Forum Psilocybe

Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  »Inne« nowy wątektematów:
481
odsłon:
667127

Ostatnie posty . . .

¤ Ile wziąść?
     ¤ Proszę o identyfikacje
     ¤ Łysiczka
     ¤ Growkit Amazonian, są piny ale grzybnia nie przerosła wermikulitu. Co robić?
     ¤ Wilgotność, growkit McKennai
     ¤ pierwszy growkit mckenaii1234
     ¤ Cambodian - 12 dzień bez pinów
     ¤ Pierwszy growkit B+
     ¤ Raport z pierwszej uprawy / Growkit Psilocybe Cambodia
     ¤ Identyfikacja grzybów
     ¤ Problem z dodaniem zdjęcia profilowego

<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Problem z dodaniem zdjęcia profilowego
Darthaltaz
013brak
Czy to łysica? - 2019 -
SalvatoreConte
250JK
frywolnie:
2019.10.06
13:23:26
Magiczne szlaki w Bieszczadach
syfenetic
3253krychakoks
frywolnie:
2019.10.05
18:18:12
Łysice za granicą
Trynkiewicz frywolnie
052brak
Sprzedaż grzybków i marihuany turysta w Holandi
Inator12
5495Waga-bunda
frywolnie:
2019.09.14
13:32:40
Grupa dla psychonautów
mono
2121ON
frywolnie:
2019.09.09
15:36:52
OmeN- czytasz to forum?
psylocybiniusz
4119ON
frywolnie:
2019.07.19
19:54:30
Skolonizowany substrat i świeży
Ganjaman710 frywolnie
3143Gówno prawda
frywolnie:
2019.06.26
21:49:20
Climate change a DARWIN
MitycznyDruid
095brak
Sterylizacja Baga
PolskiHERO
3250PolskiHERO:
2019.06.11
11:20:10
problem z rejestracją/logowaniem?
malena frywolnie
4198smut
frywolnie:
2019.06.06
12:28:57
Sorry za oftopa - maczanki
ON frywolnie
4268ON
frywolnie:
2019.06.16
12:55:39
Przekazywanie genów
Monika frywolnie
1184bozia_da:
2019.04.30
10:20:45
Czym są sny ?
ElGrzybunio
5332bozia_da:
2019.04.29
15:34:43
Szukam przewodnika/towarzysza z wiedzą psychologiczną
beanybody
8491elmariachi:
2019.09.08
23:28:33
beanybody
nowy użytkownik

zarejestrowano:

Temat: Szukam przewodnika/towarzysza z wiedzą psychologiczną
wysłano: 2019.04.20 21:25:03
Cześć,

szukam osoby, która jest doświadczona w prowadzeniu sesji psychodelicznych, a konkretniej umie poprowadzić sesję w celu osiągnięcia jakiś założonych zmian w życiu. Przykładami takich osób mogliby być psychoterapeuta, psycholog, coach, szaman lub po prostu ktoś, kto sam przeszedł przez coś podobnego i ma doświadczenie w tym zakresie. Interesuje mnie zarówno prowadzenie sesji, jak i późniejsza integracja doświadczenia. Kiedyś taką rolę pełnili szamani, po odkryciu LSD przez pewien czas popularna była psychoterapia z użyciem psychodelików. Po jej zakazaniu w USA ciągle istnieje podziemie, które nadal wykorzystuje te substancje do ogólnie pojętego rozwoju i można znaleźć takie osoby. Nie wiem, jak to wygląda w Polsce - może mnie jakoś nakierujecie?

Z któtkiej analizy profili różnych substancji wyszło mi, że psylocybina z racji bardzo bezpiecznego profilu i umiarkowanego czasu trwania byłaby najlepsza, aczkolwiek jest to do przegadania. Szukam kogoś najlepiej z małopolski lub okolic. Mogę zapłacić za poświęcony czas, o ile cena będzie rozsądna.

Szukam takiej osoby, żeby... pogadać z nią o polityce, oczywiście
Param pam pam..
edo frywolnie

nienotowany

ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2019.04.30 15:04:30
Jestesz ciekawym człowiekem. Mało takich ktorzy tak szczerze myslią ze ktos im moze pomoc... Ale lepiej nie idz do tych kto chce od ciebie kasy. Uwierz ze nie pomogą. Przyjdz tu http://lifeofus.net/poland/ Pogadamy...
odpowiedzodpowiedz tu
WesołyL
młodszy psylocyb

zarejestrowano:

dół
wysłano: 2019.04.21 11:40:51
A ile masz lat ? byłeś kiedyś w procesie terapii ?? Jaki masz problem ? I co rozumiesz przez rozsądną cenę? Godzina terapii od 80zł -150 zł w zależności od miejsca. Sesja psychodeliczna to około 10 h pracy. Przejście przez cały proces to tak spokojnie rok pracy raz w tygodniu plus co jakiś czas włączenie przeżycia psychodelicznego. Sama sesje jeżeli znajdziesz kogoś kto może Ci dać potwierdzenie, że jest pracującym terapeutą po szkole terapii to spokojnie cena 1500zł.
Just Take It Easy
odpowiedzodpowiedz tu
beanybody
nowy użytkownik

zarejestrowano:

dół
wysłano: 2019.04.21 16:18:25
Jestem po 30-stce. Byłem w procesie terapii i - w dużym skrócie - efekt był zerowy. Dosłownie. Najgorzej zainwestowane 5000 PLN w moim życiu, chociaż uwzględniając mój stracony czas to było warte dwa razy tyle .

Nie mam poważnych problemów psychologicznych - sporadyczne lekkie depresje, ograniczona otwartosć i trochę trudności w relacjach z ludżmi (prawdopodobnie tylko brak wyluzowania). Mam też ogólny problem z czerpaniem satysfakcji z życia. Psychoterapeutka określiła mnie mianem "zbyt dojrzałego", cokolwiek to może znaczyć (a myślałem, że dojrzałość to dobra cecha...?) Sprawdzałem badania naukowe i psychodeliki wydają się bardzo zbieżne ze zmianami, które chciałbym wprowadzić w swoim życiu, stąd taka (mocno przemyślana) decyzja. Inne możliwości właściwie zostały wyczerpane.

Takie kwoty nie są dla mnie nieosiągalne o tyle, o ile będę mieć zaufanie co do umiejętności danej osoby. Wolałbym zrobić na początek jedną sesję i zobaczyć, jak mój umysł reaguje.

@WesołyL - wydajesz się zorientowany w temacie. Możesz kogoś polecić?

Param pam pam..
odpowiedzodpowiedz tu
WesołyL
młodszy psylocyb

zarejestrowano:

dół
wysłano: 2019.04.21 17:48:01
Daj do siebie meila.
Just Take It Easy
odpowiedzodpowiedz tu
beanybody
nowy użytkownik

zarejestrowano:

dół
wysłano: 2019.04.21 18:59:56
be kropka anybody kropka małpa gmail kropka com

Wybacz "kodowanie", ale nie chcę dostawać spamu ani nie chcę, żeby ktoś mógł znaleźć ten post znając mojego maila. Powinieneś łatwo sobie poradzić.

Pytanie retoryczne: dlaczego to forum nie ma prywatnych wiadomości ani powiadomień gdy ktoś odpowie w wątku?
Param pam pam..
odpowiedzodpowiedz tu
bozia_da
młodszy psylocyb

zarejestrowano:

dół
wysłano: 2019.04.22 09:07:50
be anybody ta kropka przed malpka to chyba blad, bo mi nie znalazlo adresu, dlatego wyslalem na be[kropka]anybody[at]gmail[ktopka]com

wyslalem ci na tego mejla wiadomosc. czekam na odpowiedz
Na ziemi poza fauna i flora kryja sie jeszcze jedne organizmy - szanuj je.
odpowiedzodpowiedz tu
Bennyblanko
nowy użytkownik

zarejestrowano:

dół
wysłano: 2019.09.01 22:37:30
Studiowałem psychologię,interesują mnie bardziej teorie osobowość niż psychologia kliniczna.
Po 5 latach na Swps w Wawie, mogę stwierdzić, że przy pomocy psychologa nie wyjdziesz z problemów. Ta cała terpia to wałek.
Większość psychologów podchodzi szablonowo do klienta, nikogo nie interesuje kim jesteś i co masz w głowie.
Powiedz jeszcze że masz kilka osobowość, powodzenia XD

Brałem grzyby 1 raz 3 tyg temu, te 3 tyg po ceremonii to najszczęśliwszy okres w moim żuciu, wyzbyłem się depresji itp
Niestety trzeba dużo włożyć pracy i wymagać wiele od siebie, aby poradzić sobie z problemami.
Można

Nie mam problemów z sobą. Ale jak mógłbym sklasyfikować podręcznikowo to co mnie dobiło to :
Kryzys sytuacyjny - Zwolenienie z pracy
Permanentny stres - 10 lat na stanowisku przedstawiciela handlowego
Ptsd - wjazd na chatę o 6

Jedna rada, jak ktoś Ci powie, że jesteś chory, nie wierz w to.
odpowiedzodpowiedz tu
elmariachi
nowy użytkownik

zarejestrowano:

dół
wysłano: 2019.09.08 23:28:33
Jakoś nie wierzę w Polskie podziemie wyglądające jak związane z uniwersytetami środowisko psychodeliczne z USA lat 60tych. Aczkolwiek byłbym przeszczęśliwy gdyby istniało. Może to my jesteśmy zaczątkiem czegoś takeigo? .

Po garści eksperymentów zacząłem czytać sporo na ten temat i widzę, że wiedza zgromadzona przez tamtych ludzi jest na wagę złota. Z jednej strony trochę żałuję, że nie zacząłem w większym stopniu od czytania. Z drugiej to cudowne uczucie czytać spostrzeżenia mądrych ludzi i uśmiechać się od ucha do ucha bo przeżyło się i zauważyło to samo.

Na razie przeczytałem i polecam

Jamesa Fadimana - przewodnik psychodelicznego podróżnika - dobre na początek, żeby ogarnąć temat.
Huxleya - drzwi percepcji i niebo i piekło - cudne ale wymagające. W pełni zrozumiałe dopiero gdy zrozumiesz co to właściwie jest ta psychodela.
Dostępne tu na stronie w zakładce tripuale - "doznanie psychodeliczne - tybetańska księga umarłych" - miałem to szczęście, że mogłem przeczytać w oryginale - jak możesz to polecam właśnie tak. Było dla mnie przerażające jak dobrze ten krótki manual oddaje sesję psychodeliczną a jednocześnie strukturyzuje ją w zupełnie odwrotny sposób niż sam to do tej pory robiłem.
Sekretny wódz ujawniony - też dostępne tu na stronie - mam 30% za sobą ale też już widzę, że będzie wartościowe.

Co do psychologów i psychiatrów z doświadczeniem w prowadzeniu sesji... życzę Ci z całego serca, żebyś na takich trafił ale nie wróżę Ci sukcesu. Pocieszające jest, że rolą przewodnika sesji psychodelicznej nie jest prowadzić Ci psychoterapię ale raczej doglądać Cię, wywołać w Tobie poczucie bezpieczeństwa i pomóc zrelaksować. Opowiedzieć przed sesją to i owo, zadbać o rytuał, w trakcie interweniować tylko jeśli będzie naprawdę źle, a inaczej, sterować baaaardzo łagodnie a może wręcz wcale. Myślę, że psychodeliki poniekąd wyzwalają zdolności samoleczenia naszego umysłu - jak z raną na ciele. Wystarczy nie przeszkadzać a często zagoi się sama (oczywiście cała sztuka to nie przeszkadzać. Jak zaczniesz ze strachu bronić się przed doświadczeniem to bad trip gotowy). No i taki przewodnik to ktoś z kim możesz później pogadać, żeby zintegrować doświadczenie. Myślę jednak, że żadne studia psychologiczne nie przygotują do tego człowieka. Co innego doświadczenie. Wielu ma pewnie doświadczenie psychodeliczne, ale jak poczytasz jak ludzie biorą psychodeliki... często jest to coś w stylu "zarzuciłem 200 mikro lsd ale po pół godzinie było słabo więc dorzuciłem jeszcze bucha mj. Zrobiłem się głodny więc poszedłem do sklepu... itp itd". Trzeba człowieka mocno prześwietlić żeby nie nadziać się. Nie wiem czy byłbym w stanie komukolwiek tak zaufać, Przede wszystkim czytaj. Jeśli nie po to by samemu być sobie przewodnikiem to choćby po to by rozpoznać właściwy rodzaj doświadczenia u potencjalnego przewodnika.

odpowiedz
Problem z forum jakich mało.
Niewzruszon frywolnie
2489BezGrawitacj
i frywolnie:
2019.04.23
13:00:48
Podróż a medytacja
BezGrawitacji frywolnie
2245ON
frywolnie:
2019.05.15
15:12:23
Grzyby z boxa a z pola
CriSs015
3270CriSs015:
2019.04.03
14:00:20
Microdosing a tolerancja na tripy przy większej ilości.
MitycznyDruid
4472MitycznyDrui
d:
2019.04.01
18:08:09
coś nie w temacie ... Czyli amfetamina .
PolskiHERO
5999ON
frywolnie:
2019.05.11
20:21:32
<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  

Ostatnie posty . . .

¤ Ile wziąść?
     ¤ Proszę o identyfikacje
     ¤ Łysiczka
     ¤ Growkit Amazonian, są piny ale grzybnia nie przerosła wermikulitu. Co robić?
     ¤ Wilgotność, growkit McKennai
     ¤ pierwszy growkit mckenaii1234
     ¤ Cambodian - 12 dzień bez pinów
     ¤ Pierwszy growkit B+
     ¤ Raport z pierwszej uprawy / Growkit Psilocybe Cambodia
     ¤ Identyfikacja grzybów
     ¤ Problem z dodaniem zdjęcia profilowego

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  »Inne« nowy wątektematów:
481
odsłon:
667127

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2019