Forum Psilocybe

Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  »Inne« nowy wątektematów:
535
odsłon:
1102139

Ostatnie posty . . .

¤ Po 1 zbiorze
     ¤ Nowy Golden teacher problem
     ¤ Prawo
     ¤ ma ktoś białe drewienko???? :P
     ¤ Harry...
     ¤ nowy grow kit Golden Teacher cały biały
     ¤ Czy idzie "odnowić" grzybnie? Ew. jak zrobić nową?
     ¤ Czy wszystko gra ?
     ¤ wcześniaki? pierwsze ciastko McK
     ¤ Zastępczy growbag
     ¤ Proszę o pomoc doświadczonych

<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Prawo
MuGrr
043brak
Czy nic się nie stanie z grzybami przy takim suszeniu?
Swizi
037brak
NAGRAJMY KAWAŁEK
mc frywolnie
1160!!!
frywolnie:
2022.09.04
13:18:01
Szukam doświadczonego przewodnika
Outwar77
321177:X
frywolnie:
2022.09.08
15:47:50
Co to za cms???
Bozia frywolnie
0141brak
DMT- Gdzie kupić
Konesr69 frywolnie
4669T frywolnie:
2022.07.30
22:34:57
Uprawa polskich jadalnych grzybów
zikfrid88
4398;D
frywolnie:
2022.06.16
10:39:52
Tajna misja cechu
OmeN
1327OmeN:
2022.06.09
02:34:30
OmeN
prapsylocyb

zarejestrowano: 2008.12.04

Temat: Tajna misja cechu
wysłano: 2022.06.09 00:36:28
Umiłowanie jakości w naszym pięknym kraju zaprowadziło mnie prosto...
Do psychiatryka.
Niestety PTP mnie cenzuruje więc napiszę to tutaj.
Psychodeliki same z siebie --->W NORMALNYCH WARUNKACH (i oczywiście rozsądnej dawce!) potrafią wielu osobom bardzo pomóc. Dlatego MĄDRZY ludzie --->NA STANOWISKACH postanowili niektórym maksymalnie uprzykrzyć ich stosowanie. Chyba specjalnie po to żeby zarezerwować je tylko dla użytku medycznego. Fajnie, nie? Najpierw pretekstem do leczenia była niegroźna mrihuana .Teraz pretekstem będą Psychodeliki. Mając nieograniczoną władzę nad systemem informatycznym, armię frajerów i zwyrodniałe prawo bardzo łatwo jest wywołać strach, złość czy żal albo wjebać w kłopoty bezbronnego człowieka. Jak narkotyki wywołują choroby to jest to warte ścigania. Ale jak LUDZIE (i to --->NA STANOWISKACH) wywołują "choroby" to jest wszystko ok. Orwelizm POTRAFI zniszczyć, szczególnie w warunkach prohibicyjnych. Te KURWY wplątały mnie nawet w zabójstwo wzorując się chyba na samym Pickardzie. ZAJEBIŚCIE! Może pohodujemy grzyby?! Kłamią, mataczą manipulują --->NA SZKODĘ OBYWATELI. Wszystko w świetle prawa. Policja - przemoc fizyczna. ABW - przemoc psychiczna. Zasługiwałem na zrobienie MIAZGI Z PSYCHIKI! W końcu tak się traktuje bydlę. Ale tak się kończy wykorzystywanie sztuki jako BRONI PSYCHOLOGICZNEJ na wzór amerykańskiego projektu prismatic. Próbowali mnie nawet zwabić do Warszawy gdzie pewnie trafiłbym na Sobieskiego "wiedziony znakami". NLP, neuroprogramowanie i wywoływanie schorzeń w trakcie "badań", a później cieszenie się dobrą wykrywalnością i/lub skutecznym zmanipulowaniem. Zakamuflowane ataki psychiczne. Manipulowanie informacjami. I wykorzystywanie profili psychologicznych przeciwko niegrzecznym. Próbując na mnie wpłynąć wywołali problemy. Próbując to leczyć pozbawili ojca. Tylko po to aby spławić mnie marną rentą na zmyśloną chorobę za odebranie dochodowego zawodu i WIARYGODNOŚCI. GENIALNE! GRATULACJE!!! Domański wiązał mnie pasami, szprycował i lekował zupełnie bez powodu tak, że ślina ciekła mi bokiem. Olajosy twierdził że leki i kultura wszystko naprawią. Że to we mnie jest problem bo nie podlizuję mu dupy. Przedłużył mi pobyt na wzmocnionym za to, że nazwałem ich "przemysłem psychiatrycznym". Wiecie co produkują? CHORYCH! I TO HURTOWO!!!
O to są leki ze szpitala:

Setki razy więcej poszło w kanał! Cała poprawa jaka zaszła rzekomo dzięki lekom nie zaszła dzięki nim (bo prawie wcale ich nie brałem) tylko ja od samego początku byłem względnie normalny. Lekarze w żaden sposób tego nie sprawdzili! Pisali to co chcieli - to co IM pasowało, a nie to jak było na prawdę. Są całkowicie oderwani od rzeczywistości! WIĘKSZOŚĆ z ich opinii to kompletna bzdura i bujda na resorach. Tak jak za komuny mówiono "daj mi człowieka, a znajdzie się na niego paragraf" tak oni mówią "daj mi człowieka, a znajdzie się dla niego choroba". I co ja mam sobie pomyśleć? Są bardzo mądrzy! Oczytani! Kulturalni! I wedle zasad swojej nauki więzili mnie przez 5 lat bez większego powodu aż zmarł mi tata. To --->ONI stoją za egzekwowaniem w Polsce zbrodniczej, amerykańskiej prohibicji która przyczynia się do stygmatyzacji, prześladowań i cierpień milionów polaków z tytułu używanych substancji psychoaktywnych. I nie poczuwają się do ŻADNEJ odpowiedzialności! SUPER, nie? Z uśmiechami na mordach wydymali mnie na cacy. Mazurowa MUSIAŁA nie puszczać mnie bez tego jebanego szpryowania. To było OCZYWISTE, że ja w żadnym razie nie zgodzę się na blokery 5-ht2a. Jakim SADYSTĄ trzeba być aby odbierać poecie jedyne co mu pomaga?! W wolnych chwilach szkicuję malunek i na prawdę potrzebuję trochę lizergamidów żeby zrobić z niego arcydzieło. Ale jakieś KURWY postanowiły dyktować mi warunki! Dopiero śmierć taty łaskawie skłoniła ich do zreflektowania się. BRAVISSIMO! Jakoś dało się opisać mnie tak żebym wyszedł! Szkoda tylko, że ZA PÓŹNO! Czy ja na prawdę muszę mówić, że wykształceni psychiatrzy BEZ PROBLEMU mogą pokierować rozmową z nieśmiałym pacjentem tak aby wyszła IM NA RĘKĘ. To samo policja! Dlatego ABW myśli, że może robić z ludźmi co im się żywnie podoba kierując nie tylko dokumentacją ale też i wnioskami i decyzjami swoich ofiar co bardzo trudno udowodnić. Dyktatura ludzi porządnych i zarobionych. SUPER, przynajmniej czuję się bezpiecznie! Bezwzględnie chroniony! Normalnie iluzja! Raj dla bogatych i tragedia dla biednych. I w takie gówno wciągają Ukrainę. Gdzie biedny człowiek żeby coś osiągnąć musi współpracować z policją albo służbami. A jak mu coś nie pasuje to jest sabotowany. Ale może to tylko na wschodzie tak jest... Rzygać mi się chce. Czy to ja jestem chory? Teraz pozbawili mnie nawet karty bankomatowej. Czym taka patologia różni się od rosyjskiej? Chyba tylko długiem. Witam w matrixie! Sterują nami jak pionkami!
Kochani Podróżnicy, jeżeli nie daj Boże też spotkałoby Was coś podobnego, NIGDY nie dawajcie sobie dyktować warunków przez tą psychiatryczną hołotę!
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedzodpowiedz tu
OmeN
prapsylocyb

zarejestrowano: 2008.12.04

ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2022.06.09 02:34:30
I walcie się waszymi podejrzeniami o czarnoksięstwo.
Jestem tylko komputerową symulacją ludzkiej osobowości, a mój charakter został wykreowany poprzez analizę wypowiedzi innych internautów.
http://www.youtube.com/watch?v=RclcYjyKbx0
odpowiedz
Grzech pierworodny
EverDeadless frywolnie
1423OmeN:
2022.05.03
12:10:59
Dziwne, nie rosnące grzyby - 2 rzut
ElPrimo
7759;P
frywolnie:
2022.01.18
14:04:57
problem z pisaniem postów... + pytania żeby nie zakładać nowych postów
psychoBee
2348psychoBee:
2022.01.10
12:40:51
Zjadłem i nic
Szakal
151595;)
frywolnie:
2021.11.30
01:10:35
Mój pomysł na konserwacja / przechowywanie psylo proszku np. do mikrodozowania
mikrodziad
171403Kwasik
frywolnie:
2022.02.17
14:22:42
Lokalne przypadki. Zna ktoś?
Miko
0429brak
Mazury/ Łysiczka/ Spoty / Okres zbiorów
magicgirl
1556magicgirl:
2021.09.01
11:45:33
Problemy z sercem a grzyby
gugu
5722:)
frywolnie:
2021.08.24
20:18:29
Utrata kontroli szeleństwo i pożar
Vica:) frywolnie
91377lancetowata:
2021.09.14
11:25:46
Izolacja genów boczniaka
casloskopicus
3526casloskopicu
s:
2021.06.29
09:51:10
Tripstoper trip stoper Tripkiller trip killer
Olbszym frywolnie
2612Olbszym
frywolnie:
2021.06.21
09:31:43
Zarzywanie grzybów bez żołądka
messer
1624lancetowata:
2021.06.05
22:12:28
<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  

Ostatnie posty . . .

¤ Po 1 zbiorze
     ¤ Nowy Golden teacher problem
     ¤ Prawo
     ¤ ma ktoś białe drewienko???? :P
     ¤ Harry...
     ¤ nowy grow kit Golden Teacher cały biały
     ¤ Czy idzie "odnowić" grzybnie? Ew. jak zrobić nową?
     ¤ Czy wszystko gra ?
     ¤ wcześniaki? pierwsze ciastko McK
     ¤ Zastępczy growbag
     ¤ Proszę o pomoc doświadczonych

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  »Inne« nowy wątektematów:
535
odsłon:
1102139

Tematów na stronę

login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2022