Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› »Uprawa« ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
1601
odsłon:
5268526

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

<<<   <<  9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Grzybnia na dnie pudełka - co teraz?
McKennai
10820saturn1337:
2022.05.30
23:58:03
Dla czego się zaptrzymało?
mikmidor
2398mikmidor:
2022.05.28
13:46:19
Olbrzym
saturn1337
2534Miras:
2022.05.27
11:45:31
Pierwszy Growkit. Plamki na GT.
Zafascynowany
5592Zafascynowan
y:
2022.05.28
04:49:24
Cos nie tak
Body87
261755;)
frywolnie:
2022.06.24
15:55:18
GT brak wzrostu po 19 dniach
SaulGoodman
6627SaulGoodman:
2022.05.30
17:54:07
B+ pozostawienie na 4 dni bez opieki
Konesr69 frywolnie
5661Konesr69
frywolnie:
2022.06.13
16:26:25
Temperatura pomieszczenia
Mietkong
4470saturn1337:
2022.05.24
13:05:34
Zatrzymanie się grzybni.
mikmidor
1288saturn1337:
2022.05.23
23:19:20
Czy wszystko jest okej?
Miras
18922Miras:
2022.05.27
17:41:19
Miras
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 04.05.2022


Temat: Czy wszystko jest okej?
wysłano: 2022.05.23 15:21:21
Witam
To moja pierwsza uprawa i też pierwsza styczność z psychodelikami a że lubię być pewny czegoś i nie zrobić sobie krzywdy ani moim znajomym ponieważ planuje je żarzyć z nimi bo też chcą spróbować. Po zerwaniu ich wsadziłem do suszarki do grzybów na całą noc i zamknąłem w szczelnym pudełku jak na zdj. No i teraz pytanie czy wszystko jest z nimi w porządku i czy mogę je tak trzymać w szafce bez obawy ze coś się im stanie.

odpowiedzodpowiedz tu
^^ frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.23 15:41:38
Pogrzybiło Cię? A jak COŚ Ci się stanie??
odpowiedzodpowiedz tu
Miras
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 04.05.2022


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.23 15:51:20
Może i się stanie ale jakbym miał aż tak uważać na wszystko to chyba bym z pokoju nie wychodził z obawy przed konsekwencjami ale kto pyta nie błądzi dlatego zapytałem
odpowiedzodpowiedz tu
>.< frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.23 16:18:22
Oo to niech stanie na wysokości zjadania.
odpowiedzodpowiedz tu
saturn1337
starszy psylocyb

postów: 127

zarejestrowano: 28.10.2020




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.23 17:33:56
Nic się nie stanie, pod warunkiem że nie będą miały dostępu do tlenu, słońca i wilgoci. Najlepsze są worki próżniowe trzymane w szafce lub słoiki z gumką

A propos, ile gramów wyszło z tego rzutu?
Oczywiście każda prezentowana przeze mnie treść na tym forum jest tylko bezmyślnym teoretyzowaniem, głupawym i nieprzemyślanym przeklejaniem lub cytowaniem innych ludzi, a każde zdjęcie, bez wyjątku, pochodzi z internetu lub jest sfabrykowane w programie graficznym do celów poglądowych. Osobiście nic nie praktuję oraz do niczego nie zachęcam.

Maila nie sprawdzam, chyba że najdzie mnie na to ochota. Jak napisałeś/aś, daj o tym znać w odpowiedzi pod którymś z moich postów.
odpowiedzodpowiedz tu
Miras
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 04.05.2022


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.23 19:51:58
Wyszło 33g suszonego niestety nie zwarzyłem przed suszeniem.
W sumie miałem takie przygody podczas uprawy tych grzybów że to hit i tak jestem pod wielkim wrażeniem że one urosły i chyba będą działać bo po suszeniu włączyłem kalkulator grzybów i wziąłem bodajże 0,6g czy coś poczuje i chyba działają bo było tak jakoś inaczej ciężko było by mi to opisać ale jakby tak chmury mi się bardziej podobały wal moja twarz w lustrze była taka jakby no wyrazistsza i ładniejsza oczy tak samo super się patrzyło jak reagują na światło haha
odpowiedzodpowiedz tu
saturn1337
starszy psylocyb

postów: 127

zarejestrowano: 28.10.2020




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.23 21:17:54
Wow, gratuluję, przepotężne zbiory jak na pierwszy rzut, growkit jak mniemam? Jestem przekonany że działają, niebieskie zabarwienie na zdjęciach świadczy o niemałej potencji o jakich przygodach mówisz?
Oczywiście każda prezentowana przeze mnie treść na tym forum jest tylko bezmyślnym teoretyzowaniem, głupawym i nieprzemyślanym przeklejaniem lub cytowaniem innych ludzi, a każde zdjęcie, bez wyjątku, pochodzi z internetu lub jest sfabrykowane w programie graficznym do celów poglądowych. Osobiście nic nie praktuję oraz do niczego nie zachęcam.

Maila nie sprawdzam, chyba że najdzie mnie na to ochota. Jak napisałeś/aś, daj o tym znać w odpowiedzi pod którymś z moich postów.
odpowiedzodpowiedz tu
Miras
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 04.05.2022


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.23 22:07:01
Ogólnie to przed kupieniem czegokolwiek i interesowaniem się tematem był z ziomami plan znów zarzucić mdma ale tez bardzo nas kusiło lsd ale staramy się nie narażać więc kupowanie tego było lekkim niepokojem więc zacząłem drążyć temat czegoś jak lsd ale może bardziej czemu mógłbym zaufać i wpadłem bodajże tutaj na forum i zaczęło się przez tydzień czytanie wszystkiego oglądanie filmików jakiś postów no wszystko i totalnie mnie to wchłonęło więc mówię robię uprawę na początku była myśl kupienia zarodników i zrobienia reszty samemu ale jak zobaczyłem ze jest coś takiego łatwego jak growkit to kupiłem nie od razu bo chciałem stworzyć idealne warunki a ze w pokoju mam stosunkowo zimno to kupiłem matę grzewczą. Gdy miałem spokój w domu akurat było mniej w nim osób zrobiłem uprawę zgodnie z instrukcja obserwowałem je codziennie ale nic się nie pojawiało i nagle się okazało ze muszę wyjechać na 3 dni nad morze byłem już trochę bez wiary ze coś urośnie więc zostawiłem gt w pokoju i tyle gdy wróciłem i spojrzałem do paczki zostałem tak zaskoczony były w nim grzyby i to naprawdę już duże więc nie wachlował ich nikt więc od razu przystąpiłem do działania wachlowanie i tak przez pare dni rosły bardzo fajnie ale znów miałem wyjazd którego nie moglem odpuścić więc zleciłem wachlowanie siostrze hahaha wyjazd do prawy skończył się wcześniej dla grzybów dobrze dla mnie niekoniecznie bo wróciłem z powodu kontuzji na rowerze no była lekka kraksa ale gdy wróciłem na chatę zobaczyłem ze już są otwarte kapelusze ale moja kontuzja była na tyle poważna ze musiałem jechać do szpitala więc grzybów nie zebrałem i musiałem je zostawić gdy wróciłem z wielkim zmęczeniem i takim samym bólem ze szpitala zabrałem się do działania żeby nie przepaść uprawy zebrałem je i włożyłem od razu do suszarki pożyczonej od dziewczyny nie zdążyłem sprawdzić jaką ma temperaturę pracy zrobiłem to rano i sie okazało ze suszyły się jakieś 7h w temperaturze jakiś 47 stopni a jeśli mnie pamięć nie myli nie była to zbyt dobra temperatura więc martwiłem się ze nic z tego i będą bez mocy ale jak mogłem to sprawić no jednym sposobem zarzucić sobie małą ilość wziąłem bodajże 0,6g żeby coś poczuć i poczułem było ekstra no nigdy takich pięknych chmur nie widziałem moje oczy były przepiękne twarz tak samo no było ekstra poszedłem pod prysznic było tez ciekawie ciagle mowiem do siebie ale to akurat mam robić zawsze lubię prowadzić monologi bo z kim się bardziej dogadasz niż ze sobą no i teraz zostało zaplanowanie spotkania z ziomkami plus w sumie teraz przeczytałem coś o cytrynie i ze jest spoko więc wziąłem znów 0,6g około zanurzyłem w cytrynie i zjadłem sobie możliwe ze tym razem takiego efektu nie będzie bo w sumie noc już jest ale zobaczymy hah
odpowiedzodpowiedz tu
Miras
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 04.05.2022


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.23 22:12:11
Sorki ze tez pisze takim ciągiem bez żadnej interpunkcji ale jakoś nie mam w zwyczaju pisania opowiadań tylko krótkie wiadomości więc jesli kogoś będzie to kulo w oczy to sorki
odpowiedzodpowiedz tu
saturn1337
starszy psylocyb

postów: 127

zarejestrowano: 28.10.2020




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.23 23:07:36
Pamiętaj, że w przeciwieństwie do grzybów MDMA przy 300mg staje się dla nas neurotoksyczne i może powodować trwałe ubytki w mózgu.

Mocno się rozpisałeś, ale to dobrze mam nadzieję, że tę kontuzję szybko wyleczysz i wrócisz do zdrowia. Generalnie spoko, super że się udało z tym growkitem, wietrzyć się ogólnie powinno dopiero gdy pojawia się piny, czyli takie małe główki które powoli zaczynają stawać się brązowe - wcześniej, powinno się zachować jak największą ilość CO2. Trafiłeś na mocnych zawodników, w dodatku dały ogrom plonów. Temperatura suszenia na moje oko była ok, sam ostatnio suszę przy 50-55, lecz swoich jeszcze nie próbowałem, leżą w słoiku i czekają na dogodny moment. Pamiętaj też aby suszyć aby były "chrupiące" i rozpadały się wręcz same przy małym ucisku. Jakakolwiek wilgoć która w nich zostanie, długoterminowo spowoduje zmniejszenie potencji i jest ryzyko że się zepsują. Nie wiem jak u ciebie było z temperaturą dzięki tej macie grzewczej, ale jeśli była wyższa niż 25C to miałeś ogromnego farta, że nic poza tymi grzybami w środku się nie rozwinęło. Im wyższa temperatura, tym większe szanse i lepsze warunki do rozwoju zakażeń i pleśni.

Opowiadaj, jak tam 0.6g dzisiejsze :p A, i na następny raz najlepiej moc mierzyć biorąc nieprzypadkowe 3.5g - jest masa tripreportow na reddicie, w których ludzie opisują co czuli i można się dzięki temu odwoływać i porównywać swoje doświadczenia do nich - na tej zasadzie wyczujesz, czy zadziałało słabiej, czy moze mocniej.
Oczywiście każda prezentowana przeze mnie treść na tym forum jest tylko bezmyślnym teoretyzowaniem, głupawym i nieprzemyślanym przeklejaniem lub cytowaniem innych ludzi, a każde zdjęcie, bez wyjątku, pochodzi z internetu lub jest sfabrykowane w programie graficznym do celów poglądowych. Osobiście nic nie praktuję oraz do niczego nie zachęcam.

Maila nie sprawdzam, chyba że najdzie mnie na to ochota. Jak napisałeś/aś, daj o tym znać w odpowiedzi pod którymś z moich postów.
odpowiedzodpowiedz tu
Miras
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 04.05.2022


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.23 23:28:11
czyli już wiem co muszę zrobić są za mało suche i wezmę jeszcze je na jedno suszenie gdzieś żeby się rozsypywały a co do teraz próbowałem sobie puścić coś na monitorze jakieś fajne psychodeliczne kształty i wgl ale jakoś tak niby fajnie ale założyłem sobie słuchawki douszne i normalnie moje cale ciało falowalo do muzyki i raz w piosence był taki przerażający pisk tak mnie zerwało haha śmieszne to było i ciagle wydaje mi się ze bije mi tak strasznie serce ale sprawdzam na zegarku a tam tylko 86 co najwyżej 92 bym haha strasznie śmieszne tez wydawało mi się ze teraz nie będę mieć żadnego efektu bo no dwa dni temu zjadłem to 0,6 żeby przetestować i teraz 0,6 nie zadziała ale coś wziąłem chyba więcej i jednak czuje no z tą muzyką naprawdę przyjemnie aż sama nowa się rusza a jak się zamknie oczy i totalnie odda muzyce to dopiero efekt
odpowiedzodpowiedz tu
saturn1337
starszy psylocyb

postów: 127

zarejestrowano: 28.10.2020




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.24 13:11:44
Daj znać, jak będzie wyglądać ich gramatura po kolejnym suszeniu
Oczywiście każda prezentowana przeze mnie treść na tym forum jest tylko bezmyślnym teoretyzowaniem, głupawym i nieprzemyślanym przeklejaniem lub cytowaniem innych ludzi, a każde zdjęcie, bez wyjątku, pochodzi z internetu lub jest sfabrykowane w programie graficznym do celów poglądowych. Osobiście nic nie praktuję oraz do niczego nie zachęcam.

Maila nie sprawdzam, chyba że najdzie mnie na to ochota. Jak napisałeś/aś, daj o tym znać w odpowiedzi pod którymś z moich postów.
odpowiedzodpowiedz tu
Miras
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 04.05.2022


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.26 15:21:50
Po dodatkowym suszeniu z którym tez były komplikacje bo chciałem je dosuszyć po prostu na szafie kładąc na ręcznik papierowy ale było jeszcze gorzej niż wcześniej więc wsadziłem do suszarki na grzyby i są teraz idealnie suche i łamią się pod naciskiem mam nadzieje ze dużo im nie zabrało mocy po takim cyrku z suszeniem. A wyszło ich końcowa 28g z czego w sumie trochę zjadłem bo pierwszy raz tak jak opisywałem na testy czy są okej drugi raz tak. o i trzeci dałem spróbować dziewczynie i trochę zabraliśmy więc jeśli nie brałbym ich wcale i dobrze wysuszył od razu było by jakieś 30g może 32g coś takiego więc no chyba było z 300g mokrego co jest myślę ze okej wynikiem patrząc jakie mailem ceregiele z nimi hahah teraz robię sobie stopa i razem z dobrymi znajomymi będziemy brać większą ilość będę celował w 3 poziom dla nich ja wezmę chyba więcej z racji ze już brałem. Oczywiście z ubezpieczeniem w postaci osoby która będzie nas pilnowała i ogarniała. No i jeszcze zostaje mi zrobić im wykład jak mają się przygotować i tak dalej. jeszcze jest kwestia jak to wziąć czy po prostu takie suche jeść czy zrobić wywar wtedy będzie większą pewność ze każdy weźmie podobna ilość. No ale nic zobaczymy jak nadejdzie ten czas jak ma ktoś jakieś rady albo pomysły to pisać śmiało pozdro.
odpowiedzodpowiedz tu
saturn1337
starszy psylocyb

postów: 127

zarejestrowano: 28.10.2020




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.26 17:50:46
Moja prywatna rada - polecam zacząć od 3.5g
Oczywiście każda prezentowana przeze mnie treść na tym forum jest tylko bezmyślnym teoretyzowaniem, głupawym i nieprzemyślanym przeklejaniem lub cytowaniem innych ludzi, a każde zdjęcie, bez wyjątku, pochodzi z internetu lub jest sfabrykowane w programie graficznym do celów poglądowych. Osobiście nic nie praktuję oraz do niczego nie zachęcam.

Maila nie sprawdzam, chyba że najdzie mnie na to ochota. Jak napisałeś/aś, daj o tym znać w odpowiedzi pod którymś z moich postów.
odpowiedzodpowiedz tu
Miras
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 04.05.2022


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.26 19:54:51
Dzięki wielkie tak pewnie zrobimy a myślisz żeby jeść suche i każdemu dać po 3,5g grzyba i liczyć że każdy będzie mieć podobną moc czy pomnożyć 3,5g przez ilość osób zaparzyć to rozlać po równo i też po równo fusów żeby każdy zjadł (nie może się nic marnować hah )
odpowiedzodpowiedz tu
saturn1337
starszy psylocyb

postów: 127

zarejestrowano: 28.10.2020




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.27 12:36:56
A ile masz tam znajomków chętnych?

Powiem ci tak - spośród wszystkich swoich tripów (a trochę ich było ) nie było u mnie żadnego razu, przy którym spożyłem mniej niż 3.5g doustnie, bez herbatki i innych udziwnień dla mnie personalnie taka dawka to minimum, a najlepiej się czuje w okolicach 5g

Zapewniam cię że niezależnie od tego jaką ilość weźmiecie przy której będziecie coś czuć, to będziecie się dobrze bawić. Natomiast, jeśli was z butów na chwilę wywali przy tych 3.5g, to po mniej więcej 3 godzinkach będziecie w najlepszym stanie, w jakim możecie się znaleźć.
Oczywiście każda prezentowana przeze mnie treść na tym forum jest tylko bezmyślnym teoretyzowaniem, głupawym i nieprzemyślanym przeklejaniem lub cytowaniem innych ludzi, a każde zdjęcie, bez wyjątku, pochodzi z internetu lub jest sfabrykowane w programie graficznym do celów poglądowych. Osobiście nic nie praktuję oraz do niczego nie zachęcam.

Maila nie sprawdzam, chyba że najdzie mnie na to ochota. Jak napisałeś/aś, daj o tym znać w odpowiedzi pod którymś z moich postów.
odpowiedzodpowiedz tu
Miras
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 04.05.2022


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.27 13:23:54
Będzie nas 4 wszyscy totalnie niedoświadczeni z psychodelikami jedynie ja z moja luba zjedliśmy małą ilość bo chciałem jej pokazać co i jak żeby nie było szoku i podeszła do tego bezstresowo. Dlatego 3,5g chyba nie będziemy przekraczać bo wolę trzymać się jakiejś granicy niż dowalić wszystkim od razu 5g i żeby ich odcięło i przy okazji mnie może też hah. Osoby które przejdą pierwszą próbę dobrze będziemy przygotowywać się do 5g. I tak samo ich tak nastawiam żeby podeszli do tego na spokojnie z dobrą myślą bo wydaje mi się że nastawienie jest ważną rzeczą. Jednak do tego trzeba podejść z szacunkiem czego się dużo oczytałem na forum. A poza tym strasznie podoba mi się forum i ludzie którzy tutaj pisali lub piszą nadal. Na pewno dam znać co i jak było po całej akcji i postaram się opisać jakie były odczucia moje i innych osób z ekipy. Na pewno też będę chciał zrobić to kiedyś sam bo wtedy jest mi najlepiej skupić się na sobie i tym co mnie otacza bo wydaje mi się że w większej ilości osób będziemy się trochę rozpraszać ale to się zobaczy. Może będzie elegancjo i wrócę tutaj z dobrą nowiną . A tak jak mówisz 5g na pewno kiedyś spróbuje ale to w swoim czasie, do czegoś takiego trzeba się przygotować odpowiednio.
odpowiedzodpowiedz tu
saturn1337
starszy psylocyb

postów: 127

zarejestrowano: 28.10.2020




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.27 15:28:04
Duży wpływ na to jak się będziecie czuć mieć będzie także miejsce w którym to będziecie robić, polecam otoczenie natury, najlepiej będzie pasować las w ciepły dzień udanych podróży!
Oczywiście każda prezentowana przeze mnie treść na tym forum jest tylko bezmyślnym teoretyzowaniem, głupawym i nieprzemyślanym przeklejaniem lub cytowaniem innych ludzi, a każde zdjęcie, bez wyjątku, pochodzi z internetu lub jest sfabrykowane w programie graficznym do celów poglądowych. Osobiście nic nie praktuję oraz do niczego nie zachęcam.

Maila nie sprawdzam, chyba że najdzie mnie na to ochota. Jak napisałeś/aś, daj o tym znać w odpowiedzi pod którymś z moich postów.
odpowiedzodpowiedz tu
Miras
psylorodek

postów: 11

zarejestrowano: 04.05.2022


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.05.27 17:41:20
Dzięki wielkie za rady na pewno się przydadzą i także życzę zacnych kosmicznych wędrówek.
odpowiedz
GT pleśń?
czarnek4448
2593San:
2022.08.05
20:12:01
Łączenie grzybni
Therapeutic
1310;)
frywolnie:
2022.05.22
21:49:14
Kiedy przejść z co2 na o2?
Therapeutic
1407;)
frywolnie:
2022.05.22
21:42:11
Nieskoloniozowany dół pan cynensis
Mind frywolnie
0249brak
Zakopanie grzybni
Malabar
2483:D
frywolnie:
2022.05.24
17:48:10
Wykorzystanie strzykawki
Frywolnie frywolnie
1322saturn1337:
2022.05.24
17:34:05
Czy to grzybnia? wyglada nietypowo
bartmalow
5618bartmalow:
2022.05.17
15:02:20
?Samowystarczalny growkit?
Ptr7734
0303brak
Dziwny kształt kapeluszy - mckennaii
sfd00
2433G frywolnie:
2022.05.11
17:31:08
problemz growkitem mkkenai
damian2332 frywolnie
12984! frywolnie:
2022.05.15
15:24:51
<<<   <<  9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

Forum› »Uprawa« ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
1601
odsłon:
5268526

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2024