Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1212352

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Szukam rady
Cieawy frywolnie
111396Ciekawy
frywolnie:
2024.01.19
21:22:49
Pierwsza dawka
Suronek
1489Shennong:
2023.11.15
20:53:47
Szukam najlepszego gatunku pod microdosing
pantera
0239brak
Mikrodozowanie - odwrotne efekty
ooops
3521midozer
frywolnie:
2023.06.29
00:25:04
Czy to ma tak wyglądać?
KarolABC
0336brak
A gdyby tak po 6 dniach?
Mis frywolnie
21412actxiot:
2023.04.26
21:51:37
Najwieksza dawka
Justy
42567majster100:
2023.03.24
21:11:11
Golden teacher- pierwszy rzut
GumisiowySok
32988Shadow777
frywolnie:
2023.03.03
22:14:07
Jak zasnąć po tripie ?
boomshaka
3778Nikt ważny
frywolnie:
2023.03.01
18:31:36
Czy to nie dla mnie? Dziwne odczucia po zażyciu.
Szafirowy
5861ON
frywolnie:
2023.02.07
18:36:25
Grzyb z czarną kropką. Irlandzcy druidzi. Zdolność przepowiadania przyszłości.
Psychomateriomarioneta frywolnie
2523On ^^
frywolnie:
2023.01.27
15:24:22
Dziwne tripy lub ich brak - proszę o pomoc
Flush frywolnie
131260mętlik82:
2023.01.26
11:27:31
Bad trip - najgorsza godzina mojego życia
Amdm frywolnie
31173OmeNerd xD
frywolnie:
2022.12.13
15:35:46
Czy tramadol hamuje tripa?
Flush frywolnie
1461Flush
frywolnie:
2022.12.07
15:17:11
wizualne efekty ...
Agaricus
1710;)
frywolnie:
2022.09.19
09:00:20
GT pierwszy raz - opowieść
Unoszaca
51986saturn1337:
2022.05.24
17:32:37
Brak tripa po grzybach
Berło frywolnie
21291mętlik82:
2022.12.07
18:03:56
Wachlowanie
Lolololo frywolnie
61421cheja
frywolnie:
2022.03.20
17:22:19
Kukurydza z puszki
gugu
1887T frywolnie:
2022.02.13
21:54:53
Przygotowanie do pierwszego tripu
TakieTam frywolnie
62163majster100:
2023.01.02
01:58:23
TakieTam
frywolnie




nienotowany


Temat: Przygotowanie do pierwszego tripu
wysłano: 2021.11.13 11:15:08
..ktory odbedzie sie dzisiaj wieczorem. Tradycyjna odmiana PC z pierwszego osobiscie uprawianego growkita. Nie chce przesadzic wiec celuje w poziom pierwszy - wg kalkulatora okolo 0.8 grama suszonych grzybkow, moja waga to 86 kg ale wiem ze tu sprawa rozbija sie o tolerancje. Trip planuje wieczorem, od poludnia nie nie jem, do picia tylko woda. Setting jest - trip odbedzie sie we wlasnej sypialni, przy dobrej spokojnej muzyce. Bede sam.
Set rowniez - przygotowuje sie mentalnie od kilku dni. Jest pewna obawa bo nie wiem czego sie spodziewac, ale wprasowuje sobie w umysl dobre intencje.
Jakies tips and trick przed pierwszym lotem ?
odpowiedzodpowiedz tu
Trippatorex
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2021.11.13 11:26:08
Mysle ze 0.8 jest dosc mala dawka. Waznym pytaniem jest czy miales juz stycznosc z psychodelikami?
odpowiedzodpowiedz tu
TakieTam
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2021.11.13 14:29:54
Zadnego doswiadczenia z psychodelikami. Tak jak brak doswiadczen z marycha, kwasami, koksem, dopalaczami czy innymi dragami. Do tego nie pije i nie pale, no czysty jak lza
Dawka mala, ale tak wychodzi mi z kalkulatora. Nie wiem jak zareaguje na psylocybine, jak reaguje na substancje psychoaktywne wogole, i w sumie wole "za slabo" niz "za mocno" na pierwszy raz. Jesli okaze sie ze nie bedzie efektow to po odczekaniu okolo miesiaca sprobuje jeszcze raz - np z 1g zamiast 0.8.
odpowiedzodpowiedz tu
Trippatorex
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2021.11.13 16:24:56
No to probuj. Pole do manewrow masz duze. Mi najprzyjemniej dzialaja dawki 0.2-0.3 z rana co 2-3 dni. Swietne pobudzenie wraz z kapitalnym samopoczuciem. A co do jedzenia to mysle ze nie trzeba przez pol dnia poscic. Okolo 4 godziny w zupelnosci wystarcza. Jezeli chcesz mozesz zrobic sobie do tego herbatke z cytryna zeby lepiej siadlo. A przerwa pomiedzy sesjami wcale nie musi byc taka dluga 2 tygodnie wystarczy na odpoczynek pomiedzy duzymi racjami komsitkow. Co do tripow to ostatnio tez ciekawa rzecz odbylem mianowice puscilem audiobooka i polozylem sie pod kolderke. Wczucie w klimat ksiazki byl zniewalajacy a wszystkie szczegolowe opisy swiata badzo pieknie sie wizualizowaly.
odpowiedzodpowiedz tu
TakieTam
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2021.11.13 19:22:03
Wrocilem... choc w sumie nigdzie nie bylem.. ale tez nie do konca
Badanie zaczalem wczesniej niz planowalem, przygotowana probka 0.8g zostala wzieta "na warsztat" o godzinie 15, po 5 godzinach postu. W domu bylem sam, spokojnie wlaczylem muzyke i zaleglem w sypialni. Grzybki potraktowaly mnie bardzo laskawie od samego poczatku.. czytalem gdzies o niezbyt dobrym smaku, suszone cubensisy ktore wyhodowalem smakuja.. no doskonale ! Ale ja ogolnie bardzo lubie grzyby i owoce lesne, jedynie z pieczarkami mam problem - jakas dziwna alergia, ale one nie z lasu
Wiec probke przyjalem z duzym zadowoleniem, nie bylo tez zadnych problemow zoladkowych, wszystko poszlo gladko i przyjemnie.
Co do efektu, od 15 przebywalem w sypialni z cicha muzyka w tle. Jak pisalem wczesniej od kilku dni nastawialem sie na tripa z pewnymi intencjami. Nie bylo oczekiwan, ale intencje zwiazane z samorozwojem i (wielkie slowo) sciezka do oswiecenia.
Czy cos spektakularnego sie wydarzylo ? no nic takiego. Ale.. czy bylem gotowy na cos spekakularnego i czy to wlasnie to mialoby mnie pchnac do przodu - zdecydowanie nie. Z tym ze zrozumialem to chwile temu.
Rozumiem tez to co czytalem w kilku innych tematach - smiesznie brzmi ale "daj sie prowadzic grzybom".
Przy mojej dawce nie bylo zadnych wizji, niekojow, dziwnego uczucia utraty kontaktu z rzeczywistoscia. Ale byly dwa piekne, delikatne momenty. Lezac w lozku i sluchajac muzyki z glosnika ktory stal po mojej lewej stronie w pewnej chwili zdalem sobie sprawe.. jak pieknej muzyki slucham I jak wspaniale sie rozplywa po pomieszczeniu otaczajac mnie ze wszystkich stron. Jak najbardziej slyszalem ze plynie z glosnika, ale slyszalem tez jak wypelnia pokoj i dociera do mnie rowniez z drugiej strony. A drugi moment mial miejsce gdy wstalem popatrzec za okno - wlasnie byl zachod slonca kladac ostatnie promienie na drzewa i trawy za oknem. Niesamowite kolory, jakby intensywniejsze, nie ze nieziemskie, ale wyrazniejsze, bardziej kontrastowe. Tak jakby zarowno wzrok jak i sluch byl odrobine bardziej wyostrzony.
Pozatym, jak pisalem - zdecydowanie nie potrzebowalem spektakularnego momentu, w kazdym razie nie teraz. Potrzebowalem oczyszczenia, nawet o tym nie wiedzac. Ale "grzyby wiedzialy". Kazdy z nas ma jakies codzienne obowiazki, zmartwienia, obawy itd... to wszystko oblepia nas niczym brod zamazujac do tego poglad na calosc zmuszając nas do skupiania sie na malych, w sumie nieistotnych detalach. Czuje sie teraz jak po dlugiej, odswiezajacej kapieli. Bez tego calego brudu i balastu ktory mialem jeszcze kilka godzin temu. Owszem, to wciaz tam jest, ale nie we mnie czy na mnie, ale obok. Nie dusi mnie i nie przygniata. Teraz to rzeczy do ktorych podchodze z wlasnej woli. To nie jest juz tak ze "musze to czy tamto". Teraz jest "powinienem" - ale jestem wolny, i zdecyduje jak i kiedy. Widze calosc, spogladajac na wszystko jakby z boku. Swietne uczucie !

Tak ze to nawet nie byl krok pierwszy, ale krok 0. O ktorym nawet nie myslalem, ale teraz widze jaka jest roznica miedzy przed a po.

A jak to wygladalo czasowo ? Probke zaczalem badac o 15, efekt muzyki zauwazylem o 16, zachod slonca o 16.15.. o 17 jadlem juz obiad jako ze post zaczal dawac sie we znaki ALe uczucie oczyszczenia i wewnetrznego spokoju mam do teraz.. a jest godzina 19.15. Mam nadzieje ze zostanie na dluzej.

Z delikatbych mniej komfortowych doznan - po 15 minutach od przyjecia dawki uczucie dretwienia dloni i ramion. Trudno powiedziec czy to wynikalo z dziwnej reakacji na grzyby czy zbyt dlugiego przebywania w jednej pozycji bez ruchu. Bylo tez trwajace dluzsza chwile uczucie "presji" plat czolowy, ale to ustapilo po dobrym obiedzie. No i w pewnej chwili zrobilo mi sie bardzo zimno, ale to tez szybko minelo.

Kolejna proba za miesiac, musze jeszcze porozmyslac na klikoma sprawami.
odpowiedzodpowiedz tu
PsiloPony
metaprapsylocyb

postów: 946

zarejestrowano: 28.10.2020


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2021.11.15 22:22:36
Proponuję a wręcz polecam porozmyślać nad zwiększeniem dawki do 3g suchej masy
I nastała jasność...
odpowiedzodpowiedz tu
majster100
psylorodek

postów: 18

zarejestrowano: 02.01.2023




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.02 01:58:24
ja na pierwszy trip dla faceta ok 90kg wagi polecam 2,5 do 3g i koniecznie z cytryna tzw lemon tek dla kobiety 1,5 do 2 g koniecznie bez jedzenia przynajmniej 6h przed sesja
Magiczny master do usług
odpowiedz
<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1212352

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2024