Forum Psilocybe

Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
205
odsłon:
314918

Ostatnie posty . . .

¤ Pierwszy Raz - ile, co i jak
     ¤ pierwsza uprawa mckennaii rosną w różne strony
     ¤ Golden teacher coś dziwnie rosną
     ¤ Co sie stało z grzybami ( początkujący)
     ¤ Jak zmieniłem szybkowar w sterylizator z manometrem - sukces
     ¤ DZIWNE PRZEBARWIENIA? POCZĄTKUJĄCY? ZOBACZ TO!!!
     ¤ Pomoc w rozpoznaniu grzybów
     ¤ Świerzy użytkownik: pytanie o to czy to normalne (microdosing)
     ¤ Potrzebuje pomocy w rozpoznaniu tego
     ¤ Pierwszy szybkowar
     ¤ mckennai po zerwaniu- zielony nalot

<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Pierwszy Raz - ile, co i jak
Ziomal_420
14693Stary Grzyb
frywolnie:
2018.09.19
18:42:01
Świerzy użytkownik: pytanie o to czy to normalne (microdosing)
to ja frywolnie
151132Marcus:
2018.09.16
09:57:04
mikrodozwanie psylocybiny
karmaman
4442jac
frywolnie:
2018.09.09
16:08:17
Kilkudniowy ciąg na grzybach- czy jest możliwy?
psylocybiniusz
4219jac
frywolnie:
2018.09.09
16:12:29
Psylonautyka. Co ile latacie w kosmos ?
ElGrzybunio
8398Gekon:
2018.08.10
11:36:29
Jak przygotować się do podróży?
Medyc
1102Borka:
2018.08.09
08:24:08
Życiowa podróż, po przez dary natury
Borka
287Borka:
2018.08.06
11:01:24
Czyżby przestroga?
ROG frywolnie
388chejacho:
2018.08.05
12:36:29
Wasze ciekawe sposoby na podróże.
Borka
7163Borka:
2018.08.08
21:03:31
Pierwszy trip z kobieta, dawka - ustalenie mocy grzybów
ROG frywolnie
167Borka:
2018.08.03
11:32:56
Pierwsza podróż 3.2g ?
Borka
6118Borka:
2018.08.02
22:31:29
PC Amazonian nie chce wystartować.
Laszlo
378MitycznyDrui
d:
2018.07.26
15:57:56
Pierwszy lot w kosmos - niezapomniane wrażenia
Gekon
3206psylocybiniu
sz:
2018.07.29
13:58:13
Kim jest dla ciebie Bóg?
Inconcessus
36596sempervivum:
2018.07.04
07:37:46
Dzękuje wam i proszę o wskazówki
MenelChamIjeszczeCpun
079brak
Nieprzyjemna stymulacja, dyskomfort, niepokój. Co dalej robić?
syfenetic
7229:
Duża dawka - niewielkie efekty
gniewny frywolnie
2238Marcus:
2018.04.11
11:22:48
Moja schizofrenia - krótkie zwierzenie się
Szaman na emeryturze frywolnie
3358guest
frywolnie:
2018.05.08
11:07:08
Szaman na
emeryturze
frywolnie

nienotowany

Temat: Moja schizofrenia - krótkie zwierzenie się
wysłano: 2018.02.15 12:33:16
Na samym początku chciałbym przeprosić admina za spam o demonach itd.
To ja jestem autorem tematu "Któż jak bóg"

Postaram się napisać krótko. Podejrzewają u mnie schizofrenie.
Jak to się zaczęło? Zaczęło się w 2015. Niby nie pozornie - mianowicie nadmierna religijność, zainteresowanie egzorcyzmami, demonami, itd.
Zacząłem chodzić do kościoła 2 razy dziennie, przyjmować komunię, modlić się itd. + modlitwy w domu. Łącznie poświęcałem ok 4-5h dziennie.
Przełom w mojej chorobie był wtedy gdy usłyszałem po raz pierwszy głos w mojej głowie. Ze strachu byłem sparaliżowany. Pierwsza myśl. jestem opętany.
No i się zaczęło. Pojechałem do księdza który miał pojęcie o egzorcyzmach i dolał oliwy do ognia. Zamiast odesłać mnie do psychiatry potwierdził tezę że to demon.
Mój stan się pogarszał z dnia na dzień. Miałem halucynacje, głosy, dziwne myśli - krótko pisząc psychoza. Ja wiedząc że to szatan nie dawałem za wygraną. Robiłem kąpiele w wodzie egzorcyzmowanej, oblewałem się oliwą egzorcyzmowaną oraz posypywałem solą egzorcyzmowaną. Wszystko na polecenie księdza! Stan był tak ciężki że trafiłem do szpitala psychiatrycznego. W szpitalu modliłem się również godzinami. Po wyjściu ze szpitala odstawiłem leki twierdząc że lek nie pomoże na demony, tylko modlitwa! Po wyjściu ze szpitala ksiądz dalej utrzymywał że to demony. Kilka miesięcy życia w przeświadczeniu że jest się opętanym.

Psychoza wracała z podwójną siłą, doszedłem do takiego stanu że sam się okaleczałem.(przypalałem, biczowałem, brałem lodowate kąpiele w wodzie egzorcyzmowanej itd.)
W końcu zabrałem z banku całe moje oszczędności ok50.tyś i je straciłem rozdając ludziom. Wyjechałem w góry sam, tam zaczęły się halucynacje na całego, to było tak realne że pamiętam do dziś moje pierwsze słowo: łał!. Cały czas akcentem tych psychoz była religia. Punkt kulminacyjny. Czułem się tak winny moich grzechów że wziąłem wielki kamień i rzuciłem kilka razy w głowę leżąc. Zrobiłem to całkowicie bez kontroli, całkowicie straciłem świadomość tego co robię.
Później to już mnie znaleźli i zabrali na szycie i do psychiatryka.

Dlaczego tak się stało ? nie wiem, biorę pod uwagę 2 czynniki które mogły wpłynąć. Stres(praca jako górnik pod ziemią) lub narkotyki. Albo to i to.
Teraz z psychiką obchodzę się jak z jajkiem. Zero narkotyków oraz zero alkoholu. Neuroleptyki biorę.
W swoim życiu kilka razy miałem tripa grzybowego i to nie mocnego bo z dawkami zawsze uważałem. Codziennie paliłem mj. Schizofrenia jest taką chorobą że tak naprawdę lekarze nic o niej nie wiedzę.

Słyszałem że tą chorobę kiedyś się leczyło psylocybiną.
Teraz jest dobrze chodź nie idealnie.
Psychodeliki mogą wywołać psychozę, schizofrenię więc przestrzegam. Jak usłyszycie głos idźcie do psychiatry a nie do księdza, pozdro
odpowiedzodpowiedz tu
ADi frywolnie

nienotowany

ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2018.02.15 18:40:48
Bardzo ciekawa i nie typowa sytuacja. Jeżeli chodzi o grzyby to musisz mieć na uwadze, że ich się nie da kontrolować.
Nie jestem jakimś ekspertem, sam kiedyś chorowałem na nerwicę lękową, lecz po kilku przejściach na drugą stronę po psychodelikach przestałem zupełnie bać się śmierci, nawet w sytuacjach nagłych, tramwaj zza krzaka, czy auto

Odpowiedź na to czy możesz brać grzyby kryje się w twojej głowie. Zastanów się, czy gdybyś właśnie teraz miał je jeść, odczuwał byś strach lub dyskomfort?

Jeżeli tak, to jest bardzo prawdopodobne że po zainstalowaniu te emocje się pogłębią, lub wywołają u ciebie choćby tą nerwice lękową

Jeżeli nie, to o lęki nie musisz się martwić, lecz jak sam napisałeś, musisz wiedzieć że nasza psychika jest bardzo plastyczna, a pod wpływem psylocybiny w mózgu mogą uformować się nowe połączenia, i tu dużą rolę grają emocje. Jeżeli będziesz czuł strach (powiększone ciało migdałowate) , to płat czołowy będzie zablokowany, i nic pozytywnego w tobie nie wykreuje.

Ja osobiście nie ryzykował bym, jeżeli czujesz taką potrzebę, jesteś pewny że umiesz kontrolować swoje emocje i ego, które kreuje BAD TRIPA, to nie przekraczaj na poczatku dawki 1g, powinno być jak po dobrym jaranku, jak miałeś takie długie przerwy.

I pamiętaj, że o ciągach możesz już zapomnieć, bo przy nich mózg nie nadąża z regeneracją, i jest lipa, z fartem
odpowiedzodpowiedz tu
Marcus
prapsylocyb

zarejestrowano: 18.07.2009

dół
wysłano: 2018.02.17 11:27:48
Witamy więc po drugiej stronie. Najważniejsze że wyszedłeś ze stanu samobiczowania i to dosłownego. Księdza swoją drogą bym pozwał...Najzwyczajniej w świecie zrobił ci krzywdę. Cieszę się że jesteś teraz pod okiem specjalistów. Jeszcze wszystko ma szansę wrócić do normy, choć fakt teraz już musisz na siebie uważać. Nie chciałem tu walić takimi ogólnikami jak sport, ale muszę

Jeśli nie uprawiasz to zacznij, kontakt z natura i endorfiny pomogą Ci się regenerować. A zimne kąpiele z rana to samo zdrowie, więc może z nich nie rezygnuj. I uważaj z tym kościołem, nie wiem w co teraz wierzysz. Pewnie masz z tym problem. Pamiętaj żeby się nie obwiniać. Jeszcze wszystko jest przed Tobą!

Trzymaj się!
Psylo Co?
odpowiedzodpowiedz tu
guest
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2018.05.08 11:07:08
Tez mam zdiagnozowana schizofremie, niestety. Nie wiem jak to ie zaczelo i nie pamietam wielu psychoz ale wiem jedno psylocybina moze takie efekty wywolywac. Niestety niektorzy nie sa gotowi na kosmiczna inteligencje tymbardziej ze stoi ona w sprzecznosci z naukowym modelem swiata. Aktualnie w europie przewazajacym.

Sporadycznie zdarza mi sie przewidywac przyszlosc. Czuje zmiane klimatu otoczenia jak zmiane temperatury. Jestem otwarte na delikatne wachania energetyczne.
odpowiedz
mieszanka swiety sush
bugadii
1208psnnm
frywolnie:
2017.12.07
21:00:29
Martinique - prośba o trip raport
Psynonim
5754VViktor:
2017.12.27
15:13:25
<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  

Ostatnie posty . . .

¤ Pierwszy Raz - ile, co i jak
     ¤ pierwsza uprawa mckennaii rosną w różne strony
     ¤ Golden teacher coś dziwnie rosną
     ¤ Co sie stało z grzybami ( początkujący)
     ¤ Jak zmieniłem szybkowar w sterylizator z manometrem - sukces
     ¤ DZIWNE PRZEBARWIENIA? POCZĄTKUJĄCY? ZOBACZ TO!!!
     ¤ Pomoc w rozpoznaniu grzybów
     ¤ Świerzy użytkownik: pytanie o to czy to normalne (microdosing)
     ¤ Potrzebuje pomocy w rozpoznaniu tego
     ¤ Pierwszy szybkowar
     ¤ mckennai po zerwaniu- zielony nalot

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
205
odsłon:
314918

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2018