Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1211781

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

<<<   <<  6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
The Substance - Hofmann's Potion - Albert Hofmann LSD
Huzar
63223Huzar:
2013.01.10
21:48:29
Mixy z grzybami.
Huzar
87296Bplus:
2013.05.27
13:32:33
Nauka po grzybach
karmicna frywolnie
136681sempervivum:
2013.02.28
23:12:52
Zakład Paskala Gra - Upgrade psilosophiczny
cjuchu
11537Agnus
frywolnie:
2012.12.31
21:01:05
LSD
glupek frywolnie
3413064OmeN:
2012.12.31
14:24:09
glupek
frywolnie




nienotowany


Temat: LSD
wysłano: 2012.12.30 15:38:41
Witam czy wg was można postawić znak równości między PC a właśnie LSD skoro otrzymuje się go ze Sporyszu który też jest Grzybem? Nigdy nie zażywałem tej substancji ale wiem że trip jest podobny do grzybowej podróży którą miałem przyjemność zaznać.
Może warto by było umieścić także informacje jak można go otrzymać?. Nie jestem dilerem który pragnie się wzbogacić tylko osobą
która nie ma dojścia do tego psychodeliku a chciałbym spróbować. Jeżeli na stronie są umieszczane informacje o uprawie grzybów PC to dlaczego "kwas" ma być sprowadzany do lamusa? Jeżeli naruszyłem zasady tego forum proszę Admina o usunięcie moich wypocin. Amen
odpowiedzodpowiedz tu
trafny-nick
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 15:45:24
Znalazłem coś takiego http://hyperreal.info/node/4848 i się lekko przeraziłem. Chyba za mało ambitny ze mnie chłopaczyna żeby to ogarnąć. :/
A w szkole myślałem że chemia mi się do niczego nie przyda
odpowiedzodpowiedz tu
Czerna
starszy psylocyb

postów: 227

zarejestrowano: 2012.02.13


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 16:04:24
Z tego co mi wiadomo to samo znalezienie buławianki czerwonej co jest dość trudne ponieważ została wytepiona róznymi pestycydami, środkami chemicznymi i innymi chujostwami, co nie znaczy że ich nie ma. Polecam szukać na polach uprawnych zwykłych drobnych rolników wiejskich gdzie nie stosuje sie chemii. Sam kiedyś znalazłem kilkanaście sztuk ale wtedy nie wiedziałem wg co to jest.
A co do produkcji LSD hmmm chemia... w szkole gdybym nie dopisywał ocen do dziennika z chemii to bym nie przeszedł już dawno(nie ogarniam tych wzorów)
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 16:59:48
Do wytworzenia LSD potrzebny jest specjalistyczny sprzęt laboratoryjny, jak i spora wiedza z zakresu chemii - w domowych warunkach nie ma co próbować.

Działanie wszystkich klasycznych psychodelików ( w moim rozumieniu są to wszystkie poza dysocjantami i deliriantami ) ma pewne cechy wspólne, jednakże błędem jest stawianie znaku równości między którymikolwiek. Wychodzenie z założenia " to z grzyba i to z grzyba więc może być podobnie" też jest błędem - wystarczy porównać działanie cubensisów i muchomora czerwonego.
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
Huzar
starszy psylocyb

postów: 244

zarejestrowano: 2011.12.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 17:30:56
Skad "wiesz" ze trip na LSD jest podobny do grzybowego skoro nigdy nie probowales lsd? Jedyne podobienstwa miedzy nimi to to, ze oba sa psychodelikami...

Kwasu nie da sie uzyskac metodami domowymi. Zreszta po co, kosztuje to po 20zl...
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 18:21:55
Tripy są w pewien sposób podobne.
Kwas kosztuje od 20 do 40 zł ( te z którymi się spotkałem of kors - pewnie zdarzają się i ceny spoza tych widełek ), poza tym kolega w pierwszym poście pisał, że nie ma dostępu. Nie w każdym mieście da się ot tak sobie kupić kartonik.
Pomijam już kwestie tego, że na zakupionym kartonie możemy tak naprawdę dostać wszystko z bromo-ważką włącznie
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
tenodkwasa
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 18:27:12
Gdybym miał taką możliwość to nie marnowałbym waszego czasu. Mieszkam w małym mieście i albo nie ma nic albo karton jest ale tylko z nazwy
Jedyny sposób to domowa uprawa tyczy się to grzybów jak i ganji. Skun w moim mieście to typowy "upierdalacz" po którym zamulam i właściwie na tym się kończy. Paranoja co to za życie? Apteki w moim mieście rosną jak grzyby po deszczu co też jest zastanawiające w pół roku w centrum przybyło ich chyba z 10... a sativy chyba nigdy nie miałem przyjemności palić. Wkurza mnie to jak ludzie psują sanse jaką dała nam matka natura mianowicie życie. wszędzie ograniczenia dlaczego by móc postawić dom muszę kupić ziemie? czy ziemia nie należy do nas wszystkich ? Jak chce sobie zapalić to też nie mogę znaczy się mogę ale grozi mi za to więzienie. Dlaczego nie mogę żyć tak jak chce bez odpowiedzialności karnej ?
Dlaczego nie możemy żyć w symbiozie z naturą przecież jesteśmy jej częścią.
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 18:27:22
~20 za podróby. Dobry kwach w Polszy to teraz jak dobry mefedron czy fuka. Niestety kpina.

Trafny-nick, procedura zaprezentowana na Hajpie to pikuś. Jeszcze powinno się rozdzielić enancjomery i izomeryzować izo-LSD do racematu i znowu rozdzielać. Potem oczywiście jeszcze chromatografia. Cały czas porządne warunki. Bez dokładnej wiedzy o zachowaniu się TYCH substancji nie zrobisz niczego dobrego.
A aflatoksyna pochodzi z pleśni. Penicylina też. Muscymol z kwasu ibotenowego może skończyć się porażką.
Według mnie spokojnie można postawić znak większości na stronę LSD ale zależy co masz na myśli. Wiadomo, sprawa gustu.
Ale na co ty w ogóle liczysz? Na ergotaminy czy LSD? Chcesz się faszerować sporyszem? Powodzenia ci życzę i krzyżyk na drogę bo ci się przyda. Obyś zgnilizny palców u stóp nie dostał.

A tak a pro po to samemu byś raczył wselekcjonować jakiś ciekawy szczep z ocalałych holokaust przedstawicieli buławinek.

PS: Weźcie sobie skopiujcie ten link co podał Trafny tyle, że bez ostatniej 8'semiki. Śmieszna sprawa. xD
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
tenodkwasadwa
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 18:31:45
Dlaczego by jechać do USA muszę starać się o wizę przecież ten kraj to jedna wielka kolonia więc dlaczego nie mogę kontynuować ich dzieła?
Kiedyś było można a teraz nie? Indian wymordowali albo pozamykali w rezerwatach mimo iż wcale nie byli do nich wrogo nastawieni. Dlaczego są podziały na państwa przecież wszyscy jesteśmy ludźmi i mieszkańcami tej samej ziemi. Czyż to nie paradoks gdzie się urodziłem na Ziemi czy w Polsce?
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 18:35:21
Na ziemi i w Polsce.
Czy do takich rozważań nie lepiej było by założyć osobny topic ?

OmeN co masz na myśli pisząc, że muscymol może zakończyć się porażką ?
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 18:43:43
Na własne oczy widziałem pacjentkę której zostało dużo kwasu ibotenowego, a miała już coś z wątrobą. Ledwo przeżyła i wątroba mocno uszkodzona. Leki do końca, życia albo wymiana. Bardzo ryzykowna zabawa, szczególnie w połączeniu z jakimiś niewydolnościami czy innymi substancjami.
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 18:56:00
Nie jest zbyt rozsądnym niedokładnie przeprowadzić dekarboksylacje kwasu ibotenowego. Co ciekawe śmiertelność w wypadku spożycia surowych muchomorów jest bardzo niska w związku z czym pacjentka owa musiała mieć rzeczywiście coś z wątrobą. Dziwi mnie jednak, że porwała się na amanitę będąc świadoma problemów z tym narządem


edit: już kończe offtop
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
czy frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 19:11:11
Niczym się faszerować nie będę bo niczego nie zdobędę Chyba że spotkam jakiegoś dobrodziejce na Woodstocku
odpowiedzodpowiedz tu
lancetowata
prapsylocyb

postów: 254

zarejestrowano: 2012.12.20


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 19:37:59
Jeśli chodzi o różnice między grzybami, a LSD, to może poszukać u źródła, czyli wynalazcy LSD. Albert Hofmann w książce "LSD: My Problem Child" napisł, że w Jego uznaniu grzyby są najbardziej mroczne, z wszystkich badanych przez niego psychodelików. A co miał przez to na myśli, to już odsyłam do lektury książki
odpowiedzodpowiedz tu
ponyri
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 2012.12.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 19:51:21
cytat: OmeN
Trafny-nick, procedura zaprezentowana na Hajpie to pikuś. Jeszcze powinno się rozdzielić enancjomery i izomeryzować izo-LSD do racematu i znowu rozdzielać. Potem oczywiście jeszcze chromatografia. Cały czas porządne warunki. Bez dokładnej wiedzy o zachowaniu się TYCH substancji nie zrobisz niczego dobrego.
A aflatoksyna pochodzi z pleśni. Penicylina też. Muscymol z kwasu ibotenowego może skończyć się porażką.
Według mnie spokojnie można postawić znak większości na stronę LSD ale zależy co masz na myśli. Wiadomo, sprawa gustu.
Ale na co ty w ogóle liczysz? Na ergotaminy czy LSD? Chcesz się faszerować sporyszem? Powodzenia ci życzę i krzyżyk na drogę bo ci się przyda. Obyś zgnilizny palców u stóp nie dostał.


Ale żargonem przyjebałeś! Przepraszam za kolokwializm, ale nic nie zrozumialem Skoro jedno pochodzi z grzyba, a my - inne - ale jednak grzyby wcinamy, to az taka jest roznica? To znaczy, ja dzieki uprzejmosci jednego z forumowiczow, dopiero pierwsze cudo hoduje, wiec jeszcze nie wiem jak jest na tripie. Sama nazwa "kwas" mnie odstraszala, wiec wolalem cos bardziej, hm... naturalnego. Stad moje zainteresowanie PC.
Troche M.Jane uhodowalem - relaksuje, ale nie wiele wiecej, i relaksowac potrafie sie bez THC. Alkoholu mam hektolitry, w dodatku swojej produkcji, ale alkohol pije raczej przez problemy ze snem. Wole wiec swoje wino z aronii czy dzikiej rozy, niz tablety nasenne. No.. smaczniejsze !
Mam troche problemow ze swoja psychika i licze na to, ze PC mi pomoze je rozwiazac. Albo pomoze, albo pogorszy. 50/50, ale jest to ryzyko, na ktore sie godze. Robiac to po spokojnie i w rozsadnych dawkach, licze na pozytywny efekt. Am I wrong?
odpowiedzodpowiedz tu
lancetowata
prapsylocyb

postów: 254

zarejestrowano: 2012.12.20


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 20:00:44
Tego nikt Tobie nie powie. Przekonasz się sam.
odpowiedzodpowiedz tu
Fatmorgan
starszy psylocyb

postów: 129

zarejestrowano: 2011.01.28




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 20:13:38
Byłeś ze swoimi psychicznymi problemami u specjalisty ?
W twoim świecie cudów
Jest ogromny mur
Mieszka za nim Pokrak
Zna miliony bzdur
odpowiedzodpowiedz tu
ponyri
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 2012.12.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 20:41:04
Bylem u dwoch psychologow i jednego psychiatry. Oprocz tego, ze wzieli duzo moich pieniedzy, nic sie nie zmienilo. Po wielu wizytach, cala moja sympatia do lekarzy zniknela, chociaz szanuje ich prace. Jestem dosyc mlody i chcialbym prowadzic normalne zycie. Problemy pojawily sie w przeciagu 2-3 lat, potem ich intensywnosc przestala wzrastac, a nawet sie zatrzymala. Spedzilem rok czasu w odosobnieniu - w swoich czterech katach - gdzie caly czas poswiecalem literaturze, czytajc po kilka razy, niektore pozycje Dostojewskiego, Platona czy Camus'a i dzieki temu poradzilem sobie z kilkoma problemami, ktore wzbudzaly we mnie wstyd, a teraz je nosze jak wykuta przez siebie zbroje. Sam dla siebie stalem sie bakalarzem. Ba, nawet przypisujac swoje problemy wymyslonym postacia, wygralem dwa konkursy literackie Nie mniej wole zrezygnowac z reszty dolegliwoosci i sprobowac normalnego zycia. Nie pomogli specjalisci, nie pomogly leki, ktore tylko robily mi siano z mozgu, czulem sie jakby mi ktos IQ do poziomu krowy obnizyl, a kiedy wzialem sprawy w swoje rece, bylo coraz lepiej. Zobaczymy co przyniesie grzybo-branie.

P.S. Ale wlasnie to po co ja Wam o tym pisze? Male proxy i zaleta anonimowosci internetu lekko zaskakuje moja swobode wypowiedzi.
odpowiedzodpowiedz tu
Dziadek
psylorodek

postów: 24

zarejestrowano: 2012.12.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 20:45:03
Moim zdaniem nie da się postawić znaku równości między grzybami a LSD. Na pewno nie z LSD które jest obecnie dostępne na rynku. Zamiast nazywać to co teraz jest dostępne LSD lub kwasem, nazwał bym to po prostu kartonem, bo tak naprawdę nie wiadomo co tam jest. Bardzo dawno temu miałem okazję spróbować kryształa, późniejsze doświadczenia z kartonami umywały się do tego co wtedy przeżyłem. Ostatni raz jak brałem kartona, to dostałem coś takiego, że czułem jakbym pigułę dostał a nie kwasa. Wolę już i pół roku poczekać na swoje grzyby, niż znów kupić takie gówno.
Wracając to tematu to może gdyby tak można było porównać czystą postać LSD z psylocyną? Z naukowego punktu widzenia, obie te substancje są podobnie działającymi psychodelikami.
odpowiedzodpowiedz tu
lancetowata
prapsylocyb

postów: 254

zarejestrowano: 2012.12.20


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 21:06:59
Ponyri. Według mnie dobrze zrobiłeś rezygnując z lekarzy i biorąc sprawy w Swoje ręce. Jest wiele sposobów na to by sobie pomóc. Poszukaj w internecie, a na pewno znajdziesz.
Natomiast jeśli chodzi o przyjęcie psychodelika, to sprawa nie jest wcale taka prosta. Najlepiej, gdyby poprowadziła Ciebie osoba doświadczona w sprawach leczenia psychodelikami lub mająca dużą wiedzę na temat ich działania. Zdarzały się przypadki, kiedy bez pomocy takich osób ktoś sobie pomógł ze swoimi problemami, ale są też tacy, których to przerosło. Jeśli jednak zdecydowałbyś się na ten pierwszy raz, bez takiej opieki, to chociaż poproś kogoś bliskiego, zaufanego, aby tobie towarzyszył podczas podróży i najlepiej niech będzie trochę zaznajomiony w temacie.
No i co bardzo ważne to miejsce podróży. Najlepiej takie, w którym czujesz się wygodnie, bezpiecznie i zrelaksowany, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał.
odpowiedzodpowiedz tu
Huzar
starszy psylocyb

postów: 244

zarejestrowano: 2011.12.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 21:15:32
Ponyri: dopoki nie opiszesz na czym polega Twoj problem i z czym byles u specjalistow to nikt nawet nie sprobuje udzielic Ci odpowiedzi na to pytanie.

Piszesz jakbys byl inteligentnym, swiadomym czlowiekiem - bedzie dobrze, chyba, ze zaraz wyskoczysz z rozdwojeniem osobowosci.
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 22:16:46
cytat: ponyriBylem u dwoch psychologow i jednego psychiatry. Oprocz tego, ze wzieli duzo moich pieniedzy, nic sie nie zmienilo. Po wielu wizytach, cala moja sympatia do lekarzy zniknela, chociaz szanuje ich prace. Jestem dosyc mlody i chcialbym prowadzic normalne zycie. Problemy pojawily sie w przeciagu 2-3 lat, potem ich intensywnosc przestala wzrastac, a nawet sie zatrzymala. Spedzilem rok czasu w odosobnieniu - w swoich czterech katach - gdzie caly czas poswiecalem literaturze, czytajc po kilka razy, niektore pozycje Dostojewskiego, Platona czy Camus'a i dzieki temu poradzilem sobie z kilkoma problemami, ktore wzbudzaly we mnie wstyd, a teraz je nosze jak wykuta przez siebie zbroje. Sam dla siebie stalem sie bakalarzem. Ba, nawet przypisujac swoje problemy wymyslonym postacia, wygralem dwa konkursy literackie Nie mniej wole zrezygnowac z reszty dolegliwoosci i sprobowac normalnego zycia. Nie pomogli specjalisci, nie pomogly leki, ktore tylko robily mi siano z mozgu, czulem sie jakby mi ktos IQ do poziomu krowy obnizyl, a kiedy wzialem sprawy w swoje rece, bylo coraz lepiej. Zobaczymy co przyniesie grzybo-branie.

P.S. Ale wlasnie to po co ja Wam o tym pisze? Male proxy i zaleta anonimowosci internetu lekko zaskakuje moja swobode wypowiedzi.


Emm... No właśnie.

Oglądałeś "Piękny umysł" ?

cytat: ponyriSkoro jedno pochodzi z grzyba, a my - inne - ale jednak grzyby wcinamy, to az taka jest roznica?

Jakbyś poznał trochę temat to wiedziałbyś czym grozi spożywanie sporyszu i co mam na myśli.

cytat: ponyridopiero pierwsze cudo hoduje, wiec jeszcze nie wiem jak jest na tripie. Sama nazwa "kwas" mnie odstraszala, wiec wolalem cos bardziej, hm... naturalnego.

Kwaśność kwasu o mocy wszechczasów bywa głośna jak dudnienie skrzydeł komara o poranku przeżytej chwili.
Czyli jakby znał Pan jej cierpkie wybrzmienie to uraczyć mógłbyś się jego własnym sknoceniem?


cytat: ponylriBylem u dwoch psychologow i jednego psychiatry. Oprocz tego, ze wzieli duzo moich pieniedzy, nic sie nie zmienilo.

Wiesz, że na to nikt nic ci tutaj nie poradzi?

cytat: ponyriSpedzilem rok czasu w odosobnieniu - w swoich czterech katach - gdzie caly czas poswiecalem literaturze,

Dobrze ci to zrobiło?

cytat: ponylriJestem dosyc mlody i chcialbym prowadzic normalne zycie.

Więc prowadź albo przestań się chowaniem przejmować.

cytat: ponylriNie pomogli specjalisci, nie pomogly leki, ktore tylko robily mi siano z mozgu

Więc grzyby pewnie też nie pomogą.
Co jak co ale mogę cię zapewnić, że wywrócą twój świat do góry nogami. Jak to ogarniesz to będzie dobrze...

cytat: ponylria kiedy wzialem sprawy w swoje rece, bylo coraz lepiej.

http://www.youtube.com/watch?v=zu9W8AtZy7U

Nie ma to jak głupek myśli o LSD?
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
tenpanponizej
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 22:42:11
Nie ma to jak ocenianie ludzi po internetowym nicku.
odpowiedzodpowiedz tu
lancetowata
prapsylocyb

postów: 254

zarejestrowano: 2012.12.20


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 23:01:33
Nie ma to jak zawracanie komuś gitary, a po odpowiedziach trzepanie skrzydełkami jak koliber. Utwierdziliśmy Twoje przekonanie "a kiedy wzialem sprawy w swoje rece, bylo coraz lepiej." Nazwał Ciebie tak, jak sam się nazwałeś, co tyczy się Twojej wiedzy w temacie i sam się na to zgodziłeś, gdy trafnie sobie nick przytoczyłeś. Po co w ogóle piszesz i pytasz jak ktoś odpisuje, a ty nie słuchasz?
Czytaj, analizuj, wnioski wyciągaj.
Dobrej nocy.
odpowiedzodpowiedz tu
ponyri
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 2012.12.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 23:14:51
Masz racje, troche mi sie off-topu wdalo w wypowiedziach. Izolacja od ludzi/potencjalnych bliskich uczynila ze mnie gadule, nawet internetowa
Sprawdze jakie sa ceny cor Koryntu, moze taniej licza za godzine, niz wczesniej wspomniani specjalisci ! nie mam nikogo innego kto moglby mnie... hm, pilnowac.
Nie znajde, to podroze beda solo. Kto wie, moze jakis poradnik bede mogl potem skleic dla przyszlych entuzjastow-amatorow!
P.S. Thx, i rowniez, niech Ci sie glupoty nie snia
odpowiedzodpowiedz tu
tereska
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 23:29:46
Ludzie coś wam się pomieszało, ja wprowadziłem lekki zamęt posługując się wieloma nickami (głupek, trafny-nick , tenodkwasa, tenodkwasadwa, czy , i tenpanponizej to jedna osoba. A robicie z chłopaka wariata. Przepraszam.
odpowiedzodpowiedz tu
lancetowata
prapsylocyb

postów: 254

zarejestrowano: 2012.12.20


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.30 23:55:15
Mój błąd. Przez off-top mnie się pomamrotało, co znaczy, że na mnie pora lulu.
Przepraszam za niedopatrzenie
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.31 00:06:17
Spokojnie, spokojnie. xD To PYTANIE było kierowane do Głupka.
Widzisz jak byś zawalił sprawę Lanca?
Każdy ogarnia o co kaman. Dobrze, że wyszło, a kolega chyba się nie obraził jak widać.
Ponyri PC'ty to dasz radę spokojnie i sam. Tylko się nie maniacz.
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
Huzar
starszy psylocyb

postów: 244

zarejestrowano: 2011.12.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.31 00:30:01
Swoja droga, juz jakis czas temu doszedlem do tego, ze nie warto komus odpowiadac "nie" jak pyta czy bedzie dobrze. Przeciez i tak sprobuje, a jak tutaj uslyszy "tak, bedzie dobrze" to przynajmniej nie bedzie podchodzil do tematu ze strachem. A ze strachem na tripie jest wszyscy wiemy.
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.31 00:39:14
No dobra. Ale wiesz, jak ktoś się strasznie maniaczy albo jakieś dzikie wkręty uskutecznia to już lepiej mu badtrip zrobi niż ma się wkręcać w nieistniejące rzeczy. Przecież nie napiszesz mu, że "będzie dobrze" jak ewidentnie byłoby widać, że do niczego dobrego to by go to nie doprowadziło.
Szczerość przede wszystkim, choć to też subiektywne uczucie.
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
Huzar
starszy psylocyb

postów: 244

zarejestrowano: 2011.12.19


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.31 00:40:57
Moze pytajmy?
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.31 00:42:23
Dla tego pytam.

Edit: Niestety, jak ktoś jest przekonany o swoim podejściu to już mu żadnym "będzie dobrze" nie pomożesz. Sam musi przekonać się jak jest. A bywa dziwnie. xD
Dla tego PODEJŚCIE to podstawa.
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
Dziadek
psylorodek

postów: 24

zarejestrowano: 2012.12.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.31 01:52:58
Wydaje mi się, z tego co tu napisał Ponyri, to że podjął już decyzję.
cytat: ponyriNie mniej wole zrezygnowac z reszty dolegliwoosci i sprobowac normalnego zycia. Nie pomogli specjalisci, nie pomogly leki, ktore tylko robily mi siano z mozgu, czulem sie jakby mi ktos IQ do poziomu krowy obnizyl, a kiedy wzialem sprawy w swoje rece, bylo coraz lepiej. Zobaczymy co przyniesie grzybo-branie.

I jakby chyba nie pyta nas o zdanie... ale faktycznie trochę jakby maniaczył... a mania to taka dość kłopotliwa przypadłość na grzybowym czy innym psychodelicznym tripie. Jestem zdania że jeśli ktoś już bierze sprawy w swoje ręce, to wie co robi i przeczytał co nieco więc wie co go czeka.
BTW ja nawet człowiekowi z chorobą psychiczną który świadomie wybiera psychodelik, po wcześniejszym zapoznaniu się z działaniem takiego środka, objawami oraz skutkami jakie mogą wyniknąć, to bym mu tego środka nie odradzał. Nie namawiam na psychodeliki, nie są to leki, a ja nie jestem lekarzem. Ale nie napiszę na forum komuś kto pyta (głupio by było gdyby taki się znalazł) czy z afektywną dwubiegunową to może grzyby szamać, to na pewno bym mu nie odradzał. Jeżeli wie co to jest, jeżeli czuje się na siłach, jeżeli wie że może mu to pomóc, to niech bierze. Czasami efekty mogą być dla takiego osobnika (a zwłaszcza osób w jego otoczeniu jemu bliskich) dużo lepsze niż poddanie się chorobie. Oczywiście czasami efekty są tragiczne w skutkach, ale nie znaczy to że i bez tego do takich skutków mogło by dojść.
Naprawdę bardzo żałuję że z początkiem lat `70-tych zaprzestano badań klinicznych nad psychodelikami. Jestem przekonany że mogły by pomóc w wielu chorobach psychicznych oraz psychosomatycznych, a być może jeszcze innych.
Jak to mówią "W zdrowym ciele, zdrowy duch."
odpowiedzodpowiedz tu
Czerna
starszy psylocyb

postów: 227

zarejestrowano: 2012.02.13


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.31 11:43:27
ponyri wcale nie musisz sam szamać, był tu swego czasu świetny człowiek chętny do ,,leczenia'' grzybami takich przypadków jak np. Twoje.
Wszystko miał obcykane w dziedzinie teorii, nawet o elektryce można było z nim pogawędzić a zwali go Maniol.
Ale niestety zaginał czasoprzestrzeń swoją wiedzą teoretyczna i chyba go usuneli, ale jak poszukasz to napewno Ci pomoże.
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

postów: 399

zarejestrowano: 2008.12.04


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2012.12.31 14:24:09
cytat: Dziadeka mania to taka dość kłopotliwa przypadłość na grzybowym czy innym psychodelicznym tripie.

Niestety, to najszczersza prawda. Z własnego doświadczenia wiem, że jakiekolwiek manie nie tylko psują samego tripa ale mogą mocno utrudnić ogarnięcie się PO mocniejszych tripach. I postawa nazbyt tolerancyjna może nie być wtedy najlepszym rozwiązaniem.

Tylko jeżeli wy myślicie, że maniaczeniem jest jak ktoś zrobił sobie przerwę w życiorysie na poznanie literatury antycznej/klasycznej to coś jest chyba i ze mną nie tak bo też mi się tak zdarza. xP

Ludzie czasami w długie, samotne rejsy wypływają na pełny ocean aby się odseparować trochę od wielkomiejskiego zgiełku.
Albo na górskie wyprawy się udają by po obcować trochę z naturą.
Obcowania ze sztuką jak cię ona interesuje nie można nazwać maniaczeniem się. Przynajmniej według mnie. xP

W końcu obcowanie z psylocybami też można postrzegać jako obcowanie ze sztuką natury może nie tak pruderyjną jak literatura czerpana ale i awangardowo wszechobecną w każdej, najmniejszej intencji jej pejoratywnej cząstki.
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedz
Głupota a inteligencja
Huzar
1910205revirt:
2013.06.20
21:30:53
Życie
lustro frywolnie
93087ElGrzybunio:
2020.09.11
20:06:55
Wyklad TED na temat badan nad psylocybina
Huzar
54454Mariusz7844:
2012.12.11
00:59:47
Psilozoficzność, a zioła dym
OmeN
2111650sempervivum:
2012.12.14
10:51:56
PsychOpowieści
kupidym
69050kupidym:
2012.12.30
00:03:05
Proszę was o pomoc
freebird frywolnie
4517666OmeN:
2012.12.03
18:31:20
łysiczka
ciekawy frywolnie
23056ciekawy
frywolnie:
2012.10.30
22:53:43
Grzyb - wynalazkiem diabła?
rooster
2613561rooster:
2013.04.22
19:45:23
Bóle głowy
Wojna
107388Czerna:
2012.09.03
16:38:26
Ile zjeść, proszę o szybką odpowiedź :)
Priest
96337Priest:
2012.08.22
22:59:31
witam kto pomoże wyleczyć schizofrenię?
kido1981
3919705Kremuwka:
2013.04.18
14:20:38
Reinkarnacja
TheWall frywolnie
33066Agnus
frywolnie:
2012.08.13
22:05:47
Grzybowa zawieszka? Prośba o pomoc
magikk69
4822337zWidzian:
2012.09.19
13:45:52
Książki związane z psychodelikami.
HuzarUnlogged frywolnie
1611662voltage13:
2012.11.29
18:53:08
Atanazjogen + Atanazjodelik = Atanazjogenodelik (nowa terminologia dla enteofiloow)
cjuchu
1214202Agnus
frywolnie:
2013.02.05
22:28:23
<<<   <<  6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1211781

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2024