Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  »Archiwum« ‹Inne›  nowy wątektematów:
1592
odsłon:
1664735

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

<<<   <<  7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Co się stanie, gdy w słoiku będzie zbyt duża wilgoć?
hehuh frywolnie
31093hehuh
frywolnie:
2015.05.16
19:12:19
Co zrobić aby tacki wydały owoce?
murdock
62360murdock:
2015.06.12
15:05:16
Ecuador - suche ciastka, prośba o radę
psycholot
61770psycholot:
2015.05.15
10:44:18
infekcja ?
dah
112874dah:
2015.05.12
23:31:02
pojemnik na posiew a kieliszek
psychofisz
2814Sqrviel:
2015.05.08
16:28:13
Sterylizacja żyta. Moczenie.
Mike frywolnie
33005auuu
frywolnie:
2015.05.02
16:35:18
Sterylizacja/Przygotowanie Pszennica. Kilka pytań. Rez + Późna okrywa
Lucky Luk frywolnie
31466kokorajko
frywolnie:
2015.05.05
11:48:01
Oszczędności a wydajność
m frywolnie
51451BadaczMroku:
2015.05.01
18:31:58
Małe kapelusze
moi
62412DanNight:
2015.04.28
23:34:40
Pytania dwa.
psychofisz
51273psychofisz:
2015.04.23
12:42:42
Grzyby ciemnieją - co to?
moi
21473moii
frywolnie:
2015.04.21
22:26:41
wolno rosnące grzyby
thomason1325
1861Sqrviel:
2015.04.13
13:52:09
hodowla na słomie
thomason1325
61025thomason1325
: 2015.04.11
19:08:04
sukces w hodowli
thomason1325
152715Agnus
frywolnie:
2015.04.18
07:09:15
thomason1325
młodszy psylocyb

postów: 82

zarejestrowano: 2015.02.19




Temat: sukces w hodowli
wysłano: 2015.04.11 06:17:22
witam kolegów,a w szczególności raczkuących w temacie .grzybki rosną (naliczyłem około 60szt ),jako że to mój pierwszy raz jestem zadowolony .koledzy nowicjusze pare uwag,straszni byłem podjarany tą całą hodowlą zaglądałem do słoików 3×dziennie ,mieszałem dodziennie i aż dziw że coś wyrosło .nie róbcie tego bo tak jak piszą bardziej doświadczeni koledzy grzybki lubią spokuj ,starczy zajrzeć po tygodniu ,pomieszać i dać im spokuj .przy następnej hodowli nie popełnie tych błędów,bo chociaż mi się udało różnie mogło być .dziękuje bardziej doświadzonym kolegą za pomoc i pamiętajci świeżaki ,pytajcie i słuchajcie a i wam się uda.
odpowiedzodpowiedz tu
daleko mi do
Boga :(
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.11 09:03:17
chłopie szybko się uczysz. A w swoim życiu pamiętaj o jednym. Nigdy nie ufaj pojedynczemu chłopowi który wydaje się że wszystko rozumie i wszystko potrafi wytłumaczyć. Kogoś kto nie liczy się z cudzymi problemami i potrafi tylko niszczyć. Kogoś bez poczucia humoru, prawdziwego ateistę który będzie szedł sam, zdobywał władze przez wiedzę i manipulacje. Grzyby są w stanie dać wizje lub paranoje. Halucynacje lub pustkę. Śmiech lub płacz. Pokazują to co siedzi w głębi nas i tego można się naprawdę przestraszyć, aż do zwariowania. Ale jedno trzeba pamiętać. Świat nie jest martwy, matematyczny i taki jak go widzimy. A wiecie co jest w życiu najważniejsze i najpiękniejsze? Bycie z ludźmi, kochanie ich przez co kochanie siebie no i najważniejsze: wiara w Boga, który był, jest i zawsze będzie przy każdym z Nas
odpowiedzodpowiedz tu
thomason1325
młodszy psylocyb

postów: 82

zarejestrowano: 2015.02.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.11 09:28:12
dzięki kumpel mądrze powiedziane .
odpowiedzodpowiedz tu
Sqrviel
młodszy psylocyb

postów: 98

zarejestrowano: 2011.12.23


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.11 09:34:46
Dlaczego temat o sukcesie w hodowli, jakis fanatyk religijny wykorzystuje do siania wyznaniowej propagandy?

bóg zawsze był? kiedy?

Przy inkwizycji katolickiej? przy holocaust'cie? czy przy paleniu kobiet za czary lub ziołolecznictwo? przy procesie Giordano Bruno. Twój miłosierny bóg patrzył na te zbrodnie.



Co do tematu pozostaje sie cieszyc i gratulowac. Pamietaj o odciskach.
odpowiedzodpowiedz tu
cos wiecej?
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.11 09:44:25
ludzie tego chcieli więc dostali to czego chcieli. Jesteśmy stworzeni na wzór i podobieństwo Boga, potrafimy RAZEM tworzyć piękne rzeczy ale i paskudne takie jakie opisałeś. Jest w miłość jak i nienawiść. Tak jak w Bógu w Starym Testamencie. Bogu nie zależy na ofiarach ale nie chce naszego cierpienia. Chce tylko tego byśmy szanowali siebie, innych ludzi i świat który dla Nas stworzył. Żebyśmy czuli miłość taka sama jak On do nas czuje każdego dnia, nawet gdy widzi gdy cierpimy. Jestem fanatykiem z paranojami, moje życie, Twoje jest inne. Żyj tak by ludzie przez Ciebie nie cierpieli, tak żebyś Ty nie cierpiał. No ale cóż nie ma co pisać, jedyne co w życiu osiągnąłem to wyzwolenie z różnych bzdur w które w swoim krótkim życiu wierzyłem. A wystarczy tylko wiedzieć że każdy z Nas jest czymś więcej niż śmiertelnym ciałem, mózgiem, ego. No i wierzyć że jest coś więcej w tym świecie niż seks, przemoc i nieufność. No i najważniejsze co Cie boli (mnie też to w życiu bardzo bolało), że ten Bóg tam jednak jest i nas kocha, pomaga nam gdy go potrzebujemy i chce naszej miłości a nie nienawiści
odpowiedzodpowiedz tu
Psynonim
starszy psylocyb

postów: 203

zarejestrowano: 2013.09.26


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.11 09:56:32
WOW. Brak słów. Uwielbiam internet. Wszystkie seriale i książki świata wysiadają przy takich wywodach. Po co do kina chodzić jak można w domowym zaciszu czytać takie nowiny. Na tym forum są nieraz takie dyskusję że słabnę. DOSTALI CZEGO CHCIELI Masakra.
odpowiedzodpowiedz tu
dajcie spokój
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.11 10:14:22
Ja tak samo uwielbiam internet bo można się aż za dużo rzeczy o świecie dowiedzieć. Wgrać sobie programy różnych dziwnych paranoi. Forum psilosoficzne więc czego innego tutaj szukasz jak w serwisie jest napisane wszystko jak te grzyby hodować. A no dostali czego chcieli. Każdy dostaje to co chce, choć problem w tym że nie większości z Nas się tylko wydaje że wiemy czego chcemy.
Ja wiem że w życiu chce spokoju, miłości i akceptacji innych ludzi. No ale dzisiejszy świat jest inny. Chrystus miał stać się człowiekiem i się cieszyć życiem które dostał. Stał się człowiekiem.
Ale się uparł, nie wytrzymał paranoi jakie się kłębiły w jego głowie. I zamiast zniszczyć to co złe doszedł do wniosku że woli to zaakceptować i umrzeć, licząc że świat dzięki niemu stanie się lepszy.
Jak jest, tak jest, chyba wszyscy dobrze wiemy że świat jest daleki od ideału. Buddyzm miał nauczyć życia prostoty życia, samorozwoju i pokazywania samym sobą że można mieć nic a być szczęśliwym. Chrześcijaństwo miało nauczyć nas równości, bo każdy jest taki sam i potrzebuje w życiu tego samego. Islam miał być religią pokoju która połączy wszystkie wszystkie zwaśnione nacje.
No i z tych wielkich religii powstało nic więcej niż antyświat. Na prawdę potrzebujecie jakiś Downkinsów czy innego fanatyka ateistę który Was zmanipuluje tłumacząc wszystko nauką?
Dobrze że jest to niemożliwe, bo wystarczająca ilość antybuddów, antychrystów i antymahometów już na tym świecie była a Bóg nas za bardzo kocha żeby Nas wszystkich zniszczyć pstryknięciem Boskiego Palca Przynajmniej taką mam nadzieje i wiarę, bo osobiście z Bogiem nigdy nie gadałem i cholernie bym się bał Ale to taki strach z miłości, bo pomógł mi w życiu nie raz, nawet jak wydawało mi się że sam sobie pomagam
odpowiedzodpowiedz tu
thomason1325
młodszy psylocyb

postów: 82

zarejestrowano: 2015.02.19




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.11 10:19:01
pamiętam i tylko czekam jak będzie tak daleko ,bez żadnej alu foli tylko słoiczek do piekarniczka puźniej do środka kapelusik,pokryweczka z dziurką +tyvek.a jak się uda to do środka woda sterylna mieszanko i do strzykaweczki .a puźniej wiadomo zaszczepianko i czekanko .
odpowiedzodpowiedz tu
Agnus
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.12 06:33:08
dlaaczego kretyni przeważnie myślą, że Boga nie ma, bo gdzie był przy inkwizycji itd ? głupcy, Bóg to Bóg, człowiek to człowiek, tak dla przypomnienia. ale jak sie nie wie co to Bóg i nie bierze się odpowiedzialności, to się różne głupoty opowiada.
odpowiedzodpowiedz tu
nie ma
kretynow
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.12 09:26:32
Agnus brawo!
Nie kretyni myślą że Boga nie ma, tylko Ci co są tak zagubieni w poszukiwaniu swojej boskości że zapomnieli po co tu jesteśmy
Żeby kochać bliźniego jak siebie samego!
odpowiedzodpowiedz tu
Sqrviel
młodszy psylocyb

postów: 98

zarejestrowano: 2011.12.23


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.12 12:47:10
opuszczacie poziom dyskusji przez obrazanie.

kretyn całą swoją niewiedzę, zapełnia słówkiem "Bóg".

Jak powstał świat? - Bóg
Jak powstała świadomość? - Bóg
Dlaczego przyroda działa? Bóg

Ale
Jak pedofil w sutannie gwałci dziecko - to człowiek
Jak Inkwizycja katolicka morduje naukowca- to człowiek
Gdy katolicki lekarz chazan , zmusza kobietę by rodziła dziecko bez głowy- to człowiek


Kretyn wierzy instytucji, która przez 1600 lat mordowała ludzi by wpajać że słońce krąży wokół ziemi.
Kretyn wierzy w ten zabobon a nie inny bo tak mu starzy wpoili.
odpowiedzodpowiedz tu
kretyn
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.12 15:10:49
nie wierze w tą instytucje bo jest zła i służy tylko do manipulowania. Gdzie Ci napisałem ze kościół jest super?
W tym właśnie jest clue że nie można wierzyć żadnemu kretynowi, tylko go słuchać. Potem posłuchać innych kretynów. A na końcu posłuchać największego kretyna jakim jest każdy z nas, popatrzyć na to co się tworzy i zauważyć że wszyscy są kretynami. Przestań oceniać bo nie umiesz tego robić. Nawet hodowanie grzybów Ci nie wychodzi a rzucasz tu tekstem obrażającym miliardy ludzi którzy żyli, wierzyli i umarli szczęśliwi. Kto kocha Boga, umie go znaleźć u innych a w końcu samemu siebie pokochać. Nie ma żadnej drogi na w skróty, grzybów, sekt, jakiś rytuałów, innych pierdół, NAUKI (przede wszystkim nauki bo ona ma służyć ludziom a nie ludzie nauce co się teraz na świecie dzieje).
To jest po prostu łatwe do zrozumienia dla kretynów, tłumaczenie wszystkiego Bogiem.
Ale jeśli chcesz w życiu osiągnąć jakikolwiek rozwój duchowy, pootwierać sobie czakramy to musisz szanować siebie, innych ludzi i ten świat. Bez ludzi nie ma oświecenia, jakby ktoś nie stworzył tego całego serwisu to nie miałbyś żadnych grzybów (chyba że byś kupił albo szukał gdzie indziej, tak się też da).
Więc kolego sqrvielu, jak chcesz być zaznać szczęścia, być akceptowanym i chcesz być z powrotem kochany tak jak byłeś kochany jak byłeś dzieckiem, to po prostu zaakceptuj to że Bóg jest, że Cie kocha, chce Twojej miłości a nie nienawiści.
A ja z nim mam tyle wspólnego co z mercedesami, czyli nic.
Co nie zmienia faktu że może kiedyś mnie na takowego będzie stać, teraz nie mam kasy żeby nalać benzyny do pełna do mojego starego rzęcha
odpowiedzodpowiedz tu
Sqrviel
młodszy psylocyb

postów: 98

zarejestrowano: 2011.12.23


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.12 19:17:38
Pisałem- nawet na tym forum, że religie powstają z przyczyn czysto psychologicznych.

To smutne , iż ciemnota przez następne tysiące lat daje sie nabrac na te same chwyty psychologiczne.

Łatwiej modlic sie za chorego, niż kupic mu lekarstwa czy robic operacje.
Łatwiej wierzyć, że bożek mnie wezmie do raju niż przyznać, iż ścierwo zgnije w piachu i nic wiecej.
Łatwiej słuchac pedofila czy mitologii, niż samemu/samej odkrywac dlaczego powstał świat
odpowiedzodpowiedz tu
leivrsq
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.12 20:47:36
a nauka nie służy do manipulowania?
Psychologia to jedna wielka manipulacja, poczytaj sobie książki profesora Stanisława Grofa o jego psychologii transpersonalnej opartej na używaniu psychodelików.
Jego teorie są odrzucane ponieważ nie pasują do starych.
Nauka ma tą zaletę że się cały czas się zmienia ale informacji jest tak dużo, że te mniej istotne teorie odrzucane przez wszystkich czasem niosą większą prawdę niż te oficjalne. Niby demokracja, ale lek musi zawsze działać bardziej niż efekt placebo czyli 50%. Bo czasem się okazuje że tabletka z cukrem, jak się wmówi człowiekowi że go uleczy, to go uleczy bardziej niż przejebana chemioterapia.
To samo z religiami, czasem sekta oparta na Biblii ma więcej wspólnego z Biblią niż religie powstałe na podstawie tej grubej książki.
Więc wyznawanie ateizmu jest niczym innym niż fanatyzmem naukowym.
Nie wiem czy czytałeś Boga Urojonego Downkinsa albo oglądałeś jakiś z jego filmów na BBC.
Książki nie przeczytałem (choć próbowałem, tak samo jak Biblie) ale cały ten Downkins takie farmazony w tym BBC opowiada i tak na siłę chce udowodnić że ten Bóg jest urojeniem, że nawet śmieszny jest
odpowiedzodpowiedz tu
+ frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.12 21:06:31
a no i jeszcze:
lekarstwo ok, ale ziółka zbierane przez szamanów działały za nim były tabletki. A tabletki ziółkowe mają wiecej wspólnego z chemią przemysłową niż z roślinkami.
Robić operacje? Inkowie czy inne Ameryko południowce robiły operacje mózgu bez tej naszej wspaniałej niby wszechwiedzy i ludzie żyli.
Kto Ci powiedział że pójdziesz do raju jak będziesz robił to co ktoś napisał? Ścierwo zgnije wiadomo, ale na jakiej podstawie twierdzisz że nic więcej?
Pewnie że łatwo się słucha kogoś kto mówi co masz robić, ale mało kto lubi robić to co mu ktoś karze. Myślę ze chińczyki nie były zachwycone tym że ktoś im kazał zrobić ten komputer który używam do pisania.
No i kto Ci broni samemu lub samej odkrywać dlaczego powstał świat? Ja myślę że tylko nauka zalewając nas codziennie miliardami bajtów informacji. Do tego świat którzy karze zapierdalać od 8 do 16, potem oglądać telewizje albo siedzieć na facebooku.
Zdecydowanie wole wierzyć że jest Bóg który się ostro z nas śmieje tym naszym pseudo szukaniem i pseudo samorozwojami.
odpowiedzodpowiedz tu
Agnus
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2015.04.18 07:09:16
tylko kretyn moze wiedzieć co myśli inny kretyn.haha na dodatek uważa to za prawdziwe. tylko kretyn powtarza w kołko te same slogany i każdy kretyn ma swoją rację, tylko kogo to obchodzi ? zamiast sie kretynizowac lepiej życ z naturą i wiedzieć, po prostu wiedzieć że wiedzieć nie można, takie skurwysyny co myślą że wiedzą wszystko, to są dopiero .............. nic nie wiedzą, a milczenie jest złotem
odpowiedz
powolny wzrost grzybów
thomason1325
31228BadaczMroku:
2015.04.10
21:22:58
B+ inkubacja
PsilocybeGrower
2933Sqrviel:
2015.04.10
14:23:21
zmiana koloru grzybni
allesklara
2848Heh
frywolnie:
2015.04.10
22:41:43
Kukuryyydza
Sciana frywolnie
3900Sciana
frywolnie:
2015.04.09
13:54:32
przestroga dla początkujących
thomason1325
71731Wizjoner:
2015.04.08
22:28:51
siemka - odcisk w ciemnym czy w jasnym miejscu
thomason1325
61194thomason1325
: 2015.04.09
09:08:48
<<<   <<  7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  »Archiwum« ‹Inne›  nowy wątektematów:
1592
odsłon:
1664735

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2024