Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1211700

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

<<<   <<  9 10 11 12 13 14 15  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Wznowiono badania nad psylocybina !!!!!
bozia_da
104490Magus:
2010.07.18
22:39:26
kult grzyba
bozia_da
110474nodrugsnofun
: 2010.04.22
15:32:02
interesujace
jgl
03918jgl:
2010.04.05
06:51:19
Alkohol a cubensis - konsultacje.
denis frywolnie
53102jgl:
2010.04.03
17:25:02
Identyfikacja grzybów halucynogennych (oznaczania substancji halucynogennych z grzybów we krwi)
pitu frywolnie
014175pitu
frywolnie:
2010.03.26
12:39:19
nasza polska lysiczka vs cubensis
psicub frywolnie
148426nikt00:
2014.12.20
14:03:13
Jak to jest z zawieszeniem po grzybach?
Kamilek frywolnie
2013361ON
frywolnie:
2021.12.19
23:00:55
Kamilek
frywolnie




nienotowany


Temat: Jak to jest z zawieszeniem po grzybach?
wysłano: 2009.12.19 15:41:59
Witam

Pewnie durne pytanie ale w moim srodowisku spotkalem sie z taka opinia ze po grzybach mozliwe jest tzw. zawieszenie sie ? ile w tym prawdy ?
Pytam oczywiscie bardziej doswiadczonych.


pzdr.


Wesolych
odpowiedzodpowiedz tu
Acid
starszy psylocyb

postów: 216

zarejestrowano: 2008.02.06


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.12.19 16:00:56
Bujda... Generalnie jeżeli masz uwarunkowania do chorób psychicznych (np. schizofrenia), to po zażyciu mocnego psychodelika owa "uśpiona" choroba może (ale nie musie) się obudzić. Tyle w temacie.

Ktoś kiedyś chyba poruszał już ten temat na forum. Ale za cholerę nie wskaże Ci wątku, bo jednak trochę tego tutaj jest ;P Pozdro
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

postów: 319

zarejestrowano: 2008.09.21


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.12.19 22:58:43
Nie zgadzam się z tym, że bujda, bo istnieje taka szansa. Słyszałem mnóstwo opowieści na ten temat (pewnie w większość to fantazja autorów), ale sam mam paru kumpli, którzy mieli zwiechy. I tak jeden z nich zwiesił się po kołach. Nie wiem co w nich było, ale przez 2 dni chodził, nic nie mówił, a gdy coś już udało mu się powiedzieć to było to tak kosmicznie niezrozumiałe i nie na temat, że nikt nie ogarniał o co mu chodzi. Drugi kumpel zwiesił się po DXMie, a trzeci po szałwi. Ten ostatni już przez miesiąc nie wychodzi z domu, a gdy znajomi do niego wpadają nie odzywa się słowem i ma się wrażenie, że czeka aż wyjdą. Jeżeli masz uwarunkowania do schizofremi to zapewne o nich nie wiesz, więc zacznij od niskiej dawki i nie rób sobie akcji pod tytułem: "a może będę miał zwiechę", bo na prawie 100% nie będziesz jej miał. Mają je tylko jednostki. Zawiesić można się po sytuacjach wyjątkowo stresowych, takich które Cię przerosną, dlatego tak ważny jest klimat w jakim spożywasz.
Dziecko wiatru...
odpowiedzodpowiedz tu
Kamilek
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.12.20 03:57:38
dzieki Panowie bo jak tak sie nasluchalem to az strach to troche takie igranie z samym soba no ale coz.. ja to powiedizales liczy sie atmosfera i ludzie


pozdrawiam


i zycze Wesolych Swiat


oczywiscie namawiam dalej do dyskusji
odpowiedzodpowiedz tu
Acid
starszy psylocyb

postów: 216

zarejestrowano: 2008.02.06


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.12.20 04:06:13
Pięknie powiedziane nodrugsnofun z tą niską dawką. Jakby nie patrzeć przyjmowanie wysokiej dawki przez osobę nową w psycho-temacie może się skończyć drastycznie. Może się okazać, że trip przerośnie najśmielsze oczekiwania/wyobrażenia ofiary i będziemy mieli piękne skrzywienie psychiki na dłuższy czas.
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

postów: 489

zarejestrowano: 2007.10.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.12.20 08:31:20
generalnie dla tych ktorzy pala mj i juz wtedy czują się jak w innym świecie a co gorsza miewaja paranoje (marnej jakości skunk) myslac o kolejnych psychodelicznych eskapadach like muschrooms nie wiedza ze moze zrobić się im "nie dobrze" przy zbyt dużej porcji.
wtedy zawsze polecam muschromowego robaka zalac alkiem ale wysoko procentowym nie jakims sikiem z bąbelkami bo może sie zebrać na wymioty. polecam wodeczki ziolowe lajk Żołądek i krupnik. generalnie jeżeli masz zryta głowe i pokoj oblepiony w postacie z komiksow a na scianach po drodze do kuchni widnieja obrazki świętych zmień lokalizacje na mniej psychodeliczna trzba tworzyć sobie komfortowe warunki i taki 3ip zaplanowac dostarczajac dla swojej rozwianej na 4strony swiata swiadomosci podczas 3ipu jak najwiecej pozytywnych doznań takze co kto lubi

co do zawieszeń ? maja je komputery a ludzie tylko zdemaskowuja swoje słabości po 3ipie grzybowym ktory uzmyslawia co w ich zyciu stanowi problem a w wiekszosci przypadkow jest to kontakt z ludzmi , otwarcie się na nich .

odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.12.22 13:54:49
Warto też dodać, że istotną rzeczą jest o jakim gatunku grzybów mowa. I tak, na przykład takie Psilocybe Cubensis (szczególnie te ze sterylnych warunków/boksów) są jednymi z najczystszych pod względem chemicznym grzybów na świecie. Między innymi dlatego Holendrzy zgodzili sie na legalizacje ich (- co następnie zniszczyli turyści)- Tak mi mówił Smartshoper. Natomiast co do łysiczek,...no cóż, ujmę to tak, że po długotrwałym przyjmowaniu (parę lat), bardziej pozna się (po zachowaniu), że ktoś jadł łysiczki niż Cubensy, pod warunkiem, że nie robiło się harakiri dla swojego umysłu. Zabawa z psychodelikami nie jest dla ludzi głupich.
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
odpowiedzodpowiedz tu
Kamilek
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.12.22 19:04:56
hm ciekawe... piszesz tez ze pozna sie po zachowaniu, co dokladnie masz na mysli ?
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN jak
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.12.22 20:34:29
Oczywiście każdy ma inaczej, ale można tu wyodrębnić: bardziej emocjonalny styl bycia i podejścia do spraw, patrzenie na świat/zagadnienie/sytuacje z wielu perspektyw, wyczulenie na wartości filozoficzne(takie jak miłość, przyjaźń, uczciwość).
Ja osobiście odczuwam chęć poznawania i zrozumienia wszystkiego w większym stopniu niż kiedyś.
W cięższych przypadkach nawet lekkie rozchwianie emocjonalne(dziwne nastroje)- to jest zdaje się ciężko odwracalne (o ile wogóle).
Jednym słowem długotrwałe(wieloletnie), nieodpowiedzialne jedzenie "pewnych-sprawdzonych" grzybków, (bez potrzeby, powodu, chęci lub okazji) zmieni cie podobnie jak po zjedzeniu paru karteczek lsd w krótkim czasie lub po przyjęciu ich za dużo na raz.
A jeżeli chodzi o zwiechy to uważam że to raczej wina zawartości "psiaków" w i tak za dużej porcji grzybów- przez co łąkowe łysiczki wydają się niepewniejsze.
odpowiedzodpowiedz tu
noithai
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.12.23 08:45:14
A co maja psiaki do zwiech??
odpowiedzodpowiedz tu
nautic
nowy użytkownik

postów: 7

zarejestrowano: 2009.12.15


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.12.23 09:47:02
Trauma sraczkowa po psiakach odbija się szerokim echem w podczaszkowych zakamarkach młodych amatorów grzybów.
Trochę naciągana ta teoria...
odpowiedzodpowiedz tu
supersmieszny
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2010.04.21 21:20:23
Można się zawiesić po grzybach wiem to po sobie..grzyby zrysały mi kontakt międzyludzki tak, że tak jakby boje się ludzi...tak jakby bo nie jest to zwykły strach to jest porysane uczucie bardzo przypominające to które towarzyszy osobie bardzo zgrzybionej kiedy boi się że spotyka dajmy na to swoją matkę i boi się że trip wyjdzie na jaw i dostaje grzybowej paranoi i bad tripowych myśli, tak że spojrzenie komuś w oczy to dla mnie taki mały bad trip już..uszkodziły mi tez mowe(zauwazyliście jak po grzybach drętwieje szczena?) i każde zdanie wypowiadam z taką trudnością jak przeciętny człowiek stół z powyłamywanymi nogami..a więc to nie jest mit..grzyby to w sumie najbardziej ryjąca rzecz jaką można pociskać, nikogo nie będe pouczał tylko po prostu chciałbym powiedzieć, że lepiej się za to nie brać bo to shit większy niż sie wydaje..
odpowiedzodpowiedz tu
bozia da
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2010.04.21 23:50:31
Jak nie umiesz brac to nie bierz i nie tworz i tu tak zjebanych historii. To ze ty tak miales to nie znaczy ze inny. Sa ludzie ktorzy biora cale zycie i sa cool. I sa tez tacy jak ty. Niedouczeni co oddaja wladze umyslowi. Malo wiesz o dzialaniu tej szarej masy co masz miedzy uszami.

Doucz sie. Polecam NLP, nic nie poucza bardziej o umysle niz NLP. Mniemam, ze gdyby Terence znal NLP dalej by zyl. Zabila go jego wlasna droga dazenia do bad tripow, w ktorych pewnie wjebal sobie do podswiadomosci, ze ma miec raka, a ze duzo wyklada o psychice, to rak pojawil sie w mozgu. Jako ze wspolczesna medycyna blednie mysli, ze rak nie jest choroba psychosomatyczna leczy go farmakologia i tutaj przegrywa. Bo z powodzeniem mozna go wyleczyc terapia.

ot moje skromne zdanie

i rada na przyszlosc

BADZ EKOLOGICZNY WZGLEDEM SIEBIE
virnik
psylorodek

postów: 51

zarejestrowano: 2010.08.12


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2011.01.30 12:09:38

cytat: bozia da frywolnie Jako ze wspolczesna medycyna blednie mysli, ze rak nie jest choroba psychosomatyczna
leczy go farmakologia i tutaj przegrywa. Bo z powodzeniem mozna go wyleczyc terapia.

bozia da kiedys tez myslalem ze rak to choroba psychosomatyczna tylko jedna rzecz mnie zastanawia - dlaczego nawet trzyletnie dzieci (czy nawet mlodsze) maja raka? Wkrecili sobie cos? Albo dlaczego zwierzeta tez maja nowotwory?
Live to Ride, Ride to Live.. 2oo
odpowiedzodpowiedz tu
supersmieszny
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2010.04.22 13:12:52
Czy ja gdzies napisałem że każdy tak będzie miał? to chyba oczywiste że jednemu tak sie zrobi innemu nie, po chuj własciwie pierdolisz ja napisałem tylko jak było w moim przypadku a ty od razu zjebana historia, chuj z tym niepotrzebnie tu pisałem
Farr
psylorodek

postów: 22

zarejestrowano: 2010.04.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2010.04.22 14:04:33
Ale po co od razu się frustrujesz?

Ty napisałeś swoje zdanie, "bozia da", swoje. Nie bierz tego do siebie, bo to tylko słowa. Czytasz je i możesz przyjąć, albo nie. Są tylko znaczkami na ekranie...
Esencja wypowiedzi, którą nazwałeś "pierdoleniem" jest (moim zdaniem) taka - jeśli już przydarzyło Ci się coś takiego, to znaczy, że trzeba to naprawić. Aby to naprawić potrzeba terapii. Jeśli sam sobie z tym nie dasz rady, a Ci to przeszkadza (albo nie czujesz się z tym komfortowo), to musisz iść do psychologa. Jeśli chcesz dać sobie z tym radę, zacznij o tym czytać, NLP rzeczywiście jest bardzo ciekawe. Jedyną osobą, która może Ci pomóc, jesteś Ty sam - musisz tylko chcieć

Prosta piłka - nie trzeba się denerwować
Popsuło się - napraw - nie bierz więcej.



Jeśli chodzi o zawieszenia, to ja się z tym nigdy nie spotkałem, uważam nawet, że ludzie, których spotkałem, którzy w rozsądny sposób używają grzybów, mają większy dystans do świata i tematu śmierci (ale równocześnie medytują, czytają i rozwijają się). Mi się osobiście zawieszenia nigdy nie zdarzyły.

Z punktu widzenia medycyny, psylocybina może przyspieszać rozwój schizofrenii u osób genetycznie chorych na tę chorobę (ważne - genetyczna schizofrenia oznacza często zmiany anatomiczne struktury mózgu, hipokampów, również zaburzenia ilości niektórych neuroprzekaźników), i u osób z podatnością na tę chorobę, a to może prowadzić do stanów paranoidalnych, i "zawiech".
Oczywiście to nie jest próba istotna statystycznie, ale wśród moich znajomych więcej osób łapało "zawiechy" po trawie niż po grzybach.
Jesteś dzieckiem Wszechświata nie mniej niż gwiazdy i drzewa, masz prawo być tutaj
odpowiedzodpowiedz tu
bozia_da
młodszy psylocyb

postów: 91

zarejestrowano: 2009.04.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2010.04.22 14:52:42
Nie wierze w zawiechy i schizofrenie, wszystko sie da naprawic ^^ ale nie wierze tez w krasnoludki i swietego mikolaja a jak wszyscy wiemy oni istnieniuja naprawde,

Co do bulwersanta, napisales "lepiej nie brac tego shitu" tutaj nie ma podmiotu, kazdy czytajacy moglby sie z tym utozsamic i co gorsza moglby ci uwierzyc, dlatego tak napisalem ^^

Pozdrawiam i calusy grzybusy :*

ja to wiem, matka to wie, dziadek (zakala rodziny) tez wie, wszyscy we wsi wiedza
Na ziemi poza fauna i flora kryja sie jeszcze jedne organizmy - szanuj je.
odpowiedzodpowiedz tu
jgl
prapsylocyb

postów: 489

zarejestrowano: 2007.10.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2010.04.23 09:01:20
ja na przyklad zeby zminimalizowac zle myslenie podczas 3ipu staram sie wybrac bardzo starannie plejs w ktorym je spozyje zapewniajac sobie najbardziej komfortowe warunki wyposazajac sie w gadzety niezbedne do ratowania zdyszanej szarej masy , cos co wiem ze da mi chwile wytchnienia a wrecz zatrzyma jezeli wogole pojawia sie zle mysli :li ke: mp3plejer,bibulki,mj,2gi ogien,gumy do zucia,pieniadze na bilet i co chyba najwazniejsze soczek
soczek zawsze mnie nastraja pozytywniej i ratuje z opresji

pozatym panie SUPERSMIESZNY jak niechcesz byc taki jak twoje wypowiedzi i nick to zacznij konstrulowac bardziej skomplikowane zdania niz w ostatniej wypowiedzi , a przedewszystkim moze wizyta u seksuologa by sie przydala bo jebanie pierdolenie i chuj w kurwie zapetlony to ani chybi problem w tej naturze

co do wkrecania sobie roznych chorob i uzdrawiania sie z nich organizm ma ograniczone pole działania , jak sami dobrze wiecie terapia jest dobra ale nie idealna a fajniej "wkreca" jak idzie w parze z farmakologicznymi tematami
badania nad komorkami macierzystymi + nanorobotyka w medycynie to to co bedzie wspierac leczenie 'prawie nie uleczalnych' chorob

ale i tak od dawna wiadomo ze najlepszym lekiem jest ŚMIECH a wiec smiejmy sie az bedzie brzuch bolal , serotonina jest hormonem szczescia a nie bad 3ipow



odpowiedzodpowiedz tu
gerard z te
ze tu
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2010.12.26 10:48:37
Wszystko zależy od twoich umiejętności i świadomości tego co możesz robić z mózgiem i podejścia do substancji. Dasz jej Miłość - odda ci tym samym! Kocham to i zawsze jest Cudownie!!!!!!!! BadTripy są efektem patologicznych zachowań w stosunku do 'terapii'.
odpowiedzodpowiedz tu
gugu
psylorodek

postów: 21

zarejestrowano: 24.08.2021


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2021.12.19 10:47:51
MOJE ŻYCIE TO JEST BAD TRIP. Po grzybach może być już tylko lepiej.
odpowiedzodpowiedz tu
ON frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2021.12.19 23:00:55
Nie bądź tego taki pewien.
Nie oczekiwałbym na Twoim miejscu niczego bardziej skutecznego niż stopniowy rozkład na czynniki pierwsze całej iluzji wartości Twej perspektywy. Jak to zniesiesz to tylko modląc się o szczęście. Co z tym zrobisz okaże się w praniu. Czasem ciężko się pozbierać gdy w otoczeniu traci się pewność postrzegania.
odpowiedz
Greensulate, Home Insulation Material made from Mushrooms
jgl
320010nodrugsnofun
: 2009.11.23
10:23:46
Psychoactivity Conference in Amsterdam & other
jgl
02239jgl:
2009.09.27
09:55:41
Ile zjeść mrożonych? Podejrzanie niska moc...
viKING frywolnie
152202emce:
2009.12.04
00:46:42
Psylocybina + iMAO potrzeba informacji
Yestyss
168626Grizzly_cf:
2009.06.10
16:49:54
Grzyb a Horyzonty (Obe, LD i inne)
Yestyss
1811966Albatros
frywolnie:
2012.03.10
03:25:50
oddziaływanie elektromagnetyczne podczas podróży
agent
78083agent:
2009.02.24
18:18:40
kościół psychodeliczny
zylak
7617098Huzar:
2012.12.05
23:11:43
łukasz, bad trip?
lukasz frywolnie
1652005frs:
2009.02.24
18:17:57
mózgu psiloburza pieści nam podwzgórza - rozwijanie zwijanie wymiarów
cjuchu
97252MilkyCow:
2011.11.13
15:06:43
buczenie / terkotanie / dudnienie w glowie podczas podrozy
x frywolnie
185285Grzybek:
2012.03.10
22:16:02
pierwszy raz z lysiczka
hynymyny
810039hynymyny:
2009.01.11
01:04:37
chyba nie na temat
inny
14044dzonnson:
2009.01.04
13:29:21
Drugie dno rzeczywistości a oświecenie
fuzzy
71660nodrugsnofun
: 2008.12.23
09:28:09
<<<   <<  9 10 11 12 13 14 15  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1211700

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2024