Forum Psilocybe

Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
213
odsłon:
438592

Ostatnie posty . . .

¤ Pierwszy growkit - pytania
     ¤ Jakie odstępy czasu między podróżami
     ¤ Poszukuję Towarzysza Podróży
     ¤ Psylocibe - samosiew ?
     ¤ Szybkie pytania o aborty
     ¤ Miód Vs strzykawka - spostrzeżenia.
     ¤ Sorry za oftopa - maczanki
     ¤ Printy mckenaii i thai na wymiane
     ¤ Mexican - pierwszy GK - aż za szybko - wysoka temperatura
     ¤ Jak chłodzicie terrarium ( summer issues )
     ¤ Growkit na dworze

<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Jakie odstępy czasu między podróżami
Votek00
227Fajfus
frywolnie:
2019.06.19
18:45:25
WSZECHŚWIAT W KTÓRYM ŻYJĘ
skorupa strupa frywolnie
1131skorupa
strupa
frywolnie:
2019.06.10
12:12:45
skorupa
strupa
frywolnie

nienotowany

Temat: WSZECHŚWIAT W KTÓRYM ŻYJĘ
wysłano: 2019.06.10 12:10:22
Energia nie znika tylko zmienia swój nośnik.

Kula jest najbardziej równym obiektem.

Gdy nie przeźroczystą kulę oświetla jedno źródło nieskończenie mocnego światła to zawsze pół kuli jest w absolutnej ciemności.

Dwa przeciwstawne bieguny są tym samym lecz prawa, którymi się żądzą są przeciwstawne względem siebie.

Wg mnie poczęcie i śmierć to zmiana półkuli wszechświata, z półkuli nieograniczoności na półkule ograniczoności.

Historia jest jedna, nie da się jej zmienić tylko jak już to napisać od nowa.

W świecie nieograniczoności chcę mieć chwalebną, dobrą historię.

W świecie ograniczoności chcę żyć po to by napisać sobie chwalebną, dobrą historię, bo dzięki ograniczoności mogę pomagać.

Czyniąc dobrze zbieram dobrą historię.

Czyniąc źle zbieram złą historię.

Dwie półkulę tworzą jedną kulę. Dwie połówki o przeciwstawnych prawach tworzą jedną całość.

Energia nie znika tylko zmienia swój nośnik.
odpowiedzodpowiedz tu
skorupa
strupa
frywolnie

nienotowany

ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2019.06.10 12:12:45
NAJWAŻNIEJSZA MYŚL MOJA...

... siła determinująca cząstki materii do układania się najbardziej jest podobna z pośród wszystkich spostrzeżonych przeze mnie rzeczy (zjawisk) w wszechświecie do energii a w poznanym przeze mnie wszechświecie energia nie znika tylko zmienia swój nośnik. W poznanym przeze mnie wszechświecie nic znika... i "poczyna się"...
... oprócz siły determinującej cząstki materii do układania się(?).

(UWAGA! - poniżej znajduje się refleksja CZYSTO teoretyczna)

Tak mi się wydaję, że siła determinująca cząstki materii do układania się podobnie jak energia nie znika tylko zmienia swój nośnik. Tak mi się wydaję, że poczęcie i śmierć to chwilą kiedy siła determinująca cząstki materii do układania się przedostaje się na drugi "biegun" (drugą "stronę") wszechświata (kula ma dwie półkule), która jest tak przeciwstawna do niej jak + wobec - i - wobec +...

... po tej stronie wszechświata za idealne lenistwo czeka cierpienie (śmierć z głodu, zamarznięcie itp.) więc po tamtej stronie wszechświata za idealne lenistwo czeka szczęście.

... po tej stronie wszechświata się "zaistnieniowywuje" (poczęcie) i jest się skazanym na śmierć więc po tamtej stronie wszechświata się "zaistnieniowywuje" i się żyję(?) dobrowolnie... (?).

... po tej stronie wszechświata nie wie się czy przed poczęciem się istniało (nie zna się swojej historii) więc po tamtej stronie wszechświata się wie po zaistnieniu w niej czy wcześniej się istniało (zna się swoją historię).

... po tej stronie wszechświata prawa fizyki są bezwzględne wobec danej istoty więc po tamtej stronie wszechświata prawa fizyki są całkowicie względne wobec danej istoty.

... po tej stronie wszechświata aby dany pomysł istoty zaistniał musi ów istota podjąć odpowiednie czynności więc po tamtej stronie wszechświata aby dany pomysł istoty zaistniał po prostu wystarczy, że go wymyśli ów istota.

... po tej stronie wszechświata trzeba spostrzec istotę a następnie ją przeanalizować aby ją poznać więc po tamtej stronie wszechświata po prostu się wie o istnieniu danej istoty i po prostu się ją zna.

... po tej stronie wszechświata nie wie się nic o danej istocie przed jej spostrzeżeniem i przeanalizowaniem więc po tamtej stronie wszechświata wie się wszystko o danej istocie przed jej spostrzeżeniem(?) i przeanalizowaniem... (?).

... po tej stronie wszechświata aby znać wszystkie istoty trzeba je spostrzec i przeanalizować więc po tamtej stronie wszechświata aby znać wszystkie istoty nie trzeba ich spostrzec i przeanalizować.

... zatem czy warto krzywdzić istoty siły determinującej cząstki materii do układania się(?)...

... wg mnie NIE gdyż wg mnie historia jest stałą całego wszechświata bo to co się wydarzyło nie może się "odwydarzyć", prawda jest jedna, a jeżeli masz się znaleźć w świecie, w którym każdy wie o istnieniu każdego jednocześnie wszystko o nim wiedząc to czy chcesz mieć dobrą historię czy złą(?).

... tą stronę wszechświata można spostrzec (zobaczyć ją) więc tamtej strony wszechświata nie można spostrzec (zobaczyć jej).

KWANTY - EKSPERYMENTY Z FOTONAMI ==> siła determinująca cząstki materii do układania się

(żeby stwierdzić to, że warto być dobrym nie trzeba się bać "piekła" ("religia"))
odpowiedz
Dekryminalizacja grzybków
jury
278Śniardwie
frywolnie:
2019.06.08
21:12:33
Poszukuję Towarzysza Podróży
Psylolub frywolnie
16168ON
frywolnie:
2019.06.18
12:29:47
Wszechświat przemówił
ElGrzybunio
1214skorupa
strupa
frywolnie:
2019.04.18
20:56:27
EGZYSTENCJALNA REFLEKSJA
skorupa strupa frywolnie
91878skorupa
strupa
frywolnie:
2019.06.10
12:02:14
Ile muszę czekać do kolejnego tripa?
cubs21
3537Sniacy:
2019.04.27
19:49:21
Złe podróże, proszę o pomoc
Inator12
111132ShamanWay
frywolnie:
2018.10.17
18:00:47
Jak przygotować się do podróży?
Medyc
1498Borka:
2018.08.09
08:24:08
Życiowa podróż, po przez dary natury
Borka
2364Borka:
2018.08.06
11:01:24
Czyżby przestroga?
ROG frywolnie
3468chejacho:
2018.08.05
12:36:29
Wasze ciekawe sposoby na podróże.
Borka
7792Borka:
2018.08.08
21:03:31
Pierwszy trip z kobieta, dawka - ustalenie mocy grzybów
ROG frywolnie
1397Borka:
2018.08.03
11:32:56
Pierwsza podróż 3.2g ?
Borka
6784Borka:
2018.08.02
22:31:29
PC Amazonian nie chce wystartować.
Laszlo
3324MitycznyDrui
d:
2018.07.26
15:57:56
Pierwszy lot w kosmos - niezapomniane wrażenia
Gekon
3606psylocybiniu
sz:
2018.07.29
13:58:13
Kilkudniowy ciąg na grzybach- czy jest możliwy?
psylocybiniusz
4753jac
frywolnie:
2018.09.09
16:12:29
Kim jest dla ciebie Bóg?
Inconcessus
362559sempervivum:
2018.07.04
07:37:46
Dzękuje wam i proszę o wskazówki
MenelChamIjeszczeCpun
1334ShamanWay
frywolnie:
2018.10.24
08:39:15
Nieprzyjemna stymulacja, dyskomfort, niepokój. Co dalej robić?
syfenetic
7859:
<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  

Ostatnie posty . . .

¤ Pierwszy growkit - pytania
     ¤ Jakie odstępy czasu między podróżami
     ¤ Poszukuję Towarzysza Podróży
     ¤ Psylocibe - samosiew ?
     ¤ Szybkie pytania o aborty
     ¤ Miód Vs strzykawka - spostrzeżenia.
     ¤ Sorry za oftopa - maczanki
     ¤ Printy mckenaii i thai na wymiane
     ¤ Mexican - pierwszy GK - aż za szybko - wysoka temperatura
     ¤ Jak chłodzicie terrarium ( summer issues )
     ¤ Growkit na dworze

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
213
odsłon:
438592

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2019