43
silu jak nie potafisz korzystac z HP to czemu nie zamowiles sobie poprostu ze sklepu strzykawki?
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

postów: 494

zarejestrowano: 2007.08.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.23 18:48:03
Pytanie retoryczne zadane przez pytanie.............bo to za darmo?
Jakoś nie widać fali wdzięcznych nowych posiadaczy printów skłonnych do akcji podaj dalej :/
Nic nie wychodzi? Czy to może powielanie stereotypu?
odpowiedzodpowiedz tu
022 warszawa
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.23 19:21:12
ja też złożyłem prośbę o odcisk do szauwika w niedziele i to był ostatni odcisk jaki miał do rozdania więc czemu silus po mnie zamówił jeszcze 1
mejla też żadnego nie dostałem coś chyba ta akcja to niewypał straszny mam tylko nadzieje że mój adres nie wpadnie w niepowołane ręce
a odciski to sobie zamówię ze sklepu w takim razie szkoda tylko że ludzi ktoś robi w kulki i zbiera ich dane
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.23 19:52:51
było kilka niezaakceptowanych zgłoszeń, czasem mail się nie wyśle, czasem ktoś poda krzywy adres,
jeśli ktoś nie zaakceptuje, kultura wraca do puli i może ją zamówić kolejna osoba
wielu się udaje, to że akurat się nie wstrzeliliście nie oznacza, że trzeba obalić cały system
odpowiedzodpowiedz tu
silus
nowy użytkownik

postów: 10

zarejestrowano: 2009.03.13


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.23 20:09:23
cytat: autorpytanie
Ty jesteś nie omylny ?
cytat: autor022 warszawa
ja składałem prośbę wczoraj i to był ostatni jego odcisk, czyli po twoim niezaakceptowaniu odcisk wrócił do puli a po moim nie, tak poza tym to nie ma się co bulwersować, dane nie powinny wpaść w niepowołane ręce

a teraz pytanie kto dostanie odcisk? o22 w-wa czy ja?

pozdro
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.23 20:24:41
silus przepchnęliśmy Twoje zgłoszenie.
innych zgłoszeń brak
022 wyjaśnij swój problem jak możesz, ponieważ wychodzi, że nawet nie zostawiłeś swoich namiarów.
jesteś pewien, że potwierdziłeś wszystko jak należy?
odpowiedzodpowiedz tu
0-22 warszawa
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.23 20:45:17
tak jestem pewien trudno zamówię odcisk
cjuchu dzięki za wyjaśnienie sprawy ja wcale nie chcę obalać całego systemu jestem jak najbardziej za takimi akcjami sam nie raz dostawałem nasiona mj jak i z innymi się dzieliłem

pozdrawiam
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.23 20:54:26
do następnego razu, na temat tej strony nie offtopujemy, ponieważ gdzieś na forum już lała się żółć, zawsze pozostaje fsre
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

postów: 489

zarejestrowano: 2007.10.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.25 07:23:33
dokladnie kiedy ja robilem akcje pamietam przynajmniej 2oh userow HP ktorzy albo dostali PO 3 rozne odciski albo 3 tego samego gatunku mala notke ( PODAJ DALEJ na odwrocie kartki ). Printowanie to niejest wysilek wielki ale gorzej jak juz trzeba isc na poczte kupic znaczek ,koperte babelkowa ,zapakowac opisac jechac na poczte zasuwajac tylko na altruizm zeby ktos mogl ucieszyc swoja jape za free.

a teraz do wszystkich 'oczekujacych' w polowie lipca akcja beplus feat. cambodia , lecz jesli niepotraficie sie nauczyc cierpliwosci to nienadajecie sie na mykologow i radzil bym zmienic www na naszaklase

peace lov ługibugi
odpowiedzodpowiedz tu
szauwik
nowy użytkownik

postów: 0

zarejestrowano: 2009.06.17


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.06.26 15:29:52
Właśnie wróciłem, jednak mam sporo roboty więc odciski pójdą dopiero jutro albo w poniedziałek. 022 nie martw się, jak adresowicze okażą się z printów zadowoleni, to akcję powtórzę . Ja osobiście niecierpliwiącym się nie dziwię, aczkolwiek zastanawia mnie, że nikomu oprócz mnie obdarowanych przez Honorowych nie udało się powielić odcisków...?
odpowiedz
Odcisk w celu odbudowy kultury
Borsuk
615477szauwik:
2009.06.26
15:29:52
Odciski do rozdania! (akcja zakończona)
darkside
21896wojcieh666
frywolnie:
2009.03.12
18:30:56
nie po prośbie
Harpo
61465darkside:
2009.02.08
14:15:23
zamawianie w zimie
hynymyny
01779Harpo:
2009.01.15
18:17:39
witam
inny
91124hynymyny:
2009.01.08
11:52:15
panaeolus
methyl
22339emrs:
2009.01.14
11:11:42
Pokaż kulturę
m@zatapec
251760methyl:
2009.01.06
16:02:29
free prints (nieaktualne)
dzonnson
45223pytanie
frywolnie:
2009.04.16
07:12:12
tryptamina (posiadam)
Joshua_Josh
101870fastnick1oo:
2008.12.24
12:12:36
wymienie/przyjme
Met
04897ISH:
2009.06.22
19:48:43
Wymiana
Rumcajs
9992brak
podmianka (juz nieaktualne)
dzonnson
02134Rumcajs:
2008.12.07
15:30:42
ffs, darmocha
fastnick1oo
241361brak
Wymienię się odciskami za wagę ;]
Baalberith
125612cms1:
2012.04.18
13:10:26
wymienię...
methyl
02686Gangers
frywolnie:
2008.11.20
00:08:36
Kolejny prosi o odcisk.
magiel_wwa
211184brak
<<<   <<  23 24 25 26 27 28 29 30 31  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  »Wymiana« ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
604
odsłon:
836191

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2024