Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1211458

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

<<<   <<  6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
The Substance - Hofmann's Potion - Albert Hofmann LSD
Huzar
63221Huzar:
2013.01.10
21:48:29
Mixy z grzybami.
Huzar
87295Bplus:
2013.05.27
13:32:33
Nauka po grzybach
karmicna frywolnie
136679sempervivum:
2013.02.28
23:12:52
Zakład Paskala Gra - Upgrade psilosophiczny
cjuchu
11537Agnus
frywolnie:
2012.12.31
21:01:05
LSD
glupek frywolnie
3413059OmeN:
2012.12.31
14:24:09
Głupota a inteligencja
Huzar
1910202revirt:
2013.06.20
21:30:53
Życie
lustro frywolnie
93086ElGrzybunio:
2020.09.11
20:06:55
Wyklad TED na temat badan nad psylocybina
Huzar
54452Mariusz7844:
2012.12.11
00:59:47
Psilozoficzność, a zioła dym
OmeN
2111646sempervivum:
2012.12.14
10:51:56
PsychOpowieści
kupidym
69036kupidym:
2012.12.30
00:03:05
Proszę was o pomoc
freebird frywolnie
4517662OmeN:
2012.12.03
18:31:20
łysiczka
ciekawy frywolnie
23052ciekawy
frywolnie:
2012.10.30
22:53:43
Grzyb - wynalazkiem diabła?
rooster
2613556rooster:
2013.04.22
19:45:23
Bóle głowy
Wojna
107387Czerna:
2012.09.03
16:38:26
Ile zjeść, proszę o szybką odpowiedź :)
Priest
96336Priest:
2012.08.22
22:59:31
witam kto pomoże wyleczyć schizofrenię?
kido1981
3919701Kremuwka:
2013.04.18
14:20:38
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




Temat: witam kto pomoże wyleczyć schizofrenię?
wysłano: 2012.08.20 14:14:49
jestem chory na schizofrenie tylko magia pomaga sprawa powazna pomózcie mój email kido1981@wp.pl
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.20 23:02:19
Na Twoim miejscu byłbym ostrożny w sugerowaniu się radami jakie mogą Ci złożyć anonimowi korespondenci..
Czy na sali jest lekarz??
Nie myl życzliwych porad zwykłych podróżników z radami specjalistów od psychologi.

Btw to ja nie rozumiem oporów do rozmowy z wykwalifikowanym psychologiem. Fakt, że mogliby być trochę lepsi ale oni nie gryzą...
A ludzie traktują sam fakt rozmowy z nimi jak osobistą porażkę/obrazę...

Co rozumiesz przez stwierdzenie "tylko magia pomaga" ??
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.21 13:33:04
omen odezwij sie na meila
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.21 13:37:17
tylko magia pomaga chjodzi o to ze zjadlem magiczne grzybki w amsterdami odmiana eqadorian i one pomogły przez 6 godzin byłem zdrtowy
odpowiedzodpowiedz tu
wirmo
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.21 17:15:50
To już jest zabieg poniżej pasa.
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.21 17:44:05
Kido ale schizofrenia to poważna sprawa. Byłeś z tym u lekarza w ogóle? Na takie schorzenia trzeba dużo bardziej wyspecjalizowanych leków i terapii niż grzybki. 6 godzin rozumiem, że podczas tripu. Myślisz, że rozwiązaniem byłoby faszerowanie się małymi porcjami grzybków non stop? Mógłbyś zdziwaczeć!
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.21 17:51:57
tak lecze sie juz 6 lat ,chodzi o to ze juz zdziwaczałem ,siedze w domu całymi dniami ,chciałbym choc raz w tygodniu poczuc sie dobrze tak jak wtedy w amsterdamie ,czy mogłbys mi pomóc załozyc własna hodowle ,dodam ze w wielu przypadkach grzyby lecza jak i w moim gdyz juz to sprawdziłem ,dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam omen
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.21 17:53:20
omen napisz mi na meila twoje gg chciałbym pogadac albo na skejpa jesli posiadasz pozdrawiam.
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.21 23:41:45
Uważaj z leczeniem się substancjami psychoaktywnymi na własną rękę. Jasne były jakieś badania nad pozytywnym wpływem psychodelików na pewne schorzenia, ale nikt tu nie udzieli Ci fachowej porady tym bardziej na odleglość.
Poza tym wszystkim leczenie się na sześć godzin, raz na jakiś czas (tolerancja) to imo słaba kuracja
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
Sqrviel
młodszy psylocyb

postów: 98

zarejestrowano: 2011.12.23


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.22 00:29:54
Może to żadna porada...
Zarodniki idzie zdobyć. Jeśli chodzi o gotowy lek to można zasugerować piękny spacer po górskich pastwiskach.
Jesień tuż tuż.
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.22 10:22:38
to kto pomoze zdobyc zarodniki ,a co do leczenia na własna reke nie mam nic do stracenia jestem u kresu wytrzymałosci psychicznej tak ta choroba daje w dupe ze człowiek jest jak warzywo .
odpowiedzodpowiedz tu
dzon trawolta
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.22 11:35:52
dosc ryzykowne, ale mimo wszystko sam wiem, ze może pomóc. jeśli chcesz coś zmienić, na pewno częste spozywananie nie jest dobrym pomyslem, to tylko pogorszy spr. jesli bierzesz leki typu ssri musisz odstawic bo one hamuja dzialanie trypamin, wiec mozesz czuc sie dobrze nawet po wysokiej dawce, tylko, ze to nic nie zmieni bo nie zajdzie zaden proces leczenia. odstaw leki, wtedy mozesz wziac wieksza ilosc ale nie sam! najlepiej zeby ktos byl przy tobie, na pewno bedziesz mial trudne chwile, i wtedy nikt nie moze ingerwoac w ten stan, sam musisz sie z tym zmierzyc. powodzenia.. mozecie mnie skrytykować,, szczerze mam to w d... bo sam mialem za soba rozne akcje.. powodzenia i szybkiego powrotu do normalnosci
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.22 19:21:10
Leczysz się już 6 lat i nie widać poprawy?! Jakie leki Ci przypisano? Nie możesz porozmawiać ze swoim lekarzem o pozytywnych skutkach jaki doznałeś po spróbowaniu grzybków? Może mógłby zorganizować próbę terapii z wykorzystaniem jakichś leków działających podobnie do tryptamin. Po takim czasie to mógłby przynajmniej spróbować... Jak dawno temu jadłeś grzybki? Czy stan, hmm... "pokrzepienia" mógłby się utrzymać dłużej gdybyś tego chciał?

Nie ma co owijać w bawełnę. Psychodeliki tryptaminowe w tym grzybki to potężne środki modyfikujące ludzką psychikę i charakter. Właściwie użyte mogą działać cuda. Jednak leczenie swojej psychiki na własną rękę nie jest proste. Łatwo o brak zdystansowania. No i brak punktu odniesienia. Trochę ludzi się już nieźle przejechało na nieodpowiedzialnym użyciu grzybków. Leczenie się na własną rękę wymaga przynajmniej wsparcia drugiej, obiektywnej osoby. Najlepiej psychologa.

Jak byś nie zauważył jesteś na stronce zatytułowanej "filozofia uprawy enteogennych grzybów" więc ze znalezieniem informacji "jak uprawiać" nie powinieneś mieć problemów. A temat "skąd zdobyć zarodniki" już niejednokrotnie przewijał się na forum.
Skoro jesteś taki zdeterminowany to życzę Ci powodzenia. Jak dobrze do tego podejdziesz to faktycznie może uda Ci się Sobie pomóc. Również doświadczyłem ich pozytywnego potencjału. Obyś się nie zapętlił jeżeli wiesz co mam na myśli.
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
ggg frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 00:22:34
Możesz załozyc mail na safe-mail lub hush-mail do takich spraw? postaram sie napisac
odpowiedzodpowiedz tu
ggg frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 00:49:59
Bierz sprawe w swoje ręce kido. sam mam ciężki przypadek schizofrenii w najbliższej rodzinie i w pełni rozumiem co masz na mysli.
To co oficjalnie dostają chorzy to tylko unieszkodliwiacze/zamiatacze pod dywan. Neurolepy jedynie wyłączają człowieka.

Ja tylko 1 raz jadlem grzybki a delikatne, odczuwalne, dzialanie antydepresyjne odczuwałem przez pare miesięcy. Dobrze kombinujesz- tylko nie przedobrz
odpowiedzodpowiedz tu
Agnus
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 08:23:24
kido1981 myśle ze je jeśli jadłbyś je nie częściej niż raz w miesiącu, ale w dawce dość sporej, miałbyś szanse cieszyć się życiem tak jakbyś chciał
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 08:29:46
dziekuje za odpowiedzi,jadłem grzyby w amsterdamie i wiem czego moge sie spodziewac ,nawet nie wiecie ale tu chodzi o moje zycie i wiem ze grzybki by pomogły raczej na 100 procent ,wtedy w amsterdamie zjadłe około 5 duzych eqadorianów i wszystko pamietam z tripu i wiem czego mozna sie spodziewac ,teraz jesli udało by mi sie zdobyc je chciałbym zjesc jednego i zobaczyc jak zadziałało by to na moja psychike ,wiem ze wielu ludzi leczy takie problemy magicznymi grzybkami nawet chyba były badania w usa bo słuchałem w radiu i u 60 procent pacjentów po roku terapii trwała zmiana na lepsze .
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 08:34:47
kido1981@Safe-mail.net NAPISZ PROSZE
odpowiedzodpowiedz tu
monotonny
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 10:11:14
Witam forumowiczów, przepraszam, że przynudzam ciągle o tym samym, ale uważam, że najlepiej zaopatrzyć się w poradnik kogoś kto leczył ostre schizofrenie trypaminami.. więc Stan Grof - obszary nieświadomości, są tu opisane przypadki ludzi, ktorzy wychodzili z okropnych psychoz itp.
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 11:03:22
Ile minęło odkąd jadłeś te grzybki Kido? Nie czułeś się lepiej przez jakiś czas po sesji?
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 12:52:33
jadłem je 4 lata temu ,nie pamietam czy po sesji czulem sie lepiej ale raczej w momencie zaprzestania działania grzybków powróciłem do stanu chorobowego ,fantastycznie było sie poczuc tak jak dawniej sprzed choroby ,odczuwanie swiata i rzeczywistosci była wspaniała ,oczywiscie była euforia wywołana grzybkami i wiem ze zdrowy człowiek jej nie odczuwa cały czas natomiast to co dla was jest naturalne jak oddychanie dla mnie było niezwykłym powodem do radosci poczuc sens i chec do zycia i czuc jak ja to nazywam martwy swiat materialny .
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 17:03:53
cytat: kido1981 ale raczej w momencie zaprzestania działania grzybków powróciłem do stanu chorobowego

więc zastanów się naprawdę co chcesz osiągnąć przez wsuwanie grzybów. Wiem że jestem kawałem sceptycznego huja, ale nie sądzę, że dasz radę pomóc sobie przez przez czynności, które zamierzasz podjąć
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 18:39:53
No właśnie... 4 lata temu poczułeś się normalnie i dopiero teraz zastanawiasz się nad powtórzeniem tej możliwości?
Że też akurat schizofrenie musisz mieć. Wiesz, że ta choroba jest niezwykle nieprzewidywalna i osoby nią dotknięte nie mają zdystansowania do tego co je spotyka i często nazbyt emocjonalnie reagują na przytrafiające się sytuacje? (Przerost ego na treścią?) Oferowanie takim osobom grzybków jest trochę nierozsądne.
Wiedz, że grzybki nie są specyfikiem stałym. Są zmienne jak ludzie. Stan jaki dostarczają jest zależny od miliona czynników. One nie dostarczają jednakowej fazy za każdym razem. Myślisz, że będziesz miał za każdym razem tak fanie jak wtedy? A co jak nie będzie fajnie lub jak nie będzie fajnie, a ty nie będziesz w stanie nawet tego zauważyć/zrozumieć?
Fakt, jest coś takiego, że im dłużej je się grzybki tym mniej je się chce. (Skopane ego + pełna świadomość?) (Potencjał leczniczy?)
Mnie nawet wpędziły w głęboką depresję z upośledzeniem szybkiego kojarzenia której nie byli w stanie wyleczyć psychiatrzy. Problem polegał na tym, że (ponoć) jeden z lepszych psychiatrów w najbliższym, wojewódzkim mieście nie umiał zweryfikować przyczyny tej depresji. Ba, nawet się nie starał. Stwierdził depreche, wystawił receptę na serotoninergik i myślał, że sprawa się sama z czasem rozwiąże. Podczas gdy ja nie radziłem sobie w życiu nie przez to, że miałem depresje tylko miałem depresje przez to, że sobie nie radziłem w życiu. (Skopane ego?) Czyli dokładnie na odwrót. Potrzebowałem dopaminergika, a nie serotoninergika. Niestety takowego nie dostałem ze względu na zbyt duże ryzyko nadużywania. xF Lekarza mało interesowały moje sugestie. W ogóle to w naszym kraju mało jest takich leków i rzadko kiedy je się stosuje. (sic!) Dopiero etylofenidat pomógł mi się pozbierać do kupy i po roku podziękowałem panu psychiatrze i jego serotonergikowi. Gdybym polegał tylko na nim to terapia pewnie ciągnęła by się po dziś dzień.
Ale jak ty oczekujesz nietypowego neuroleptyka z działaniem antydepresyjnym... Z czasm to działanie antydepresyjne maleje. Możemy coraz rzadziej się cieszyć bo coraz wyraźniej dostrzegamy, że w naszym pseudonormalnym społeczeństwie nie ma zbyt wielu rzeczy z których na prawdę warto się cieszyć. Trudna sytuacja życiowa i/lub brak perspektyw/możliwości sprzyjają pogrążeniu się w depresji. Miej to na uwadze. Tylko co będzie jak trip przybierze ci nieoczekiwany obrót? Jak masz się umieć opanować skoro bez tripu masz z tym problemy? Albo co gorsze, co będzie jak twoja schizofrenia zasymiluje się z psychodelą i ukryje się w podświadomości podstępnie deformując logikę myślenia? Do tego dochodzi kwestia leków które pewnie przyjmujesz. Mieszać psychodeliki z neuroleptykami czy jakie tam leki bierzesz (do tej pory nie napisałeś xP). Skutki mogą być nieprzewidywalne!
A tak w ogóle to coś mi tu śmierdzi. Gdybyś na prawdę był taki zdeterminowany to już dawno kupiłbyś sobie zarodniki. Choćby z Holandii sprowadził. A jeżeli nie znasz się na uprawie to gotowego growkit'a bo musiałeś o nich słyszeć lub nawet widzieć na wystawach w smartach. Dla czego tak ci zależy aby ktoś pomógł ci osobiście?
A o amerykańskich badaniach nad psychodelikami nie słyszy się w radiu. xP
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
Grzybek
bardzo
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 20:23:01
święta prawda, zgadzam się w 100% Omen...

A to że to ściema, to czuć na kilometr
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 21:04:18
zadna sciema nie jestem zadnym policjantem ,pisze prawde !!! jestem zdesperowany by zdobyc grzybki poprostu
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 21:13:25
niemoge dac długiej odpowierdzi bo mi cos blokuje jakies cookies
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 21:17:46
. (sic!) Dopiero etylofenidat pomógł mi się pozbierać do kupy i po roku podziękowałem panu psychiatrze i jego serotonergikowi.

moge wiedziec co to i gdzie to zdobyc ,moje zaburzenia to schizofrenia prosta z depresja lękowa ,moze to pomoze ,biore asertin 100 mg sulpiryd 100mg i chloroprotixen i niewiele to pomaga .
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 22:19:29
Zostanę zaraz wyjebany z tego forum za otwartą reklamę innego, ale na twoim miejscu rzuciłbym podobne pytanie na hajpie. Nie sugeruję tu jakkolwiek, że użytkownicy psilosophy mniej Ci pomogą ( jeśli ktokolwiek ma Ci pomóc ), ale statystycznie szukając pomocy w wielu miejscach masz wiekszą szansę na jej otrzymanie - no i tam jest cały dział zdrowie, a tu ogólne forum o UPRAWIE.

Jedno pytanko, które nasunął mi szanowny pan OmeN. Skoro wtedy po grzybach poczułeś się dobrze i zdrowo nadzwyczaj to czemu własnie dopiero po tylu latach szukasz powtórki owego wydarzenia, skoro masz głębokie przeświadczenie, że psylocyby Ci pomogą?
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.23 23:00:33
Etylofenidat to nie lek. To tak zwane RC (Research Chemical - chemikalia badane). Pochodna metylofenidatu - leku na ADHD - zwykły stymulant o działaniu dopaminergicznym. Dostępny na szarym rynku w postaci chlorowodorku i na czarnym rynku zmieszany z MgSO4 x 7 H2O ; NaCl ; CaCO3 ; kreatyną i bug wie czym jeszcze sprzedawany jako podróbka amfetaminy (ale mało który diler oficjalnie to wie i przyznaje).
Tylko, że tak jak pisałem wyżej ja nie miałem zwyczajnej depresji. Można by to nazwać pseudodepresją jednak było bardzo intensywne i przenikliwe. Opadły mi ręce i po raz pierwszy w życiu poczułem bezsilność. Prawie się załamałem jednak dałem radę. Grunt to się nie poddawać. Btw to podejrzewam, że w podobną sytuację wpadał Mętlik. Mętlik trzymaj się tam!

W twoim przypadku psychoz schizofrenicznych nie radzę próbować dopaminergików. Mógłbyś się jeszcze bardziej zmaniaczyć!

"schizofrenia prosta z depresją lękową" już trochę mówi. Widzę, że niezłą mieszankę ci wciska : serotoninergik ; neuroleptyk z działaniem antydepresyjnym i zwykły neuroleptyk. Fiiu, fiu... Teoretycznie powinno pomagać. Czy ty w ogóle czujesz, że faktycznie masz tą schizofrenię? Skoro nie pomaga to może Ty sam, wewnętrznie nie jesteś przekonany, że źle rozumujesz/reagujesz? (Manipulacje ego?)
Czy wtedy gdy próbowałeś grzybków w NL to brałeś jakieś leki? Nie chcę wchodzić w kompetencje lekarza ale wydaje mi się, że jeżeli już zdecydujesz się na wskoczenie do króliczej nory to należało by chyba odstawić leki (oczywiście stopniowo aby nie wywołać syndromu odstawienia). Choć z drugiej strony być może jakieś małe dawki pomogły by w asymilacji psychodelicznego przeżycia. No tutaj przydała by się rada specjalisty.
Tak czy siak trochę ryzykujesz i to musi być --> Twój wybór. Jak coś jeszcze opiszesz o sobie to może komuś jeszcze będzie się chciało ci doradzić. A jak zdobędziesz grzybki to twoja sprawa. Skąd wziąć zarodniki wiesz. Jak uprawiać się dowiedz. Polecam długotrwałą lekturę tego forum i wszystkich poradników, acha no i google.
Pamiętaj, że nie możesz wymagać od innych aby ci pomagali w łamaniu prawa.

PS: Właśnie Cjuchu jak się zbyt długo pisze posta to wylogowywawuje. xD
PS2: Fatmorgan, nie pisz mi tak wyniośle. xD Możemy przejść na ty? Za reklamę Hajpa nikt cię stąd nie wywali. Wszak sam Psil stamtąd pochodzi. A nasze forum o "uprawie i kulturoplastyce psychonautyki" jest w końcu.

Edit: No, na Hyperreal'u również możesz znaleźć i dostać wiele pomocnych rad. Tam też spróbuj.
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.24 09:43:21
cytat: OmeNPS: Właśnie Cjuchu jak się zbyt długo pisze posta to wylogowywawuje.

Autowylogowanie. Tak miało być.
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.24 00:53:19
OmeN już w którymś temacie z tobą pisze, i częstokroć mądre rzeczy prawisz. Nie chciałbyś zamienić słówka poza forum ? daj znać jeśli tak to podam Ci jakiś kontakt do siebie. koniec offtopu
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.24 09:36:53
OMEN dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz,nie szukałem tyle lat grzybów gdyz hmmm z jednej strony szukałem tu na internecie z drugiej strony jakos te leki działaja i troche sie bałem i dalej boje czy to dobry pomysł,zamawiałem grzybki z pewnej strony w holandii wysłałem kase i nic nie doszło ponoc celnicy wzieli ,troche stawiam wszystko na jedna karte ,co do psychoz to nie mam zadnych w schizie prostej tak jest ,teraz trafiłem dopiero na to forum niedawno i dlatego tu szukam,dziekuje jeszcze raz za info i pozdrawiam.
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.24 09:39:05
a co do etylofenidat znalazłem pewien sklep na necie i chyba spróbje tam kupic moze jak tobie pomogło to i mi tylko czy taki sklep to myslisz ze tez mieszaja tam z innymi syfami czy tez moze to czysty produkt
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.24 09:45:02
wtedy w holandii nie brałem akurat leków byłem na takim etapie leczenia ze czasem nie brałem lekarstw ,schizofreni prostej towarzysza takie objawy jak depersonalizacja i derealizaja a po zjedzeniu grzybów w holandii to wszystko znikneło czułem swoja tozsamosc i ego i niesamowite ze byłem jak ja ,no nie wiem czy to zrozumiecie ok ide pisac tam na hyperreal .
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.24 12:23:59
Skoro wykwalifikowany lekarz stwierdził u ciebie schizofrenie z depresją lękową to na pewno nie bez powodu. Choćbyś miał tylko leciutkie skłonności do wyolbrzymiania swoich problemów to już nie powinieneś stosować stymulantów. Tak jak pisałem wyżej, chcesz się zmaniaczyć jeszcze bardziej? Etylofenidat to silny środek, nawet u normalnych ludzi mogący indukować zachowania schizofreniczno-paranoidalne. Osoby z takimi objawami jak ty w żadnym wypadku nie powinny stosować stymulantów dopaminergicznych! Z resztą, na cholerę ci stymulant - pomyśl sam.
No może i grzybki by ci pomogły jednak podróż radziłbym ci przeprowadzać bardzo spokojnie. Najlepiej z dala od miejskiego zgiełku na łonie natury z najlepszym, zaufanym przyjacielem tak abyś nie miał zbyt wielkich możliwości popadnięcia w paranoje. Wyluzuj się i daj odpocząć swojej psychice. A po podróży przemyśl po prostu podejście jakie pokazały ci grzybki. Uprzedzam : nie będzie łatwo.
I wydaje mi się, że neurolepy na czas grzybowych prób to powinny być odstawione - mogą wpływać skuteczność grzybków. Może asertin zostaw ale w mniejszych dawkach to ci pomoże zachować pozytywny humor ale uprzedzam, że lekarzem żadnym nie jestem i nie wiem czy nie zajdą jakieś interakcje między psylocybiną, a SSRI. O to zapytaj na Hajpie.

PS: Jak będziesz próbował namówić kogoś z Hajpa na osobistą pomoc to całkiem wydasz się podejrzany więc nie radzę próbować.

Fatmorgan : Nie takie mądre. Wielu użytkowników tego forum również mogłoby napisać wiele mądrych rad. Z reguły unikam nawiązywania kontaktów przez neta szczególnie z nieznajomymi ale jak masz jakąś sprawę to udostępnij na dzisiaj meila w profilu. Napiszę z jakiegoś.

Pozdrawiam
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.24 13:37:10
Nie mam żadnej konkretnej sprawy - dla odmiany lubię porozmawiać z kimś interesującym się choćby tematyką tego forum więc już sam podejmij decyzję czy masz chęć ot tak zagadać.

Jeśli nie to spoko - rozumiem, że obca osoba, która pisze sobie posty może okazać się wariatem, policjantem albo policjantem wariatem
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.24 20:04:03
Być może przez to, że nie mam skonfigurowanego thunderbirda ale nie wyświetla mi się twój adres gdy klikam w meila. A konfigurować jakoś się nie chce. Ładuje i ładuje w nieskończoność i coś nie trybi mój thunderbird. Możesz podać jakiegoś meila? Najwyżej potem zmienisz.
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.24 22:15:28
soul13@hushmail.com - powinno być si
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
kido1981
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.08.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.08.25 08:59:58
dzieki za dobre rady ,pozdrawiam.
odpowiedzodpowiedz tu
Kremuwka
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 2012.01.31


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2013.04.18 14:20:38
Pozwolę sobie odkopać temat, bo wydaje się być pewna ciekawa sprawa. Mianowicie, kido pisze:

"wtedy w holandii nie brałem akurat leków byłem na takim etapie leczenia ze czasem nie brałem lekarstw ,schizofreni prostej towarzysza takie objawy jak depersonalizacja i derealizaja a po zjedzeniu grzybów w holandii to wszystko znikneło czułem swoja tozsamosc i ego i niesamowite ze byłem jak ja"

Ja, podobnie jak pewnie większość, podczas działania psylocybiny (w odpowiedniej dawce) ma raczej poczucie, że rzeczywistość to jakaś kosmiczna gra, iluzja, fikcja (powiedzmy, że coś jak derealizacja). To samo tyczy się osobowości: dezintegracja ego (depersonalizacja). Tymczasem u kido, który czuł to 'na trzeźwo', podczas działania psylocybiny odczuwał swoją tożsamość i ego, był 'sobą' - czyli 'na odwrót'.

Nasunęła mi się tu na myśl analogia do usuwania szumu usznego poprzez specjalnie spreparowane dźwięki, lub częstotliwość (nie pamiętam konkretnie o co tu chodziło i jak przebiegało, w każdym razie szum uszny pod wpływem tychże podobno zanika)

Małe nawiązanie do teorii Terrenca McKenny, który twierdzi, że grzyby wzięły udział w narodzinach języka, jaki znamy dziś. Język wg. mnie położył pewne podwaliny dla tożsamości, poczucia "JA" i "NIE JA". My, sapiens sapiens XXI wieku, dotkliwie odczuwamy skostniałość i ograniczenia języka, a psilotripy zdają się pomagać w przeskoczeniu tego płotu.

Może rozumuję trochę pokrętnie, ale mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi. Macie jakieś podobne obserwacje? A może przeciwnie? Myślę, że sprawa warta przedyskutowania.

Pozdrawiam.
Od jutra.
odpowiedz
Reinkarnacja
TheWall frywolnie
33066Agnus
frywolnie:
2012.08.13
22:05:47
Grzybowa zawieszka? Prośba o pomoc
magikk69
4822332zWidzian:
2012.09.19
13:45:52
Książki związane z psychodelikami.
HuzarUnlogged frywolnie
1611660voltage13:
2012.11.29
18:53:08
Atanazjogen + Atanazjodelik = Atanazjogenodelik (nowa terminologia dla enteofiloow)
cjuchu
1214201Agnus
frywolnie:
2013.02.05
22:28:23
<<<   <<  6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1211458

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2024