Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1211788

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Szukam rady
Cieawy frywolnie
111393Ciekawy
frywolnie:
2024.01.19
21:22:49
Pierwsza dawka
Suronek
1489Shennong:
2023.11.15
20:53:47
Szukam najlepszego gatunku pod microdosing
pantera
0239brak
Mikrodozowanie - odwrotne efekty
ooops
3521midozer
frywolnie:
2023.06.29
00:25:04
Czy to ma tak wyglądać?
KarolABC
0335brak
A gdyby tak po 6 dniach?
Mis frywolnie
21411actxiot:
2023.04.26
21:51:37
Najwieksza dawka
Justy
42565majster100:
2023.03.24
21:11:11
Golden teacher- pierwszy rzut
GumisiowySok
32986Shadow777
frywolnie:
2023.03.03
22:14:07
Jak zasnąć po tripie ?
boomshaka
3777Nikt ważny
frywolnie:
2023.03.01
18:31:36
Czy to nie dla mnie? Dziwne odczucia po zażyciu.
Szafirowy
5860ON
frywolnie:
2023.02.07
18:36:25
Grzyb z czarną kropką. Irlandzcy druidzi. Zdolność przepowiadania przyszłości.
Psychomateriomarioneta frywolnie
2522On ^^
frywolnie:
2023.01.27
15:24:22
Dziwne tripy lub ich brak - proszę o pomoc
Flush frywolnie
131257mętlik82:
2023.01.26
11:27:31
Flush
frywolnie




nienotowany


Temat: Dziwne tripy lub ich brak - proszę o pomoc
wysłano: 2023.01.20 20:15:45
Grzyby biorę od jakichś 8 miesięcy co miesiąc - półtora. Od samego początku była to próba walki z depresją i własnymi demonami, po prostu nie miałem już nic do stracenia. Przerobiłem różne terapie, w tym grupowe, kilogramy wszelakich leków na przestrzeni lat i wciąż wracałem do punktu wyjścia. Odstawiłem wszystkie leki skoro tylko pogarszały stan, odczekałem miesiąc no i...

No i tu wchodzą grzyby, całe na biało. Następnego dnia pierwszy raz od przeszło 20 lat obudziłem się bez myśli rezygnacyjnych i samobójczych a okazało się, że będzie tylko lepiej. Po prostu objawy depresji ustąpiły. "A więc to tak czują się normalni ludzie" Kiedy wracały po miesiącu lub półtora brałem znowu i po raz kolejny byłem zdrowym człowiekiem.
Dawki, które stosowałem to od 3,5 do 7,2g suszonych z czego ta ostatnia wydaje się najbardziej terapeutyczna bo po prostu mogłem przy takiej najwięcej zmienić przy okazji zabijając ego. Od samego początku chodziło o radzenie sobie z traumami i faktyczną zmianę na lepsze a z tego co czytałem do tego niezbędne są 'heroic doses'.

Od 2 podejść mam problem i trip jakby nie umiał się przebić. Wiem, że tam jest, mam pewne objawy. Jest body load, jest ogólne zmiażdżenie, czasem lepiej słucha się muzyki ale pozostaje tylko zmęczenie, irytacja i brak efektu terapeutycznego. Kolory są tylko momentami, jakby okrężną drogą próbowały dobrać się do odpowiednich receptorów ale nie mogły zrobić nic więcej poza ich liźnięciem. Praktycznie czuję fraktale, wiem, że tam są ale ich nie widzę. Raz nawet wytrzeźwiałem w połowie czegoś co powinno być tripem, po około 30min wróciło.

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co się dzieje? Czy wystarczy odczekać dłuższy okres czy już do końca życia będę zjebany i pewnie w końcu znowu dam szansę tabletkom, które będą systematycznie rujnować mi życie i portfel?
Przeraża mnie to, nie sądzę abym mógł się podnieść nawet do 1/3 "normalnego" stanu nawet na dziennej, codziennej grupowej terapii razem z torbą leków.
odpowiedzodpowiedz tu
ON frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.21 11:53:45
Specyfika terapeutyczna psychodelików jest OGROMNIE indywidualna. Każdy reaguje i kuruje się inaczej. Wpływ długotrwałego przyjmowania tabletek TEŻ nie jest obojętny! To że przez to Ty zacząłeś reagować lepiej dopiero przy 'heroic doses' nie oznacza, że to dobry sposób. Mniemam, że masz okropnie rozrególowany system chormonalno-przekaźnikowy - który psylocyby w tak dużych dawkach mogły jeszcze bardziej rozrególować. Bo taka bywa czasami ich specyfika - po początkowej poprawie, stopniowo mogą doprowadzić do obniżenia nastroju (z powodów psychologicznych) by dać możliwość zrewidowania swojego nastawienia i poglądów potrzebnego do wzięcia się w garść, ogarnięcia i podniesienia na wyższe poziomy świadomości - już kompleksowo z większym ustabilizowaniem. Czynniki zewnętrzne mogą w to utrudnić. Ale wpływ mechazmów farmakodynamicznych leków psychiatrycznych i ich metabolitów dość mocno to KOMPLIKUJE! Homeostaza chormonalno-przekaźnikowa jest bardzo delikatna - co odczówasz w stabilności psychiki. Nie można boostować jej megadawkami bez stabilizowania efektów naturalnymi czynnikam i nie oczekiwać destabilizacji równowagi. Polecam naturalne endorfiny - sport, osiągnięcia osobiste, bogata dieta. A przeplatanie dużych dawek psychodelików z lekami odstaw do czasu przebadania i ustabilizowania Twoje gospodarki chormonalno-przekaźnikowej przez specjalistów - których niestety jest w Polsce "jak na lekarstwo" więc pewnie będzie Ci trudno. Wychodzenie z tak dużych zaburzeń nie jest proste i zwykle długo trwa. Spróbuj więc może trochę zadbać o siebie. Wierzę w Ciebie! Leki nie zrobią za Ciebie całej roboty.
Pozdrawiam i zdroovka życzę!
Wysokości!
odpowiedzodpowiedz tu
Flush
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.21 13:34:22
Chyba trochę źle mnie zrozumiałeś, antydepresantów nie biorę od dawna więc nie ma mowy o żadnym przeplataniu leków z grzybami. Nie licząc jakichś sezonowych gripexów i okazjonalnie tramalu ale niestety taka moja specyfika pracy, że jest bardzo kontuzjogenna.
Chwilowo o jakimkolwiek sporcie poza spacerami mogę zapomnieć, nawet basen, na który zacząłem chodzić przynosi głównie ból.
Co do heroic doses to nie tak, że zacząłem dopiero przy nich lepiej reagować. Każda dawka była dobra i pouczająca jednakże aby dokopać się głębiej trzeba też było więcej wziąć. Dzięki temu mogłem rozliczyć się z przeszłością na jakimś innym, molekularnym poziomie. Wciąż jednak kilka spraw przede mną.

Jak mam przebadać i ustabilizować swoją gospodarkę hormonalno-przekaźnikową? Do jakiego lekarza się udać i co mu powiedzieć? Jakie badania wykonać?



odpowiedzodpowiedz tu
ON frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.21 15:12:22
Wszystko co w siebie wrzucasz nie pozostaje bez śladu. Szczególnie leki. Szczególnie przy niezbyt zdrowym trybie życia. A podejrzewam, że być może taki prowadzisz, przynajmniej od jakiegoś czasu, np. z powodu urazów, co bezpośrednio odbija się na Twojej kondycji psychicznej. A z psychodeliczną Magią tak już jest, że bywa WYBITNIE wrażliwa na wszelkie czynniki zmienne. Nie mówiąc już o tolerancji i wietrzeniu materiału.
OGROMNIE trudno prognozować magiczną jakość i każdy kto chce opanuje to najlepiej samodzielnie. Tylko sporo to trwa. Bo tak jak pisałem jest to bardzo indywidualne.

Neurologia i Endokrynologia - najlepiej w jakimś profesjonalnym centrum diagnostycznym lub przynajmniej dobrym prywatnym laoratorium analitycznym.
Tylko tak jak pisałem, niestety w naszym kraju trudno o taką specjalizację i większość badań jest wykonywana w zakresie "podstawowym", a badania prywatne sporo kosztują. Ehh.. Jak zwykle europejski zaścianek.. Spróbuj sprawdzić też sobie poziomy witamin. To zawsze się przydaje!

Życzę szybkiego wykurowania kondycji.
W zdrowym ciele zdrowy duch!
Niepoddawaj się bo Magiczne Piękno Cię opuści. Na Super Tripy trzeba sobie trochę zasłużyć. Przerwa dla odpoczynku może Ci dobrze zrobić.
Ewentualnie jak trudno będzie Ci wytrzymać to zastanów się nad terapią ketaminową. Tylko jest droga. I to raczej dopiero po regeneracji.

Piona!
odpowiedzodpowiedz tu
ON frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.21 15:13:55
Edit: *szczególnie leki starych generacji.
odpowiedzodpowiedz tu
Flush
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.21 15:53:45
No jest właśnie cholera na odwrót, mój tryb życia zmienia się na coraz zdrowszy, czy kondycja czy dieta, ruch itd. Dzięki grzybom tak naprawdę zacząłem żyć jak człowiek a nie piwniczny szczur. Już nie wspominając o ograniczeniu używek typu alkohol, którego już praktycznie nie pijam, kawa czy MJ. Poza urazami wszystko zmienia się na lepsze. Nawet z otyłości zrobiła się lekka nadwaga bo patrzę co, kiedy i ile do ust wkładam plus mam bardzo dużo ruchu w pracy. Robiłem ostatnio podstawowe badania krwi i wszystko w normie. Do pełni szczęścia brakuje tylko rzucenia papierosów.

No nic, poszukam endokrynologa, dzięki.
odpowiedzodpowiedz tu
ON frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.21 16:32:33
To z czym Ty masz problem??
Za słabo?? Czy coś Ci zwietrzało??
Może mocniej grzyba uszczelnij... xD xD xD
Ale NA-TO dopiero po nowych zbiorach.
Jak mózg nie zapleśnieje.
Bo mi to już wykipiał z rozbawienia. xD xD xD
Just say CHEESE!
odpowiedzodpowiedz tu
Flush
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.21 16:58:44
Z tym, że nie ma tripa, lepszego nastroju, kolorów, fraktali, halucynacji. Jest to gdzieś "pod powierzchnią" ale nie udaje się temu przebić. Z materiałem wszystko jest w porządku. Myślałem, że to coś z receptorami serotoninowymi. Podobnie jak w temacie http://www.psilosophy.info/forum/?showtopic=20220321200310#o0
mętlik82
psylorodek

postów: 47

zarejestrowano: 2010.10.31


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.26 11:27:31
Cześć. Mi przeszło chyba. Na pewno czuję się dużo lepiej bez nootropów i tak samo jest z tripem. Jest dużo bardziej kolorowy. Okres przyjmowania nootropów takich jak ten PRL-8-53 spłycał u mnie emocje i odczucia.

Ja w ogóle już dawno temu zaobserwowałem, że świeże grzyby dają taką dużo bardziej pozytywną moc, trip jest taki mocno uszczęśliwiający.

Mało osób wie, że przechowywanie też wpływa na wartość substancji psychoaktywnych co ostatnio miałem szansę sprawdzić organoleptycznie.

Generalnie po 2 miesiącach spada ilość tryptamin o ponad 30%. Proponuję zajrzeć do tabeli z wątku http://www.psilosophy.info/forum/?showtopic=20221024101040#o0 jest to tabela zamieszczona w naukowym opracowaniu. Warto zwrócić uwagę, że ilość norbeocystiny praktycznie dąży do zera. Spadek baeocystiny również jest bardzo duży. Mam wrażenie, że to może któryś z tych związków wpływa na charakter podróży.

Jeżeli masz stary susz który ma już kilka miesięcy, to proponuję odpowiednio zwiększyć proporcję dozowania albo zmielić to na pył i w alkohol z dodatkiem kwaśnego środowiska- witamina C czy kwasek cytrynowy. Wtedy psylocybina przechodzi w psylocynę która mocniej i szybciej ujawnia efekty po zażyciu, podróż trwa nieco krócej ale jest też intensywniejsza- moje wnioski po takowym eksperymencie.

No nic, życzę Ci powodzenia i nie poddawaj się. Wkroczyłeś na nową drogę, gdzie zacząłeś dbać o siebie, nie pozwól, żeby rozczarowanie tripem zniechęciło Cię do dalszej pracy nad sobą. Imo to jest tylko narzędzie, a nawet nieudany trip w pewnym sensie uszlachetnia.
odpowiedzodpowiedz tu
ON frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.21 17:34:12
Jaką masz pewność materiału?? Poddałeś analizie? Jego jakość zmienia się w czasie. Łącznie z rzutami.
A co do własnej diagnostyki to już ci napisałem. Magia jest prawie NIEPRZEWIDYWALNA. Może jakieś zaszłości z poprzednich inkarnacji. Who knows? Może w poprzednim wcieleniu poskąpiłeś dziewczynce zapałek? Karma bywa zjadliwa.
odpowiedzodpowiedz tu
Flush
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.22 08:33:33
Bo mam większość objawów mocnej "bani" poza tymi fajnymi. Leżę zmiażdżony ale świat jest praktycznie czarno-biały. Czuję fraktale ale ich nie widzę. Jakby trip odbywał się gdzieś we mnie ale bez mojego udziału. No nie wiem jak to jeszcze bardziej wytłumaczyć ehh.
Po prostu tęsknię za mistrzem marionetek.
odpowiedzodpowiedz tu
ON frywolnie



nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.22 10:45:35
To idź na muppet show.
odpowiedzodpowiedz tu
Flush
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.22 16:54:28
muppet show to mam jak czytam albo oglądam wiadomości :x
odpowiedzodpowiedz tu
ON ;)
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.01.23 19:56:13
Więc zanurz się w świadomości...
Podróżnych niemożliwości...
Unbelievable?
odpowiedz
Bad trip - najgorsza godzina mojego życia
Amdm frywolnie
31172OmeNerd xD
frywolnie:
2022.12.13
15:35:46
Czy tramadol hamuje tripa?
Flush frywolnie
1460Flush
frywolnie:
2022.12.07
15:17:11
wizualne efekty ...
Agaricus
1709;)
frywolnie:
2022.09.19
09:00:20
GT pierwszy raz - opowieść
Unoszaca
51984saturn1337:
2022.05.24
17:32:37
Brak tripa po grzybach
Berło frywolnie
21289mętlik82:
2022.12.07
18:03:56
Wachlowanie
Lolololo frywolnie
61419cheja
frywolnie:
2022.03.20
17:22:19
Kukurydza z puszki
gugu
1887T frywolnie:
2022.02.13
21:54:53
Przygotowanie do pierwszego tripu
TakieTam frywolnie
62160majster100:
2023.01.02
01:58:23
<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1211788

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2024