Forum Psilocybe

Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
196
odsłon:
269510

Ostatnie posty . . .

¤ Salvia Divinorum WANTED!
     ¤ Eksperyment ze słoikiem, Interesujące wyniki
     ¤ pytanie o zbiór i ogólne porady dla początkującego
     ¤ Początek 12.07
     ¤ Kim jest dla ciebie Bóg?
     ¤ Zatrzymana kolonizacja, pf tek
     ¤ Magiczny napój kapelusznika
     ¤ Mezatapec/ Wymienię
     ¤ kawa w życie
     ¤ Pierwszy Raz - ile, co i jak
     ¤ Ile gramów B+ ?

<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Kim jest dla ciebie Bóg?
Inconcessus
21161sempervivum:
2018.06.17
19:41:08
Inconcessus
nowy użytkownik

zarejestrowano: 05.06.2018

Temat: Kim jest dla ciebie Bóg?
wysłano: 2018.06.05 13:48:00
Powiedzmy że sobie jest Bóg, nie powiązany z żadną religią. Po prostu on był od początku.
Pewnie cześć z Was napiszę że my również jesteśmy Bogami. Po części się zgodzę lecz powiem mniejszymi bogami.
Jak traktujesz Boga ? Jako nauczyciela ? Ojca i Matkę?
Jeśli załóżmy Bóg zna nasze myśli to jest z nami związany bardziej niż ktokolwiek na ziemi. Nasze sekretne, intymne relacje między nami a alfą i omegą.
Czy wydaje się że stworca jest kochający bezgranicznie czy też surowy.
Czy z miłości Bóg daje nam doświadczać tego wszystkiego na ziemi ?
Zostaliśmy obdarzeni wolna wolą (niebezpiecznym narzędziem:p)
Czy życie na ziemi to test do bycia kimś doskonalszym / trafienia do innego lepszego bądź gorszego życia po śmierci. Czy też droga do zbierania doświadczenia i chcąc nie chcąc dążenia do bycia coraz lepszym ?
Napiszcie jak wy pojmojecie tatuśka.:p jak ktoś nie wierzy że jest ktoś kto był od początku to też niech się wypowie i napisz np. dlaczego .
Pozdrawiam ekipę forum
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

zarejestrowano: 30.08.2007

ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2018.06.07 11:24:53
Może trochę propagandy

https://www.youtube.com/watch?v=ckiNNgfMKcQ

https://www.youtube.com/watch?v=ujqzHGh0WBg

"The mind, once expanded to the dimensions of new ideas....never returns to it's original size" O.W.Holmes
odpowiedzodpowiedz tu
psylocybinius
z

starszy psylocyb

zarejestrowano: 25.12.2011

dół
wysłano: 2018.06.07 16:01:14
Bóg jest wymysłem ludzi którzy szukali wsparcia w momencie słabości. W raz w czasem/wiekiem tak się to wszystko nasiliło, że wiara powoduje brać poza ziemską.
odpowiedzodpowiedz tu
pycio
pytalski
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2018.06.08 08:09:17
A kto wymyślił ludzi?
psylocybinius
z

starszy psylocyb

zarejestrowano: 25.12.2011

dół
wysłano: 2018.06.10 11:42:46
Religia jest wymysłem ludzkim. Z kolei życie na Ziemi (na przykład człowiek) jest kombinacją wielomilionowych lat procesów na Globie.
pycio
pytalski
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2018.06.11 16:14:29
Kto wymyślił lata procesów?
odpowiedzodpowiedz tu
bozia_da
młodszy psylocyb

zarejestrowano: 30.04.2009

dół
wysłano: 2018.06.08 11:12:49
Jesli ludzie maja inteligencje i ludzie sa czescia natury jak natura moze nie posiadac inteligencji jak czlowiek ktory jest czescia tej natury.

Sa prawa ktore sa fundamentalne dla natury i byc moze istnieje cos co w inteligentny sposob spaja czasteczki w jednosc. Moze przypadkowosc to zludzenie. A wszystko ma swoje ustalone tory.
Na ziemi poza fauna i flora kryja sie jeszcze jedne organizmy - szanuj je.
odpowiedzodpowiedz tu
ElGrzybunio
młodszy psylocyb

zarejestrowano: 17.02.2018

dół
wysłano: 2018.06.08 14:44:56
Ty jestes bogiem, ja jestem bogiem i oni są bogiem. Każdy jest doskonały w swojej istocie i równie boski, jak ziarno piasku czy wielka góra.
Dlaczego ?
odpowiedzodpowiedz tu
mcy frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2018.06.09 20:07:28
Bóg urojony
odpowiedzodpowiedz tu
Luka171717
psylorodek

zarejestrowano: 12.07.2017

dół
wysłano: 2018.06.12 00:06:11
"Religia jest wymysłem ludzkim. Z kolei życie na Ziemi (na przykład człowiek) jest kombinacją wielomilionowych lat procesów na Globie.". Wiesz że teoria dalej jest teorią a zagłębiając się w teorie ewolucji kończysz z niczym, nawet nie ma potwierdzonych szczątek a raczej całego łańcucha tego procesu... Nie chodzi tylko o ludzkie ale również o inne gatunki. Chyba nigdy nie udowodnią teorii ewolucji, sam mam własną teorie ale chyba bym został wyśmiany jakbym powiedział że przybyliśmy na ziemie ponieważ zdupczyliśmy już nie jedną planetę a przetrwanie gatunku jest dla nas głównym celem i tak jak nasi poprzednicy szukamy już planety do zamieszkania gdyby ta już nie nadawała się do użytkowania. Co do samego Boga wierze w siły nadprzyrodzone, ale czy Bóg istnieje i czy w niego wierzyć sam nie wiem, jeśli w niego nie wierzysz a na prawdę jest miłosierny to Ci wybaczy twój błąd a jeśli nie istnieje to zgaśnie twoje życie jak spalona żarówka, ale to można się tylko dowiedzieć na końcu swojego żywota. Każdy ma na to inne zdanie ale wszystko jest tylko teorią, Bóg, ewolucja, religie, Bogowie... Szczerze wątpię że odkryjemy prawdę o ludzkości a jeśli nawet to jeszcze nie w tym stuleciu, chociaż czasami mnie bardziej zastanawia sam sens istnienia NAS ludzi, niż sam Bóg skoro w Biblii jest "opisane jak nas stworzył" ale nie ma napisane po co, dlaczego do jakiego celu, skoro się mordujemy zabijamy, toczymy wojny... Wolna wola, czystość? Jeśli podobieństwo boga jest na kształt człowieka to zawsze dochodziłem do wniosku że Bóg musiał mieć bardzo głupi pomysł na stworzenie czegoś podobnego do siebie z wolną wolą którą on również posiadał. Skończę swoje przemyślenia tym że dla mnie Bóg jest nikim, jeśli istnieje to szczerze nie mam grzechów jeśli nie istnieje to spotka mnie ta sama niespodzianka co każdego czyli nic. Bardziej mnie interesuję po co żyjemy skoro nasze życie kończy się czasami w losowych przypadkach, czemu jesteśmy wystawiani na próbę śmierci, kalectwa, bólu a czasami samozniszczenia. Czy ta wolna wola pozwala się samemu zabić? Czy Bóg jeśli istnieje czemu pozwala na tak głupią rzecz... Dalej uważam że planeta została zasiedlona bo miała odpowiednie warunki do życia i sami nie jesteśmy w kosmosie, chciałbym wierzyć w Boga ale moje myślenie odbiega całkowicie od wiary w Boga. Poszukuje odcisku tak przy okazji .
odpowiedzodpowiedz tu
Morelia
psylorodek

zarejestrowano: 13.07.2013

dół
wysłano: 2018.06.12 05:55:13
Zastanawianie sie czy bóg istnieje jest tak samo durne jak zastanawianie sie czy kosmici istnieja. Rownie dobrze mogła bym sie zastanawiac czy moj samochod dalej stoi pod domem. Dopoki ludzie bede zadawac tak idiotyczne pytania to bedzie ciezko. Nie zastanawiac sie nad tym ale czuc sens tego pytania pokazuje jak przykre i prymitywne mamy srodowisko wokol siebie
Tak więc, wszystko, co jest, wie wszystko co wie. Nie wie tylko, że wie, że wszystko wie. Nic nie jest takim żeby innym być nie mogło.
sempervivum
prapsylocyb

dół
wysłano: 2018.06.12 14:27:36
Dobry

cytat: Morelia Zastanawianie sie czy bóg istnieje jest tak samo durne jak zastanawianie sie czy
kosmici istnieja.

cóż w tym durnego?

cytat: Morelia Rownie dobrze mogła bym sie zastanawiac czy moj samochod dalej
stoi pod domem.

Jak się w chujowej okolicy mieszka, to durnie jest się czasem nie zastanowić czy nie zajebali czasem

cytat: Morelia Dopoki ludzie bede zadawac tak idiotyczne pytania to bedzie
ciezko.

Ponoć nie ma głupich pytań, tylko durne odpowiedzi

cytat: Morelia Nie zastanawiac sie nad tym ale czuc sens tego pytania pokazuje jak
przykre i prymitywne mamy srodowisko wokol siebie

Aby stać się mądrym trzeba być wpierw głupim, droga to długa i zawiła. Jak waćpanna taka już mądra to śmiem prosić w imieniu prymitywów o wyrozumiałość jak i o
słowa mądrości, co byśmy mogli skrócić o kilka wcieleń i naszą drogę do mądrości i światłości

"The mind, once expanded to the dimensions of new ideas....never returns to it's original size" O.W.Holmes
Morelia
psylorodek

zarejestrowano: 13.07.2013

dół
wysłano: 2018.06.14 19:42:54
Dobry ; )

Durne jest w tym to że pytanie do czegoś prowadzą i zastanawianie sie nad tym czy bóg istnieje czy nie nie ma sensu gdyż nikt nie wie czym jest bóg jeśli nikt nie wie co i czym jest to jak tu sie zastanawiać czy istnieje. To pytanie sprowadza sie do tezy i anty tezy do wierzących w boga i nie wierzących w boga. Pytanie z wątku natomiast dla mnie ma jak najwiekszy sens bo bóg przez kazdego jest ''widziany i rozumiany'' inaczej a to juz bardzo cieakwe w moim odczuciu. Durne jest to pytanie bo bedzie sciagac darwinistow skupionych na materi, biologi , swiadomosc efekt mozgu smierc ciala i koniec. To pytanie moim zdaniem sciaga ludzi z bardziej zamknietymi umyslami ktorzy chcieli by bronic swojej racji. Co ciekawe wsrod naukowcow wielu jest ''nie wierzacych'' i tlumaczocych sobie ze to wszystko jest przeciez fizyka. Ale juz wsrod naukowcow zajmujacych sie fizyka , fizyka kwantowa to wbrew pozorom wiekszosc jest tak zwanych wierzaonych bo juz nie maja na kogo zwalic ; ) oczywiscie durne to tylko moje rozumienie gdyz to z innego punktu widzenia nie bedzie durne a wrecz doskonale pytanie do wymieniania swoich pogladow. W moim odczuciu bardzo ciezko jest cos opisywac w naszym dualnym postrzeganiu rzeczywistosci matrix kladzie nacisk na durne lub sensowne na cieple ziemne a tym czasem jak wiemy wszystko jest wielowymiare. Ten jezyk ma taka wlasciwosc ze do wszystkiego mozna sie doczepic i przyczepic udowadniajac bezsensowna sesnowosc czegos ; ) ale ja juz pewnie bredze.... ; )

Oj to zalezy bo nawet mieszkajac w dzielni o wyskoim ryzyku podwedzenia autka to zastanawianie sie czy ukradli potencjalnie moze zwiekszac szasne na ta sytuacjie ;d i mozna by to okreslic durnym ;d

Jak dla mnie to sa i glupie pytanie i glupie odpowiedzi ; )

Masz racje Panie Sempervivum z wyrazami szacunku przepraszam i sprostuje ze nie chcialam nikogo obrazic ani ponizyc jedynie chyba siebie za swoj przemadrzaly umysl ktory jest glupiutki jak sto dwa. Wiecej wyrozumialosci i emptatii potrzeba ! Czego uwazam bardzo brak ludziom mi rowniez ale konsekwetnie nad tym pracuje ; )
Tak więc, wszystko, co jest, wie wszystko co wie. Nie wie tylko, że wie, że wszystko wie. Nic nie jest takim żeby innym być nie mogło.
sempervivum
prapsylocyb

dół
wysłano: 2018.06.14 22:21:51
cytat: Morelia Dobry ; )

cytat: Morelia Durne jest w tym to że pytanie do czegoś prowadzą i zastanawianie sie nad tym
czy bóg istnieje czy nie nie ma sensu gdyż nikt nie wie czym jest bóg jeśli nikt
nie wie co i czym jest to jak tu sie zastanawiać czy istnieje.

Może o to właśnie chodzi, bo jaki sens jest grać w grę, wiedząc kto wygra?

cytat: Morelia To pytanie
sprowadza sie do tezy i anty tezy do wierzących w boga i nie wierzących w boga.

Tylko nawet nie wierzący muszą mieć wizję tego, w co nie wierzą

cytat: Morelia Pytanie z wątku natomiast dla mnie ma jak najwiekszy sens bo bóg przez kazdego
jest ''widziany i rozumiany'' inaczej a to juz bardzo cieakwe w moim odczuciu.

same here

cytat: Morelia Durne jest to pytanie bo bedzie sciagac darwinistow skupionych na materi,
biologi , swiadomosc efekt mozgu smierc ciala i koniec. To pytanie moim zdaniem
sciaga ludzi z bardziej zamknietymi umyslami ktorzy chcieli by bronic swojej
racji.

Każdy ma swój poziom, każdy ma swoją drogę...

cytat: Morelia Co ciekawe wsrod naukowcow wielu jest ''nie wierzacych'' i tlumaczocych
sobie ze to wszystko jest przeciez fizyka. Ale juz wsrod naukowcow zajmujacych
sie fizyka , fizyka kwantowa to wbrew pozorom wiekszosc jest tak zwanych
wierzaonych bo juz nie maja na kogo zwalic ; )

Ze wsi jestem i nie znam osobiście żadnych naukowców.

cytat: Morelia oczywiscie durne to tylko moje
rozumienie gdyz to z innego punktu widzenia nie bedzie durne a wrecz doskonale
pytanie do wymieniania swoich pogladow.

Właściwie, to spodziewałem się odpowiedzi ala "durne bo durne i chuj"

cytat: Morelia W moim odczuciu bardzo ciezko jest cos
opisywac w naszym dualnym postrzeganiu rzeczywistosci matrix kladzie nacisk na
durne lub sensowne na cieple ziemne a tym czasem jak wiemy wszystko jest
wielowymiare. Ten jezyk ma taka wlasciwosc ze do wszystkiego mozna sie doczepic
i przyczepic udowadniajac bezsensowna sesnowosc czegos ; ) ale ja juz pewnie
bredze.... ; )

Właściwie to niezły opis nieopisywalnego

cytat: Morelia
Oj to zalezy bo nawet mieszkajac w dzielni o wyskoim ryzyku podwedzenia autka to
zastanawianie sie czy ukradli potencjalnie moze zwiekszac szasne na ta sytuacjie
;d i mozna by to okreslic durnym ;d

new age, sekrety, prawa przyciągania?

cytat: Morelia
Jak dla mnie to sa i glupie pytanie i glupie odpowiedzi ; )

Jak zawsze, kwestia perspektywy

cytat: Morelia Masz racje Panie Sempervivum z wyrazami szacunku przepraszam i sprostuje ze nie
chcialam nikogo obrazic ani ponizyc jedynie chyba siebie za swoj przemadrzaly
umysl ktory jest glupiutki jak sto dwa.

"Jak być mądrym? Dostrzegać swoją głupotę"

cytat: Morelia Wiecej wyrozumialosci i emptatii
potrzeba ! Czego uwazam bardzo brak ludziom mi rowniez ale konsekwetnie nad tym
pracuje ; )

amen

odpowiedzodpowiedz tu
głuchy bęben
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2018.06.12 14:12:18
kosmici istnieją.
odpowiedzodpowiedz tu
OUTsider
frywolnie
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2018.06.16 19:52:38
---- ludzie grzesza tylko jesli wierza w grzech

co dzien sto tych samych okrązeń, patrz... jak cieszą sie ze sa w grze...

-----nawet jesli bog istnieje to my ludzie nie jestesmy w stanie go pojac, gdybysmy byli to zycie nie mialo by sensu...
mamy zyc w tej niewiedzy, nie zastanawiac sie nad tym i byc dobrymi, bedzie nam to wynagrodzoone lub nie to ma mniejsze znaczenie, wazne zeby byc dobrym.

----- mozliwosci skad sie tu wzielismy jest wiele, mnie sie wydaje ze z kosmosu....

----- co do naszej swiadomosci ktora jak wielu uwaza wyroznia nas ze wszystkch istnien na ziemi.... dla mnie to chuja prawda, nic nas nie rozni od zwierzat, patrzac mojemu psu w oczy widze w nim tyle samo emocji co patrzac w oczy czlowieka. on tez wie ze istnieje, on tez mysli. a my jestesmy tak samo niedoskonali jak zwierzeta, wyroznia nas tylko glupota

aaa i jestem niemal pewien ze sa ludzie ktorzy wiedza o swiecie, jego dzilaniu wiele wiecej niz zwykli my. i wierze tez ze na swiecie zapannuje milosc i dobro,

i wydaje mi sie ze powinnismy przestac pchac sie w rozwoj technologii ino wziac sie za rozwoj umyslu, wiecie podroze w glab siebie, potem telepatia ktora na bank jest mozliwa, telekineza ktora tez jest prawdopodobna i ten kierunek obrac powinnismy a nie robimy se telewizory fuulhaadeee i wlepiamy w nie ślipa po 8 godzin dziennie marnujac piekne zycie.

no i natury mi brakuje, lasow lak, parkow, dzikich koni dzikich zwierzat, zielenie, wszedzie tylko beton, spaliny, haos.... nie podoba mi sie ziemia, zjeablismy ja, naprawmy to...
klaniam sie
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

dół
wysłano: 2018.06.16 20:49:12
cytat: OUTsider

---- ludzie grzesza tylko jesli wierza w grzech

a gdy piją piwo są pijani iiiii?

co dzien sto tych samych okrązeń, patrz... jak cieszą sie ze sa w grze...

Never the same thing twice? To być takie złudzenie, że coś jest "takie samo" jak przedtem.... Przykład, pomyśl choćby jakąś myśl 2 razy hmmm
zawsze jest różnica, bo teraz jesteś kimś innym niż pikosekundę wcześniej, a jak tego nie można poczuć no to już pozostaje logika... wskazówkę znajdziesz w mojej stopce

-----nawet jesli bog istnieje to my ludzie nie jestesmy w stanie go pojac, gdybysmy byli to zycie nie mialo by sensu...
mamy zyc w tej niewiedzy, nie zastanawiac sie nad tym i byc dobrymi, bedzie nam to wynagrodzoone lub nie to ma mniejsze znaczenie, wazne zeby byc dobrym.

Próbujesz zrozumieć, nie ogarniasz, zaczynasz sobie tłumaczyć, najlepiej jak umiesz, ale nadal nie wiesz jak jest naprawdę? (no nie żebym się mądrzył, tez nie wiem )

----- mozliwosci skad sie tu wzielismy jest wiele, mnie sie wydaje ze z kosmosu....

No a Ziemia to gdzie leży? W nie kosmosie?

----- co do naszej swiadomosci ktora jak wielu uwaza wyroznia nas ze wszystkch istnien na ziemi.... dla mnie to chuja prawda, nic nas nie rozni od zwierzat, patrzac mojemu psu w oczy widze w nim tyle samo emocji co patrzac w oczy czlowieka. on tez wie ze istnieje, on tez mysli. a my jestesmy tak samo niedoskonali jak zwierzeta, wyroznia nas tylko glupota

Zgaduje że świadomość jaka taka jest jedna, lecz ma swoje levele? Jeden człowiek "tylko" jest, drugi płonie.
Motywacje zwierzaka łatwo przewidzieć, zrób to samo z człowiekiem, a poznasz różnice...

cytat: Outsider
aaa i jestem niemal pewien ze sa ludzie ktorzy wiedza o swiecie, jego dzilaniu wiele wiecej niz zwykli my. i wierze tez ze na swiecie zapannuje milosc i dobro,

No pewnie że są i psssss zdradzę Ci jak się nazywają, ale nie mów nikomu bo to ściśle tajne...................(naukowcy)

i wydaje mi sie ze powinnismy przestac pchac sie w rozwoj technologii ino wziac sie za rozwoj umyslu,

Powiedział ziomek piszący na forum w internecie

potem telepatia ktora na bank jest mozliwa, telekineza ktora tez jest prawdopodobna

ojejku będziesz nasłuchiwał co sąsiad o Tobie naprawdę myśli i piwo samo z lodówki przyleci łał!

no i natury mi brakuje, lasow lak, parkow, dzikich koni dzikich zwierzat, zielenie, wszedzie tylko beton, spaliny, haos.... nie podoba mi sie ziemia, zjeablismy ja, naprawmy to...
klaniam sie

Głupie biadolenie, jak Ci miasto nie pasuje to zapraszam na wieś, góry lasy łąki itp

odpowiedzodpowiedz tu
OUTsider
frywolnie
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2018.06.16 21:23:07
aaaaa mnie wykpil

nie no jebac to, co ma byc to bedzie, na wies chetnie wpadne, pomoge przy krowach czy cos za miche i zycie bajka, moge tak do konca

naukowcy to wiedza tyle co my, mi chodzi bardziej o illuminatow masonow i seeektyyy

swiat jest chory, nie ma co tego rozkminiac bo mozna se glowe zepsuc.
zyjmy,

odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

dół
wysłano: 2018.06.16 21:46:16
aaaaa mnie wykpil

aaaaaaaale Ci się wydaje

nie no jebac to, co ma byc to bedzie, na wies chetnie wpadne, pomoge przy krowach czy cos za miche i zycie bajka, moge tak do konca

Bajka nie bajka, ja se chwale

naukowcy to wiedza tyle co my, mi chodzi bardziej o illuminatow masonow i seeektyyy

ghymmm nie pierdol, posłuchaj kogoś, kto poświęcił ze 20 lat swojego życia na zgłębiane jakiejś dziedziny, potem powiedz, że pijaczek pod sklepem wie tyle samo
meeeeeeeeeeeeeen.....

swiat jest chory, nie ma co tego rozkminiac bo mozna se glowe zepsuc.
zyjmy,

Świat jest jaki jest,a że Twoja interpretacja czyni go niby chorym nie świadczy, że jakiś pastuch ze wsi może to widzieć inaczej

odpowiedzodpowiedz tu
Marcus
prapsylocyb

zarejestrowano: 18.07.2009

dół
wysłano: 2018.06.17 09:28:09
@sempervivum

Dobrze prawisz Panie.

A już w szczególności lubię jak ludzie mający styczność z Nauką w najlepszym wypadku czytający pop science, wypowiadają z siebie dyrdymały w stylu "naukowcy to wiedzą tyle co my".

Dokładnie. Tyle że z moich obserwacji wynika że jeśli ktoś ma pasję i od 30 lat zgłębia wiedzę o mrówkach, to bedzie w społeczeństwie odbierany jako nieco dziwna jednostka. Ja już nauczyłem się że nie są to jednostki dziwne, a ciekawe, wyjątkowe i wybitne. To tylko przykład oczywiście. Ludzie którzy poświęcili się nauce, wiedzą o świecie wiedzę kilkanaście, albo i kilkaset razy większą niż ziomuś co wie >tyle co naukowcy< XD

Pozdrawiam
Psylo Co?
odpowiedzodpowiedz tu
Outsider
frywolnie

nienotowany

dół
wysłano: 2018.06.17 17:49:00
No dobra ale taki naukowiec nie zachowuje tej wiedzy tylko dla siebie, ale dzieli sie nia ze swiatem i w ten sposob wiemy tyle co naukowcy. Ja mowie o wiedzy tajemnej ktora posiadaja nieliczni. I nie nie jestem jakis fanatyk teorii spiskowych tylko se zwykly chlopok co se paczy na trzy fora sadzi trawe i co pol roku je grzyby. Chyba spoko z ciebie czlowiek sempervivum, z ciebie marcusie nie
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

dół
wysłano: 2018.06.17 19:41:08
Hi
No dobra ale taki naukowiec nie zachowuje tej wiedzy tylko dla siebie, ale dzieli sie nia ze swiatem i w ten sposob wiemy tyle co naukowcy.

Teoretycznie tak, praktycznie nie. To że jakiś naukowiec coś chce przekazać nie znaczy, że dana jednostka nie obyta w temacie w ogóle potrafi to zrozumieć. Bo idąc tym tokiem rozumowania, to po obejrzeniu maratonu na discovery
mógłbym się zacząć podpisywać prof. sempervivum

Ja mowie o wiedzy tajemnej ktora posiadaja nieliczni.

No to są założenia poparte czym? Jaką wiedzę?

I nie nie jestem jakis fanatyk teorii spiskowych tylko se zwykly chlopok co se paczy na trzy fora sadzi trawe i co pol roku je grzyby. Chyba spoko z ciebie czlowiek sempervivum, z ciebie marcusie nie

Jak Ci to służy to na zdrowie, a spinać się nie ma co
odpowiedz
Pierwszy Raz - ile, co i jak
Ziomal_420
11215G frywolnie:
2018.06.10
19:22:55
Łysiczka lancetowata a B+/GT
Afriko
7679WesołyL:
2018.06.02
12:40:34
Nieprzyjemna stymulacja, dyskomfort, niepokój. Co dalej robić?
syfenetic
3107syfenetic:
2018.05.27
18:26:27
Dzękuje wam i proszę o wskazówki
MenelChamIjeszczeCpun
035brak
Świerzy użytkownik: pytanie o to czy to normalne (microdosing)
to ja frywolnie
13582autor postu
frywolnie:
2018.05.08
11:12:01
Moja schizofrenia - krótkie zwierzenie się
Szaman na emeryturze frywolnie
3230guest
frywolnie:
2018.05.08
11:07:08
Psylonautyka. Co ile latacie w kosmos ?
ElGrzybunio
4139Morelia:
2018.04.16
12:33:59
Duża dawka - niewielkie efekty
gniewny frywolnie
2103Marcus:
2018.04.11
11:22:48
mikrodozwanie psylocybiny
karmaman
3217Marcus:
2018.02.19
22:25:53
mieszanka swiety sush
bugadii
1152psnnm
frywolnie:
2017.12.07
21:00:29
Martinique - prośba o trip raport
Psynonim
5435VViktor:
2017.12.27
15:13:25
print / strzykawka Lions Mana AKA Soplówka Jeżowata
Tomasz frywolnie
8741:
Parę pytań do znawców tematu
xtomaszx
1382closet:
2017.09.22
10:25:36
O THC, Psylocybinie, rozwoju świadomości i jeszcze czyms słów kilka...
zagubiony frywolnie
7781Gucio:
2018.03.23
12:08:54
Nieudany trip
Autor frywolnie
0436brak
Łączy ktoś grzybki i psychotropy?
psychofisz
3564closet:
2017.09.22
10:06:39
Czy to łysiczka ?
Afriko
3688Marcus:
2016.10.24
22:39:57
Czy to jest Łysiczka Lancetowata? A jeśli nie to co "TO" jest???
Roman frywolnie
101192Lusia:
2017.10.11
20:38:43
zawilżanie okrywy szczegolowe pytanie.
psylek926 frywolnie
1278Marcus:
2016.10.21
19:33:06
<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>   >>>  

Ostatnie posty . . .

¤ Salvia Divinorum WANTED!
     ¤ Eksperyment ze słoikiem, Interesujące wyniki
     ¤ pytanie o zbiór i ogólne porady dla początkującego
     ¤ Początek 12.07
     ¤ Kim jest dla ciebie Bóg?
     ¤ Zatrzymana kolonizacja, pf tek
     ¤ Magiczny napój kapelusznika
     ¤ Mezatapec/ Wymienię
     ¤ kawa w życie
     ¤ Pierwszy Raz - ile, co i jak
     ¤ Ile gramów B+ ?

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
196
odsłon:
269510

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2018