Honorowi Psilodawcy


RegulaminDział Honorowi psilodawcY przeznaczony jest do anonsowania chęci uczestnictwa w propagowania darmowej kultury.
Dział ten nie jest działem kupna sprzedaży, i nie jest to sklep z zarodnikami, więc uprasza się o nie anonsowanie chęci kupna / sprzedaży.

Uczestnicy biorą udział z własnej nieprzymuszonej woli.
Obsługa serwisu psilosophy nie bierze odpowiedzialności za działania nieumyślne lub niezgodne z obowiązującym aktualnie prawem, normą społeczną, etc.

Zasada działania:
Biorca podaje swój adres w formularzu, natomiast dawca wysyła na niego to co zostało proszone. Dawcy są anonimowymi użytkownikami Internetu, natomiast biorcy tylko do pewnego stopnia. Biorca nie potrzebuje się logować/rejestrować, musi jedynie podać adres korespondencyjny do odebrania poczty.

Paranoiczni użytkownicy z bombą wodorową w kominku, zarówno biorcy, jak i dawcy, mogą korzystać z przeglądarek anonimizujących, gdyż najprawdopodobniej na którymś z serwerów pośredniczących w połączeniu internetowym zostanie zapisane skojarzenie konkretnego adresu IP z url wywołującym konkretne operacje w niniejszym dziale (np. zamawianie).Biorcy


1. Biorca musi mieć ukończone 18 lat.
2. Biorca nie przeznaczy braniny na cele niezgodne z obowiązującym prawem.
3. Biorca nie oferuje dawcy form rekompensaty, (wymiana również tylko na forum).
4. Biorca nie zrobi nic co mogłoby zdyskredytować jego i cały ciąg przyczynowo skutkowy ciągnący się po nim.
5. Biorca szanuje dawcę i dołącza jego podobiznę do swego czcicielnika.
6. Biorca otrzyma TYLKO jednego maila, z prośbą o potwierdzenie chęci uczestnictwa, co musi zrobić w ciągu 24 godzin, po tym czasie danina wraca do puli dawcy.
7. Biorca proszony jest o nie popełnianie literówek w adresie wysyłki. Literówki mogą być dla dawcy podstawą do przypuszczenia, że biorca próbuje przechytrzyć system, zmniejszając prawdopodobieństwo rozpoznania na rzecz chęci wyłudzenia większej ilości honorowej braniny.
8. Biorca może podać jeden adres na dwa tygodnie, czyli raz na dwa tygodnie zamawiać na dany adres, by dać szanse innym. Program tworzy chmury podobieństwa rozpoznające adresy z dokładnością ok 80% więc prosimy nie naginać systemu. Chmury są zakodowanym rozproszeniem adresu przechowywanym na serwerze przez dwa tygodnie i na ich podstawie nie da się nikogo w rzeczywistości rozpoznać i zlokalizować w 100%, lecz zabezpieczenie to jest wymagane przed niehonorowymi wyłudzaczami i hurtownikami.

Więcej o dziale i jego perypetiach w wątku na forum.

Dawcy


1. Dawca musi mieć ukończone 18 lat.
2. Dawca jest weryfikowany stopniowaniem dostępu do ilości zamieszczanych anonsów.
3. Dawca nie wykorzysta danych osobowych osób trzecich na szkodę tych osób i będzie postępował w zgodzie z prawem o ochronie danych osobowych, normą obyczajową portali społecznościowych, kulturą, uczciwością, itd.
4. Dawca zobowiązuje się do bezpłatnego wysłania biorcy braniny nie oczekując rekompensaty. Wymian proszę dokonywać na forum.
5. Dawca nie otrzymuje ŻADNYCH mailowych potwierdzeń ze względu na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Trzeba po prostu sprawdzić raz dziennie swój psilowolontarialny panel.
6. Dawca na podstawie popełnionych w adresie literówek może przypuszczać, że biorca próbuje przechytrzyć system, więc dawca ma podstawę by odmówić mu wysłania czegokolwiek. W takim wypadku odmowy, dawca powinien nas poinformować, by uniknąć otrzymania punktu odufania od takiego biorcy.

Więcej o dziale i jego perypetiach w wątku na forum.