Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1211575

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Szukam rady
Cieawy frywolnie
111390Ciekawy
frywolnie:
2024.01.19
21:22:49
Cieawy
frywolnie




nienotowany


Temat: Szukam rady
wysłano: 2023.05.04 02:06:17
Witam. Interesuje się tematem nauczycieli grzybowych , nigdy jeszcze nie próbowałem więc nie mam pojęcia jak realnie wygląda taki trip. W moim towarzystwie nie ma ludzi również zainteresowanych tematem i zastanawiam się jako że często chodzę sam do lasu na nocki , czy samemu w lesie to dobry pomysł żeby spróbować? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

postów: 494

zarejestrowano: 2007.08.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.05.06 19:11:04
Dobry,
no pomysł przedni, choć nie polecany z przeróżnych względów....
Pierwszy raz, w lesie sam, no kurwa zazdroszczę
"The mind, once expanded to the dimensions of new ideas....never returns to it's original size" O.W.Holmes
odpowiedzodpowiedz tu
Ciekawy
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.05.07 20:36:11
No cześć , tylko właśnie chciałbym się dowiedzieć z jakich względów bardziej konkretnie , żeby ewentualnie przekalkulować ryzyko, nie za bardzo mam inny pomysł gdzie i jak mógłbym to zrobic
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

postów: 494

zarejestrowano: 2007.08.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.05.08 06:11:40
Hej, no poczytaj o set&settings, poczytaj forum, bo jest tyle zmiennych i zależnych, że ci tego kalkulatorka zabraknie
Nie znam Cie osobiście, więc trudno coś doradzić. Jakiej jest waszmość natury? Strachliwy czy waleczny? Bo w podróży może być przeróżnie i na 99% nie tak jak sobie to wyobrażasz.
Czy to zdanie Cię niepokoi czy może nakręca jeszcze bardziej?
Najlepszą opcją na pierwszy raz, wg mnie, to kompan w miarę trzeźwy chyba żeś samotny wilk, ale to już Twoja sprawa.




"The mind, once expanded to the dimensions of new ideas....never returns to it's original size" O.W.Holmes
odpowiedzodpowiedz tu
Ciekawy
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.05.09 22:47:42
Ok . Dzięki za odpowiedź. Niewielu rzeczy się boje, już trochę latek mam świat zwiedziłem jakby byłem też w wielu sytuacjach ryzykownych nigdy zimnej krwi nie straciłem , praca też wiąże się z sporym ryzykiem. Umysł mam otwarty na nowe doznania itd, i generalnie nigdy nie zakładam że coś będzie tak jak sobie wyobrażam tylko daje się ponieść i doświadczam chwili. z natury jestem introwertyczny, dlatego też chodzę do lasu sam. Zastanawiam się czy na takim tripie jest możliwość stracenia kontroli(w takim sensie jak po za dużej ilości alkoholu że nie wie się co się robiło) i ewentualnej możliwości skrzywdzenia samego siebie .
odpowiedzodpowiedz tu
sempervivum
prapsylocyb

postów: 494

zarejestrowano: 2007.08.30


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.05.10 06:21:00
Wszystko jest możliwe, ale jak człek ogarnięty to większe szanse na przeżycie
Istotnym jest, czy podczas takiego pobytu w lesie czujesz się bezpiecznie i komfortowo, bo grzyby potrafią spotęgować każdą emocję do stanu błogości tudzież paranoi i tu ma znaczenie osobowość, która to ogarnie lub nie.
Na moje oko jest ok, good luck
"The mind, once expanded to the dimensions of new ideas....never returns to it's original size" O.W.Holmes
odpowiedzodpowiedz tu
Mefesto
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.05.10 19:34:19
Słuchaj set&settings masz raczej dobry i skoro jesteś samotnym wilkiem co lubi latać po lesie i nie jest to dla Ciebie nic dziwnego to pierwszy trip w lesie jest jak najbardziej na miejscu z tym, że pamiętaj o dawce. Nie brałbym więcej niż 2g, a może nawet 1,5g na pierwszy raz. W zeszły weekend byłem z ziomem na tripie ja wziąłem 2.1 on 1.6 i zupełnie inne doznania, ja miałem wizuale wybitnie ciekawe w chmurach, drzewach oraz stawie a on nie bardzo czuł ten vibe, ale zauważyłem też że to nie jest odpowiednia osoba do tego typu używek.

Wybierz sobie ładny bezdeszczowy, pogodny dzień załaduj 1,5 jak chcesz + - zrozumieć jak to oddziałuje albo 2g żeby już poczuć i zobaczyć coś czego nigdy nie widziałeś, ale żeby dalej to bylo pod kontrolą. Odpowiadając jeszcze na to pytanie odnośnie kontroli właśnie to przy mojej dawce 2.1 miałem pełną kontrolę cały czas i nie straciłem wątku ani na chwilę, ale wiem że przy większych dawkach może się pojawić czas braku kontroli.
Pozdro, daj znać jak było
odpowiedzodpowiedz tu
Ciekawy
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.05.16 14:02:42
Dzięki bardzo za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich i dam znać za jakiś czas
odpowiedzodpowiedz tu
niedzwiedz
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.07.31 22:17:09
i jak
odpowiedzodpowiedz tu
Ciekawy
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.10.19 13:50:13
Trochę czasu minęło ze względu na intensywny okres w życiu prywatnym mało czasu miałem wolnego , ale tak wziąłem kilka dawek w domu około 1g do 1,6 g oswoiłem się z odczuciami bardzo pozytywnie , dwa dni temu poszedłem do lasu stwierdzając że czas na porządny trip , wziąłem 6g zmielonego golden teachera w postaci lemon teka bo mam wrażliwy żołądek. I powiem że było świetnie pierwszą godzinę przeleżałem w hamaku podziwiając gałęzie wiszące nademna o dziwo wszędzie w nich widziałem układające się w ciąg Fibonacciego , tak mnie zmogło że zachciało mi się spać a tego nie chciałem więc zmusilem się do wstania pogadałem z drzewami poczułem niesamowicie głęboka więź z tym lasem super odczucia wręcz ciężko to opisać ale zdecydowanie lubię to. Tylko mam rozkmine bo myślałem że taka dawka wedle opisów które przeczytałem to jest już heroiczną i zastanawiam się bo myślałem że wjedzie mocniej spodziewałem się mocnych bardzo wisuali ale nie były takie mocne i po czterech gdzieś godzinach poczułem już że się kończy i jakoś tak smutno i niedosyt czuje co prawda miękki byłem jeszcze do dnia następnego ale w głowie super. Teraz półtorej miesiąca w pracy ale już nie mogę się doczekać powrotu i nowych doświadczeń tylko chyba muszę zwiększyc dawkę chciałbym przeżyć coś naprawdę głębokiego. Pozdrawiam
odpowiedzodpowiedz tu
Shennong
psylorodek

postów: 12

zarejestrowano: 08.09.2023


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2023.11.14 22:01:14
Super, że miałeś dobre doświadczenia! Jeśli chodzi o dawkowanie, to miałem podobnie - 3g nie różniły się zasadniczo od 9g. Miałem bardzo znaczące doświadczenia po 1g (zarówno samotna sesja - na leżąco, muzyka, pod kocem) jak i z przyjacielem, rozmawiając o "życiu, Wszechświecie i całej reszcie". Z drugiej strony prawie żadnego większego efektu po 5g. Te duże dawki zwykle przyjmowałem sam. Wygląda na to, że "set & setting" jest znacznie ważniejszy, niż gramy (może też odrobina szczęścia odkrywa rolę).

Najgłębszymi sesjami u mnie były te "introwertyczne" - zamknięte oczy, na leżąco, odpowiednia muzyka, minimalna ilość ruchu.

U mnie zasadnicza część sesji trwa jakieś 3-4h, potem jest efekt "powidoku" - powolne "schodzenie" wciąż w stanie pogłębionej wrażliwości.

Na Shroomery trafiłem kiedyś na dyskusję, w której rozważali możliwość, że dawka przestaje mieć znaczenie od jakiegoś tam poziomu. Moje własne doświadczenia potwierdzały by to. Z drugiej strony nie bez znaczenia będzie również osobista tolerancja. No i rzecz jasna nigdy nie wiadomo ile substancji zawiera tak na prawdę 6g suszu.

Jeśli masz wrażliwy żołądek, to bardzo polecałbym herbatę (wywar z grzybów), bez jedzenia owocników. Ja od dawna tylko w ten sposób przyjmuję grzybowy sakrament. Zero bodyload.
odpowiedzodpowiedz tu
Ciekawy
frywolnie




nienotowany


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2024.01.19 21:22:49
Wow. Rozumiem o co chodziło po prostu set up w lesie trzymał mnie bardziej na powierzchni ze względu że taki mam instynktownie wlaczony survival mode. Zrobiłem druga sesje zamknięty w drewnianym domku z muzyką na uszach , wziąłem dużo więcej że względu na poprzednie doświadczenie , około 12 g i myślę że ciut przesadzilem , było to najciekawsze ,najgłębsze i najbardziej interesujące przeżycie w moim życiu . Choć doświadczyłem kilku rzeczy które były ciężkie bardzo ciężkie ale dające do myślenia więc dobre jak i kilku rzeczy do których mam odczucie że zwykły śmiertelnik nie powinien tego doświadczyć . Ale może wcale nie jesteśmy zwykłymi śmiertelnikami pozdrawiam wszystkich psychonautow. Uważajcie tam na siebie bo czekają was mocne przeżycia na które potrzeba siły. Peace
odpowiedz
Pierwsza dawka
Suronek
1487Shennong:
2023.11.15
20:53:47
Szukam najlepszego gatunku pod microdosing
pantera
0238brak
Mikrodozowanie - odwrotne efekty
ooops
3521midozer
frywolnie:
2023.06.29
00:25:04
Czy to ma tak wyglądać?
KarolABC
0335brak
A gdyby tak po 6 dniach?
Mis frywolnie
21411actxiot:
2023.04.26
21:51:37
Najwieksza dawka
Justy
42565majster100:
2023.03.24
21:11:11
Golden teacher- pierwszy rzut
GumisiowySok
32986Shadow777
frywolnie:
2023.03.03
22:14:07
Jak zasnąć po tripie ?
boomshaka
3776Nikt ważny
frywolnie:
2023.03.01
18:31:36
Czy to nie dla mnie? Dziwne odczucia po zażyciu.
Szafirowy
5860ON
frywolnie:
2023.02.07
18:36:25
Grzyb z czarną kropką. Irlandzcy druidzi. Zdolność przepowiadania przyszłości.
Psychomateriomarioneta frywolnie
2521On ^^
frywolnie:
2023.01.27
15:24:22
Dziwne tripy lub ich brak - proszę o pomoc
Flush frywolnie
131256mętlik82:
2023.01.26
11:27:31
Bad trip - najgorsza godzina mojego życia
Amdm frywolnie
31172OmeNerd xD
frywolnie:
2022.12.13
15:35:46
Czy tramadol hamuje tripa?
Flush frywolnie
1460Flush
frywolnie:
2022.12.07
15:17:11
wizualne efekty ...
Agaricus
1709;)
frywolnie:
2022.09.19
09:00:20
GT pierwszy raz - opowieść
Unoszaca
51984saturn1337:
2022.05.24
17:32:37
Brak tripa po grzybach
Berło frywolnie
21289mętlik82:
2022.12.07
18:03:56
Wachlowanie
Lolololo frywolnie
61419cheja
frywolnie:
2022.03.20
17:22:19
Kukurydza z puszki
gugu
1886T frywolnie:
2022.02.13
21:54:53
Przygotowanie do pierwszego tripu
TakieTam frywolnie
62160majster100:
2023.01.02
01:58:23
<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ piny z boku boxa
     ¤ 10/12 słoików zakażone. Co poszło nie tak?
     ¤ Co zrobić z odciskami
     ¤ Wermikulit opcja czy niezbędnik?
     ¤ HELP już drugi rzut grzybków zatrzymuje się w miejscu.
     ¤ Problem z rejestracją
     ¤ Problem z wysychaniem ciastka - substratu
     ¤ Jak tworzy się mieszańce Cubensis (?)
     ¤ Zjadłem i nic
     ¤ Problem z kolejnym boksem Golden Teacher. Wilgotność? Jakiego producenta wybierać?
     ¤ Szukam rady

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  ‹Wymiana›  »Psychonautyka / TripRaport« ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
299
odsłon:
1211575

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2024