Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  »Kulinaria« ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
77
odsłon:
304193

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

<<<   <<  1 2 3 4  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Magiczny napój kapelusznika
Bosman12
43467Anka
frywolnie:
2018.06.14
08:01:11
Poszczenie a jedzenie
Carl
12977mono:
2018.04.30
15:14:33
Jak zrobić wywar
mind94
26690Wolnie
frywolnie:
2017.12.10
16:10:52
Ekstrakt z grzybów? Czy to ma sens??
danielwaz
42385danielwaz:
2017.11.01
10:38:18
Palenie grzybów według DON JUANA
VViktor
35042YpsiloN:
2020.08.05
16:43:02
Co ile dni/tygodni/miesięcy spożywacie święte grzyby?
stary_grzyb
12425Orshi
frywolnie:
2017.10.13
01:32:34
Ile grzybów zmieści się w kubku herbaty?
generał kanguru frywolnie
31972kanguru
frywolnie:
2017.06.27
11:37:57
Grzybokanapka
Marcus
32583Marcus:
2016.11.11
16:47:45
iMAO
Kaiser frywolnie
32196iMAO
frywolnie:
2015.03.07
18:36:58
Grzybek do Wina
Atomic_Piece
42995nn3x:
2014.09.17
01:10:08
Konsumpcja - waporyzer, skondensowany wywar. Prośba o opinię nt. pomysłu.
Sandy
22963Sandy:
2014.04.06
21:42:26
Grzyby w jogurcie pitnym
jjjijiiij frywolnie
94697travvvv
frywolnie:
2014.03.31
00:48:40
Propozycja podana
Szutrmtripper frywolnie
205679Echinokaktus
: 2013.12.12
23:00:21
Wydlużenia i stabilizacja tripu przez...
arahat
12682siutrab:
2013.09.03
12:10:53
Wzmacnianie mocy sokiem z cytryny lub kwaskiem cytrynowym
siutrab
714734siutrab:
2013.07.11
23:13:14
porcja
GosiaGosia frywolnie
46344psylosmok:
2012.07.20
18:32:12
Sosy, Kremy
Szczena
21863ps
frywolnie:
2013.05.20
20:02:52
CZY TO ZAKAŻENIE?
skrabbyl
53672Mykolog-amat
or:
2012.03.24
19:14:32
inhibitory MAO
Prawdziwek
1819251Zlotko12:
2015.10.21
19:13:46
Prawdziwek
nowy użytkownik

postów: 3

zarejestrowano: 2011.04.05




Temat: inhibitory MAO
wysłano: 2011.06.02 18:27:16
Jakie znacie inhibitory MAO oraz jaka jest min. dawka?

[substancja] : [dawka]
Sok z porzeczki : 0.5-1 litr
Ilex guayusa (Guayusa) : ?
Passiflora : ?
Alkoholowy wyciąg z dziurawca : ?

Może jakieś lekki bez recepty na depresje?
odpowiedzodpowiedz tu
0 frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2011.06.03 07:41:52
jagody,borówki
odpowiedzodpowiedz tu
hokuspokus
psylorodek

postów: 35

zarejestrowano: 2012.03.07


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.03.12 00:58:30
Lek MOKLAR 3 tabletki to maksymalna inhibicja.Robi robote ten lek.
Na czarnym rynku jakieś 30-40zł za paczke. Jest na białą recepte, łatwo dostęny.
Ja powiedzialem lekarzowi wprost że potrzebuje tego do wzmacniania tryptamin i dostałem recepte kilka razy heheh dobrą beke mam do tej pory


No i oczywiście nasiona ruty stepowej. Na czarnym rynku również można dostać, w Polsce nielegalna.
odpowiedzodpowiedz tu
frs
starszy psylocyb

postów: 189

zarejestrowano: 2008.12.12




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.03.23 11:36:48
Moclo daje radę w przypadku grzybów co do ruty i innych nieodwracalnych iMAO to odradzam amatorom trzeba trzymać dietę i takie tam. Męczennica i dziurawiec nie mówiąc o soku z porzeczki nie warte uwagi ze względu na małą zawartość inhibitorów. Generalnie zanim tego użyjesz zapytaj siebie czy wiesz co robisz
odpowiedzodpowiedz tu
Gabrys
psylorodek

postów: 33

zarejestrowano: 2012.01.17




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.03.23 12:41:15
Passiflora jest łatwo dostępna i dosyć tania, w sklepach zielarskich. Albo tu http://www.magicznyogrod.pl Oprócz tego można dostać ekstrakt.
odpowiedzodpowiedz tu
Mykolog-amato
r

psylorodek

postów: 17

zarejestrowano: 2012.02.18


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.03.24 19:26:21
Na necie można gdzieniegdzie znaleźć informacje, że ginko biloba jest inhibitorem MAO. Nie jest to prawda (źródło: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10698362), a hipotetycznie jedynym plusem dla podróży jest lepsze krążenie krwi i poprawa pamięci (źródło: ulotka Ginkofaru). No i pozostaje jeszcze jedno - Biloby nie powinno zażywać się z MAOi.
Jeśli chodzi o Passiflorę, to moim zdaniem w grę wchodzi tylko ekstrakt ze względu na niską zawartość MAOi.
Jagody, porzeczki i truskawki polecam jeść już po wyostrzeniu zmysłów. Dla smaku.
odpowiedzodpowiedz tu
początkujący
szaman
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.10.13 19:53:41
Ilex Guayusa, bliski krewny Yerba Mate
odpowiedzodpowiedz tu
halsing
psylorodek

postów: 19

zarejestrowano: 2012.10.08




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.10.14 01:42:41
Trafiłem na informacje ,że sok z porzeczki może i jest jakimś tam inhibitorem MAO ale jest cytrusowy ( zawiera wit. C i podobne związki ) i w połączeniu z suszonymi grzybami tworzy cytryniany ,które rozwalają nam wątrobę . Zatem osobiście próbowałem kilka razy ale zawsze miałem nie ciekawe odczucia w części brzusznej .

Ponoć bardzo przydatnym zielem jest Glistnik . Nie dość ,że najprawdopodobniej zawiera iMAO (mój znajomy wykorzystuje go w połączeniu z delosperma w celu przyswojenia 5-metoksy-DMT) to jeszcze jest hepatoprotekcyjny , więc chroni nam wątrobę przed toksynami z suszonych grzybów . Nie stosowałem takiego połączenia jeszcze więc jeśli ktoś będzie próbował niech da znać . Wystarczy ponoć wypić herbatke z 2 liści glistnika .
nie
Dobrym inhibitorem jest świeży peyotl : zawiera pejotyne . Nie należy przesadzać z ilością bo można zwymiotować go , 4-5 plasterków dobrze przeżutych powinno załatwić sprawę.
"Czas się zniżyć do poziomu ,w którym krowi placek będziemy nazywać domem "
odpowiedzodpowiedz tu
Maniol
młodszy psylocyb

postów: 107

zarejestrowano: 2012.11.12


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.11.16 00:23:21
Czy próbował ktoś z was używać serdecznika syberyjskiego jako inhibitora? Ma działanie synergiczne z thc i kilkoma innymi związkami działającymi m.in na ośrodkowy układ nerwowy. Bardzo popularny na łąkach w Polsce...
odpowiedzodpowiedz tu
Agnus
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.11.16 16:00:24
Maniol super roślina! są pestki na allegro, natura nas Kocha

Jest to trwała wieloletnia roślina o wysokości od 80 do 120 cm.Lubi stanowisko słoneczne i znosi nasze zimy bez okrycia.W jednej porcji około 40 szt nasion.Wysiewamy teraz jesienią ,można tez wczesną wiosną.Świeży sok wyciśnięty z młodych kwitnących pędów jest skuteczny uspakaja serce i poprawia jego parametry.Jest bezpieczny w stosowaniu podobnie jak kozłek lekarski.Napar z liści jest pomocny w leczeniu bezsenności, stanów lękowych i zaburzeń seksualnych - zarówno kobiet jak i mężczyzn.Jest z powodzeniem używany do leczenia wszelkich nadpobudliwości nerwowych,rozmaitych nerwic,histerii,chorób psychicznych oraz nadciśnienia.Ogólnie wzmacnia,pobudza krążenie i obniża ciśnienie tętnicze. Działa przeciwgrzybicznie i antybakteryjnie.Stosowany jest w kamicy nerkowej moczowej i w egzemie.Jest często stosowany w schorzeniach serca na tle nerwowym a także w nadczynności tarczycy.Roślina dla matek stosowana w stanach lękowych u rodzących,jest środkiem kurczącym macicę.Lubi stanowisko słoneczne.Ma aurę w kolorach tęczy.Ma bardzo zdrowe wibracje około 34 tys. angstremów.Rośnie w miejscu mocy.Samo już noszenie nasion ma pozytywny wpływ na organizm człowieka.Nasiona to hologram całej rośliny.Jest w nich zawarte promieniowanie substancji aktywnych czynnych występujących w danej roślinie.A jest w niej bardzo wiele nap:alkaloidy/stachydryna,leonuryna,glikozydyirydoidowe,ajugol,ajugozyd,galirydozyd,diterpeny,flawonidy,fenolokwasy garbniki i inne.Roślina wyjątkowa o wielkim działaniu.
odpowiedzodpowiedz tu
Maniol
młodszy psylocyb

postów: 107

zarejestrowano: 2012.11.12


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.11.16 16:36:14
Jednakże nie jestem pewien co do jej działania razem z psylo. Chcących spróbować przestrzegam, nasionka są bardzo małe, trzeba być ostrożnym przy sianiu, są ledwo widoczne. A smak taki sobie, jednakże profit z leczniczych właściwości to nadrabia ;]

Niecierpliwi: magicznyogrod.pl, pare złotych za 50g kwiatów serdecznika pospolitego o tych samych właściwościach. (zielarnia-->polskie-ziola) Jesttam też bardziej przejrzysty opis właściwości, dawkowania etc.
odpowiedzodpowiedz tu
artpitchblack
psylorodek

postów: 26

zarejestrowano: 2013.06.08




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2013.06.11 20:50:48
Do grzybków inhibitor IMAO najtańszy i mocny w działaniu to ruta stepowa, może nielegalna w Polsce ale łatwo kupić w sklepach internetowych np. z Wielkiej Brytanii ja zapłaciłem chyba 30-40 zł za 50 gram. Jako inhibitor w połaczeniu z innymi roślinami wystarczy kilka gramów. Ruta jest składnikiem Yage to coś jak Ayahuasca w połaczeniu z Mimosa Hostilis tworzy mocną miesznkę. Powiem tak mieszanka jest bezlitosna nic się przed tym nie ukryje . Ja osobiście nie mieszałem ruty z Grzybami ale dużo czytałęm na zagranicznych forach i to jest bardzo popularny sposób na zwiększenie działania grzybów. Myślę że do grzybów 3 gramy to nawet za dużo, wystarczył by pewnie 2 gramy. Ja piłem wywar z samej ruty chyba z 5 gramów. To jest ciężka faza nie obejdzie się bez rzygania jak po Ayahuasce. Ludzie piszą że po 10 gramach jest grubo,( moje serce by nie wytrzymało niektórzy mają wizuale itd. ale to jest ciężka faza do grzybków proponował bym zaexperymentować na początek z małymi dawkami Ja po 5 gramach poczułem po godzinie działanie wypiłem wywar w nocy, po godzinie patrzenia w okno zacząłem mieć lekkie zmiany percepcji. Miałem muzykę taką spokojną na uszach no i nagle poleciał jakiś deko mroczniejszy kawałek i zebrało mnie na pawia co po rucie jest nieuniknione . Jak wszedłem do kibla i zajarałem światło puściłem pawia i weszły halucynacje. Wszystko było wypełnione energią w różnego rodzaju kolorach jaskrawo żółtych, itp. od razu chciało mi się śmiać ale nie miałem nawet siły tego zrobić. Jak wracałem to nogi wpadały mi po kolana w glebę. Wróciłem bo zachciało mi się spać, położyłem się ale to był dopiero początek przy zamkniętych oczach miałem fajne halucynacje, zajebiste kolory, miałem podobne po paleniu szałwii z Jazzem ale faza ciężka żygałem z 10 razy zero sił i nie zasnąłem dopiero rano. Dlatego proponował bym w relacji z grzybkami nie przesadzić bo może być ciężko. Pozatym czytałem trochę relacji i grzybki z rutą zabierają w dziwne miejsca. Czytałem o kilku przypadkach gdzie mieszanka przenosiła ludzi w nieprzyjazne miejsca z obcymi bytami które są bardzo wkórwione i niepocieszone takimi wizytami, po przeniesieniu się w takie miejsce zostajesz zalewany pewnego rodzaju informacjami nie powiem na jaki temat bo to zwykle wywołuje śmiech na ustach. Ale te istoty bardzo tego nie lubią, no i czytałem kilka relacji o podróżach w tamte rejony. Osobiście myślę że to wycieczka dla doświadczonych grzybiarzy. Lepiej wypić Ayahuasce jeśli chcesz się spotkać z duchami w innym wymiarze a jak grzyby to po prostu trza zjeść więcej i nie trzeba inhibitora IMAO Peace
odpowiedzodpowiedz tu
artpitchblack
psylorodek

postów: 26

zarejestrowano: 2013.06.08




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2013.06.11 20:56:39
No i dieta do inhibitorów trza poczytać bo można sobie zrobić krzywdę włącznie ze zgonem pozdrawiam
odpowiedzodpowiedz tu
Sandy
psylorodek

postów: 42

zarejestrowano: 2014.03.20


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2014.04.01 22:04:19
Czym są w zasadzie te inhibitory mao? Oprócz definicji z wikipedii nie wiem za wiele http://pl.wikipedia.org/wiki/Inhibitory_monoaminooksydazy. Obstawiam, że są używane dla zwiększenia mocy naszego silnika podróży.
odpowiedzodpowiedz tu
Echinokaktus
prapsylocyb

postów: 350

zarejestrowano: 2012.11.26




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2014.04.02 18:43:15
Nasz organizm wytwarza naturalne tryptaminy, lub związki bardzo podobne do nich, takie jak na przykład serotonina.
Monoaminooksydaza to substancja która zajmuje się rozkładaniem nadmiaru tych związków we krwi, regulując ich ilość. Jako że psylocybina jest tryptaminą, również jest rozkładana przez MAO. Inhibitory MAO (iMAO) powodują wstrzymanie wydzielania MAO do krwi, a co za tym idzie - zmniejszają ilość rozłożonej psylocybiny, co prowadzi do wzrostu intensywności fazy.
"Czy ogród sam w sobie nie jest wystarczająco piękny, byśmy musieli w nim jeszcze umieszczać wróżki?" - Douglas Adams
odpowiedzodpowiedz tu
nn3x
prapsylocyb

postów: 267

zarejestrowano: 2013.12.15




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2014.04.02 19:38:49
Jako ze niektore z tryptamin/enteogenow oralnie bez inchibitora sa nieaktywne, z poczatku przerobilem wiele z polecanych i dostepnych produktow typu soki, owoce. Niestety dzialanie ich jest znikome lub zerowe. Jak ktos wyzej pisal dobre jest moklo tylko trzeba uwazac z dawkowaniem.
odpowiedzodpowiedz tu
Morelia
młodszy psylocyb

postów: 55

zarejestrowano: 2013.07.13




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2014.04.03 18:24:46
W takim razie rozumiem ze seligilina podjezykowo by pozamiatala
Tak więc, wszystko, co jest, wie wszystko co wie. Nie wie tylko, że wie, że wszystko wie. Nic nie jest takim żeby innym być nie mogło.
odpowiedzodpowiedz tu
mykacz
psylorodek

postów: 26

zarejestrowano: 2015.10.20


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.10.20 23:09:08
generalnie w grzybach są trypaminy w postaci wolnej zasady która jest słabo przyswajalna przez organizm i jak się robi jakieś napary to warto go trochę posolić bo sole się doskonale rozpuszczają w wodzie.

Poza tym z ja bardzo miło wspominam miks trypaminy z z 2 c t 4 ( ciągle legalne ), które jest inhibitorem mao tylko sam substancja jest mało popularna i trochę niebezpieczna trzeba zacząć od samych niskich dawek 2 c t 4 i dopiero dozucic grzybki ja po niskich dawkach ugtonełem w fraktalach
odpowiedzodpowiedz tu
Zlotko12
młodszy psylocyb

postów: 73

zarejestrowano: 2013.11.03


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.10.21 19:13:46
Hehe, mykacz, dziwnie to jakoś opisałeś. Mam rozumieć, że jeśli dodam soli do wywaru to nagle tryptaminy z postaci wolnej zasady przejdą w postać soli ? ( i będą się lepiej przyswajać...)
Jak dla mnie to nie ma sensu.
odpowiedz
golden teachers
siemka frywolnie
718888revirt:
2013.06.12
20:37:51
<<<   <<  1 2 3 4  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  »Kulinaria« ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
77
odsłon:
304193

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2024