Forum Psilocybe

Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  »Inne« nowy wątektematów:
428
odsłon:
425181

Ostatnie posty . . .

¤ Salvia Divinorum WANTED!
     ¤ Eksperyment ze słoikiem, Interesujące wyniki
     ¤ pytanie o zbiór i ogólne porady dla początkującego
     ¤ Początek 12.07
     ¤ Kim jest dla ciebie Bóg?
     ¤ Zatrzymana kolonizacja, pf tek
     ¤ Magiczny napój kapelusznika
     ¤ Mezatapec/ Wymienię
     ¤ kawa w życie
     ¤ Pierwszy Raz - ile, co i jak
     ¤ Ile gramów B+ ?

<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Żyć mi się odechciało
Inconcessus
8115sempervivum:
2018.06.07
11:12:35
Inconcessus
nowy użytkownik

zarejestrowano: 05.06.2018

Temat: Żyć mi się odechciało
wysłano: 2018.06.05 12:49:21
Siemka. Często pisałem na tym forum jako niezarejestrowany. Dziś się zarejestrowałem.

Opiszę może po krótce siebie i mój stan psychiczny.
W 2016 roku miałem problemy z psychiką a raczej epizod skumulowania różnych niewyjaśnionych sytuacji takie jak : słyszałem głosy, miałem halucynacje i różne dziwne myśli. 2 razy byłem hospitalizowany. Miałem nieświadomą próbę samobójczą. Podejrzenia : schizofrenia paranoidalna. Teraz jest w miarę dobrze, a raczej było do wczoraj.
Głównie mój problem polega na tym że nagłe odechciało mi się żyć , tak po prostu. Ciągła gonitwa za kasą, problemy, kłopoty, zawsze coś.
Jestem teraz na lekach i żyje a zarazem nie.
Chciałbym się nauczyć programować(nawet zaczęłem)
zaczełem również tworzyć gre MMORPG. I ciągle zmieniam zdanie nie mogę wytrwać przy jednym. Nie mogę doprowadzić jednego celu do końca. Aż wczoraj coś się zmieniło , mam wywalone na całą moją karierę, na życie.

Mocy na dziś mi brakuje mam masę pomysłów i nawet zaczynam je realizować ale osiągnięcie celu nie było dla mnie osiągalne z poziomu psychicznego. Po prostu jestem leniwy albo taki charakter.

Zmęczyło mnie ciągle dążenie do celu i na dzień dzisiejszy nic mi się nie chce. Nie wiem co ze sobą zrobić.
Chciałem dodać że nie odurzam się żadnymi psychoaktywnymi środkami. Naszły myśli samobójcze.
Czytałem trochę o eutanazji.
Mam ochotę pier***ć wszystkim i gdzieś wyjechac, zobaczyć trochę świata.

Edit.
Czytałem książkę DMT Molekuł Duszy Rick Strassman
Jest tam napisane że osoby chore na schizofrenię same sobie wytwarzają DMT w szyszynce w większej ilości. Obecnie biorę leki które są na bazie fluoru. Fluor uszkadza szyszynkę i wtedy dmt się nie produkuje w takich ilościach.

Gdy odstawię leki produkcja dmt może się wzmorzyć , nie chce cały czas chodzić na fazie.
Dziś schizofrenia jest uważana za chorobę. A jak było kiedyś, jak będzie w przyszłości ? Jak jest w innych kulturach ?

Edit 2
Pierwszą próbę samobójczą miałem jak byłem w wieku ok 7lat. Bo była przemoc w domu.
Teraz widzę tą przemoc wobec wszystkich ludzi. Wojny, systemy, oszustwa itd.

odpowiedzodpowiedz tu
WesołyL
psylorodek

zarejestrowano: 10.01.2018

ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2018.06.05 13:09:00
Na jakich lekach i od kiedy ? Byłeś u lekarza rodzinnego celem przebadania całego organizmu/ konsultacja u psychiatry ? Jak boisz się o swoje życie i masz myśli "s" to polecam oddział zamknięty. Wyrównają Ci biochemię w głowię w parę tygodni, a potem terapia.
Just Take It Easy
odpowiedzodpowiedz tu
Inconcessus
nowy użytkownik

dół
wysłano: 2018.06.05 13:11:57
Jestem pod stałą opieka psychiatry i psychologa.
Rispolpt 3mg oraz afobam na lęki. Biorę od 2 lat.
Nie chcę oddziału zamkniętego. Podaj receptę na siłę do życia
odpowiedzodpowiedz tu
WesołyL
psylorodek

dół
wysłano: 2018.06.05 13:42:08
To idź do psychiatry aby Ci zmienił leki, afobam jest na krótkie leczenie. I nie miej obiekcji do oddziały zamkniętego, tam jest ciekawie ( z doświadczenia personelu mogę powiedzieć ). Powodzenia w każdym razie i nie szukaj odpowiedzi w grzybach jak masz zdiagnozowaną schizofrenie, zwłaszcza jak masz podejrzenie nawrotu choroby. I zapisz się do terapeuty.
Just Take It Easy
odpowiedzodpowiedz tu
Psnnm
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2018.06.06 09:48:37
Zaciekawiła mnie ta przemoc w rodzinie. U mnie też była i stary chlal. Jeśli u ciebie w rodzinie też był alkohol to rozważ DDA a jeśli nie było to DDD. Wiem że są kontrowersje co do sprecyzowania zjawiska dorosłych dzieci alkoholików, i nie jest to określone jako jednostka chorobowa. Ja mam na to wyjebane. Chodzę na DDA i AA teraz. Bardzo mi to pomaga. Mam jeszcze dodatkowe szczęście że poznałem zajebista kobietę, mądra i dojrzałą emocjonalnie która mnie mega wspiera ale to nie nosi być nikt bliski a jak nie masz nikogo to tam są ludzie tacy jak ty którzy mają leki i fobie i kurwa hardcore takie że u mnie w chacie to był luz i wszyscy powoli dochodzą do siebie. Ja jebnalem to wszystko w pizdu. Zdałem sobie ostatnio sprawę z tego że są ważniejsze zeczy w życiu niż psychodeliki i można poznać siebie na trzeźwo, trzeba tylko chcieć lub znaleźć inne narzędzia. DDA jest jednym z nich. To program zaczerpnięty z AA. Musisz poczytać. Ale jeśli masz halucynacje i takie bardzo organiczne objawy chorobowe to może też lepiej na razie spokojnie.

Pozdrawiam i życzę wyzdrowienia.

P
odpowiedzodpowiedz tu
Inconcessus
nowy użytkownik

dół
wysłano: 2018.06.06 11:48:03
Wygadałem się trochę na forum i mi przeszło. Tylko te podejście do życia mnie zamartwia. Nie mogę dojść do celu w swoich działaniach. Mówię tu np. o programowaniu. Co chwilę zmieniam cel swych działań . Psycholog kazała mi wyłapać to co się dzieje w głowie gdy nagle przychodzi chcęć zmiany kierunku działania. Lekarz znowu mówi że to może być kwestia choroby jak i charakteru. Czy wy zawsze osiągacie zamierzony cel w życiu, czy też tak macie że nie możecie się zdecydować jaki cel obrać ?
odpowiedzodpowiedz tu
WesołyL
psylorodek

dół
wysłano: 2018.06.06 13:23:51
Każdy specjalista patrzyć pod swoim kątem. Chcesz dojść o co kaman to do psychoterapeuty. "Czy wy zawsze osiągacie zamierzony cel w życiu" - około 10% zamierzonych celów można zrealizować z resztą trzeba się pogodzić.
Just Take It Easy
odpowiedzodpowiedz tu
JanKowalski
starszy psylocyb

zarejestrowano: 30.09.2017

dół
wysłano: 2018.06.06 17:11:59
Moim zdaniem, dla przeciętnego człowieka dążenie do celu zawsze wiąże się z trudem, znojem i zmaganiem się. Taka jest różnica pomiędzy pracą (w szerokim sensie) i zabawą: bawisz się kiedy się chce, pracujesz także wtedy kiedy się nie chce. Tak to już jest na tym łez padole.
outdoor
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

zarejestrowano: 30.08.2007

dół
wysłano: 2018.06.07 11:12:35
Hej Inconcessus,
czytając to co piszesz to jakbym czytał kumpla, który niedawno popełnił samobójstwo. Niechęć do wszystkiego, koncentrowanie się tylko na negatywach, depresja samotność itp...
Dwa razy był na leczeniu, ale z tego co opowiadał to jakaś szopka była (lub kłamał)
Jak koledzy wyżej odradzam psychodeliki, to nie zabawka ani pigułka na wszystko. No może jakieś mikro dawki THC, aby lepiej i bez presji zobaczyć swoje schematy.
Możesz też zapoznać się z Vipassaną. Tylko to też nie dla wszystkich, bo czytając opisy to nawet "zdrowi" mogą się zdrowo zakręcić, choć zakładam że to i tak bezpieczniejsze niż 6h ewentualnej histerii.
No i jak Ci wygadanie pomaga to śmiało, a nuż jakaś inspiracja się trafi
"The mind, once expanded to the dimensions of new ideas....never returns to it's original size" O.W.Holmes
odpowiedz
Zakup zarodników w AZARIUS
Mind94 frywolnie
121886Ponury_Stalk
er
frywolnie:
2018.06.05
13:56:56
Odciski grzybow jadalnych
Greenjesus
170JK
frywolnie:
2018.05.23
15:01:23
Paraliż po grzybach
wooldover frywolnie
282Niecmy
frywolnie:
2018.05.22
14:18:42
legalnosc / sklepy
cr86
10234cr86:
2018.05.14
10:53:00
GRZYBY z duchowej STRONY
VViktor
5131Inator12:
2018.05.08
18:09:22
Dokarmianie grządek zrębkami
Ryżomorfik frywolnie
286JK
frywolnie:
2018.04.05
14:22:21
O co chodzi z degeneracją kultur i jak się nazywa ten gatunek który znaleziono tylko jeden owocnik
Ryżomorfik frywolnie
4119JanKowalski:
2018.04.04
14:54:00
Omphalotus nidiformis - biolumenscencyjny, nieaktywny. Próba uparwy
Otherkin
4135Otherkin:
2018.04.03
18:49:15
Sex po grzybkach
Inator12
2208Marcus:
2018.04.02
21:59:57
Trufle z Holandii Lipa
VViktor
10331vvviktorrr
frywolnie:
2018.04.09
17:48:11
Przełom w badaniach nad psylocybiną.
Laszlo
1136JK
frywolnie:
2018.03.14
12:44:13
Status prawny naszych grzybków i wszystkiego co z tym związane w Germani
MuSShrumeSS frywolnie
2178Laszlo:
2018.03.12
18:05:44
Takie moje popierdółki
Pingwin
4197Szaman2000:
2018.03.17
23:49:57
Kolorki
Adek
078brak
Do psychonautow. n'nDMT
karmaman
5287karmaman:
2018.04.26
17:47:43
"TEISTA" to niekoniecznie człowiek religijny.
PSYLOZOF 420 frywolnie
6185Marcus:
2018.02.17
11:39:27
fsre.nl
Koko frywolnie
0114brak
Co się stao z Archerem i Shinem?
JanKowalski
5214FilmArcher:
2018.01.15
21:04:49
FreeSpores.com
FilmArcher
1221Shin T.
frywolnie:
2017.12.30
11:16:19
<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  

Ostatnie posty . . .

¤ Salvia Divinorum WANTED!
     ¤ Eksperyment ze słoikiem, Interesujące wyniki
     ¤ pytanie o zbiór i ogólne porady dla początkującego
     ¤ Początek 12.07
     ¤ Kim jest dla ciebie Bóg?
     ¤ Zatrzymana kolonizacja, pf tek
     ¤ Magiczny napój kapelusznika
     ¤ Mezatapec/ Wymienię
     ¤ kawa w życie
     ¤ Pierwszy Raz - ile, co i jak
     ¤ Ile gramów B+ ?

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  »Inne« nowy wątektematów:
428
odsłon:
425181

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2018