kalkulator dozowania magicznych grzybów (pdf)
wersja pdf
       
szukaj na psilosophy:  
   

Kalkulator Dozowania Magicznych Grzybów

by

Ythan Burstein


[ tłumaczenie: cjuchu ]

Ustala z grubsza dozę w gramach zależną od gatunku i potencji grzyba, zarówno suszonego jak nie, oraz od innych czynników.

Skrypt oryginalnie napisany przez Ythan Burstein @ The Shroomery, http://www.shroomery.org/
To połączenie formularza/skryptu może być wykorzystywane, modyfikowane i dystrybuowane za free tylko z niniejszą notą autora.

Kalkulator ten napisałem w JavaScript by pomóc zorientować się ile trzeba zjeść grzybów, aby osiągnąć pożądaną siłę tripu. Nie mam sekretnego, ujednoliconego przepisu; nie sądzę, aby dla grzybów taki istniał. Pomyślałem, wyciągnę wzór aż będzie wyglądał dokładnie, po czym wpuściłem zmienne. Pozostawiłem go również otwartym na modyfikacje użytkownika, tak więc możesz bawić się wartościami, które dostosowane są do twej unikalnej reakcji na grzyby.

The Magic Mushroom Dosage Calculator v1.2
Last update: 2005-04-13
Dla grzybów suszonych, pomnóż zawartość psilocybiny przez:
Dla grzybów suszonych, pomnóż zawartość psylocyny przez:
Jaki poziom tripu chcesz osiągnąć?
Jakiego rodzaju grzyby będziesz jadł?
miligramów psilocybiny na gram grzybów.
miligramów psylocyny na gram
Będę również przyjmował inhibitor MAO (MAOI)
Powinno się zjeść gram(ów).

Oto opis poszczególnych pól formularza; prawdopodobnie większości z nich nie będziesz musiał zmieniać.

Dla grzybów suszonych, pomnóż zawartość psilocybiny przez: To pole pozwala określić spadek psilocybiny jakiemu ulega grzyb w wyniku suszenia. Jeśli podejrzewasz, że w czasie suszenia grzyby straciły połowę psilocybiny, ustaw tę wartość na "0.5". Jeśli podejrzewasz, że w ogóle nie straciły, ustaw tę wartość na "1". Domyślna wartość to "0.8", jest to średnia. Jeśli przedsięwziąłeś dodatkowe, specjalne kroki w czasie suszenia i przechowywania grzybów, będziesz mógł ustawić wyższą wartość. Jeśli przez godzinę suszyłeś grzyby w piekarniku w temperaturze 250°C, ustaw niższą wartość.

Dla grzybów suszonych, pomnóż zawartość psylocyny przez: Pole to dotyczy dokładnie tego samego co pole psilocybiny, wpływa jedynie na współczynnik spadku psylocyny. W przeciwieństwie do swego bardziej stabilnego kuzyna, psylocyna rozpada się zazwyczaj dość szybko, bez względu na to jak ostrożny jesteś przy zabezpieczaniu grzybów. Domyślna wartość to "0.5", i jeśli nie liofilizujesz swych grzybów i nie przechowujesz w opakowaniu próżniowym klasy przemysłowej, prawdopodobnie będzie trzeba zostawić ją bez zmian.

Jaki poziom tripu chcesz osiągną? Przeczytaj opisy poziomów tripu i zdecyduj. Powinieneś mieć na uwadze, że nie jest to zależność liniowa; jeśli zjesz 20 gram świeżyzny by osiągnąć Poziom 2, to nie koniecznie oznacza to, że trzeba zjeść 40 by osiągnąć Poziom4.

Jakiego rodzaju grzyby będziesz jadł? To tak naprawdę jedynie "nastawy" psilocybiny i psylocyny. Wybierz rodzaj grzyba, który będziesz jadł a zmieni się wartość pól psilocy(bi)ny dla grzyba. Wartości są sporządzone w oparciu o wiele źródeł z internetu przywiązując uwagę, że wartości reprezentują średnią moc wielu próbek ilekroć osiągalne były dane.

Miligramów psilocybiny na gram: W polu tym pokazana jest zawartość psilocybiny w aktualnie wybranym grzybie w mg/g świeżego materiału. Jeśli uważasz, że wartość jest niepoprawna (i może być to całkiem prawdopodobne, gdyż te same gatunki grzyba mogą mieć nawet dziesięciokrotne wahania w zawartości psilocybiny), możesz wpisać nową wartość.

Miligramów psylocyny na gram: To samo, tyle że dla psylocyny.

Czy będziesz jadł grzyby świeże czy suszone? Więc, które z nich będziesz jadł? Jeśli zaznaczysz "suszone", kalkulator zastosuje obniżone wartości zawartości psilocybiny i psylocyny w grzybie i skompensuje zmianę wagi w wyniku odwodnienia. Świeże grzyby to około 90% wody, co oznacza, że wystąpi duża różnica pomiędzy ilością świeżego materiału i suszonego, którą trzeba zjeść by osiągnąć ten sam poziom tripu.

Będę również przyjmował MAOI. Dla ludzi zbyt leniwych by podzielić wynik przez dwa, zaznacz tę opcję, jeśli przed zjedzeniem grzybów chcesz przyjąć inhibitory monoaminooksydazy (MAOI).

Okay, więc tyle w kwestii instrukcji, lecz jest jeszcze ostatnia rzecz którą chcę wyjaśnić:
KALKULATOR TEN W ŻADEN SPOSÓB NIE JEST PRZEZNACZONY, BY DAĆ CAŁKOWICIE OSTATECZNE ODPOWIEDZI!
Można mieć dwoje ludzi wagowo identycznych, którzy zjedzą te samy ilości grzybów i jeden potripuje na kilka godzin a drugiego ledwie bzyknie. Myślę że wartości które otrzymasz korzystając z kalkulatora powinny być dość dokładne, gdyż ulepszyłem go dość starannie, lecz tak naprawdę dawkę powinieneś ustalić w staroświecki sposób, zaczynając od małych ilości i stopniowo je zwiększać. Jeśli nie chcesz na to marnować czasu lub grzybów to BĄDŹ OSTROŻNY z jakimikolwiek wartościami, które wyrzuci ten kalkulator.

W porządku. Miłej zabawy.


Poziom 1
Poziom daje łagodny efekt "skamienienia", z pewnym wzmocnieniem wzrokowym (tj. jaśniejsze kolory, etc.). Pewne anomalie pamięci krótkotrwałej. Zmienia się komunikacja między lewym a prawym mózgiem sprawiając, że muzyka brzmi "szerzej".
Poziom 2
Jasne kolory i wizuale (tj. rzeczy zaczynają się poruszać i oddychać), przy zamkniętych oczach widać pewne dwuwymiarowe wzory. Zawiłe lub retrospektywne myśli. Zmiana pamięci krótkotrwałej prowadzi do ustawicznie rozpraszanych układów myślowych. Widoczny staje się ogromny wzrost kreatywności gdyż pominięty zostaje naturalny filtr mózgu.
Poziom 3
Bardzo wyraźne wizuale, wszystko faluje a/lub na ścianach, twarzach itp. widać osobliwe desenie i wzory kalejdoskopowe. Trochę łagodnych halucynacji takich jak rzeki płynące na posłojowanych lub perłowanych powierzchniach. Halucynacje przy zamkniętych oczach stają się trójwymiarowe. Występuje pewne zmieszanie zmysłów (tj. widzenie dźwięków jako kolorów, itp.). Zniekształcenie czasu i "momenty wieczności".
Poziom 4
Silne halucynacje, obiekty przechodzące w inne obiekty. Unicestwienie lub wielokrotny rozłam ego. Rzeczy zaczynają do ciebie przemawiać, lub odkrywasz, że jednocześnie odczuwasz sprzeczne rzeczy. Pewna utrata rzeczywistości. Czas staje się bez znaczenia. Pozacielesne doświadczenia i zjawiska z rodzaju postrzegania pozazmysłowego. Mieszanie zmysłów.
Poziom 5
Totalna utrata wzrokowego połączenia z rzeczywistością. Zmysły przestają działać w normalny sposób. Całkowita utrata ego. Zlewanie się z przestrzenią, innymi obiektami, lub wszechświatem. Utrata rzeczywistości staje się tak poważna, że opiera się wyjaśnieniu. Wcześniejsze poziomy są względnie łatwe do wytłumaczenia w terminologii mierzalnych zmian w percepcji i wzorów myślowych. Ten poziom różni się tym, że rzeczywisty wszechświat, w którym rzeczy są normalnie postrzegane przestaje istnieć! Oświecenie satori (i temu podobne określenia).

[ tłumaczenie: cjuchu ]szukaj na psilosophy:  
 
Odsłon
od 9.07.2007komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze

k o m e n t a r z e

 
 

elo wariaty ciekawe czy ten co to pisal jadl haluny... Pozdro z ZIELONEGO RADOMIA

ktos z kads
04.10.2007 19:44:04

 
 
 
 

Chryste, ale komentarz :/

Kurwik
05.10.2007 12:28:45

 
 
 
 

cześć Kurwik ^^

Avi
11.12.2007 00:12:47

 
 
 
 

czyżby smartshopowi ludzie nie zniknęli. ciekawy kalkulator

Datura
23.01.2008 22:51:05

 
 
 
 

Kalkulator powinien uwzględniać też doświadczenie konsumenta. Doświadczony smakosz zje więcej niż początkujący amator, aby osiągnąć ten sam poziom. Ciekawe czy waga konsumenta ma wpływ na poziom zabawy, jak w przypadku alkoholu, gdzie większy musi wypić więcej niż mniejszy. Pozdrawiam

gribamator
21.03.2008 13:29:57

 
 
 
 

Wspaniała strona... pozdrawiam wszystkich fanów grzybów!

jimmy
13.05.2008 19:28:03

 
 
 
 

Mój kumpel zjadł 110 dużych łysiczek, hehe miał rzeźnie :D wszędzie widział ludzi o twarzach szatana ( długie szpiczaste uszy. czerwone duże oczy, zdeformowana twarz ), budynki mu się wyginały do ziemi i wszystko było koloru czarnego i szarego a niebo czerwone, widział wszędzie wojne i tym podobne rzeczy.

Devil
21.05.2008 19:47:09

 
 
 
 

Jego psychikę opętał szatan :DDD

Dream
26.10.2008 02:44:36

 
 
 
 

Widać w jakim stanie jest jego psychika:)

ndnf
25.10.2008 10:24:08

 
 
 
 

to fajnie ze wyszedl taki nakrecony do ludzi;]

białko
26.11.2008 14:06:08

 
 
 
 

ja tam najwiecej grzybow jak dotad zjadlem 200 ale w domu, z calkowicie trzezwym przewodnikiem, wczesniej "zabezpieczylem teren". wiec mozna jest i takie ilosci i moze byc bardzo ciekawie, tylko trzeba miec troche w glowie. a grzyby sa psychodeliczne - nie ma slow w ludzkim zasobie, ktore sa w stanie okreslic ich niesamowitosc. pozdrawiam wszystkich konsumentow;)

Psychozaur
18.11.2008 22:57:04

 
 
 
 

No fajne, bez watpienia, kiedys z kolega latalismy po 3 kwasach po IKEI przez 4 godziny. I rowierz bylo fajnie, nawet wiecej niz fajnie, ale zastanowmy sie nad czyms. Po co moc i potencjal grzybow marnowac na smianie sie ze zdeformowanych ludzi, czy popatrzenie na, zyjace kolorki? Z grzybami mozna odbyc wspaniala podroz wglag siebie. Od wiekow uzywaja ich szamani w kilku miejscach swiata w specjelnej ceremonii. To jest tradycja, obrzed religijny, jak u katolikow komunia.
Tak jak juz napisalem, nie widze osobiscie sensu uzytkowania tak poteznej substancji dla zabawy. Szukajcie w tym innych, ciekawszych doznan. pozdrawiam

Psychozaur
01.12.2008 16:46:30

 
 
 
 

jestem doświadczonym grzybonautą - i 200 sztuk to chyba straszne wypłosze znalazłeś albo uprawiałeś.

Po takiej ilości jeśli jesteś osoba powiedzmy do 80kg nie sądzę aby odbyło się bez poważnych konsekwencji na zdrowiu trzeba pamiętać że tymi grzybami można się zabić w gruncie rzeczy.

Osobiście polecam stary sprawdzony sposób jedzenia suszonych grzybków po 0,3g w odstępach 30min

luminator
20.08.2010 02:43:30

 
 
 
 

Brawo! Cjuchu, tyle ile ty tu pracy włożyłeś w systematykę i katalogowanie wiedzy na temat 'Boskiego Ciała', zasługuje na Nobla. Pozdrawiam

pustelnik
19.09.2010 17:31:05

 
 
 
 

He? 0,3g w odstępach 30 min? Czyli zjedzenie 3g zajmuje 5h. A co z rosnącą tolerancją w tym czasie? pierwsze słyszę o czymś takim...

Ż
11.10.2010 15:20:14

 
 
 
 

Moim zdaniem te 0.3g to zdecydowanie za mało. No chyba, że Paneeolus Cyanescens z maoi do tego :-)

świętoszek
10.01.2011 20:18:13

 
 
 
 

ile waży łysiczka lancetowata? bo ja słyszalem ze pol grama, cos mi mało tych grzybów

szaman
18.01.2011 21:55:28

 
 
 
 

z tym kalkulatorem to chyba cos nie tak, bo wyliczyl mi że świeżycz mam zjeśc 22g a suszu 2?? czy to sie zgadza? nieche sie przejechac ale b+22g to troszke dużo mi sie wydaje

rulek
10.02.2011 20:27:46

 
 
 
 

ile waży przeciętnie jeden świeży dojrzały grzybek cubensis b+ ? chodzi mi o takiego siedmiocentymentrowego gotowego wnet do zrzucania zarodników

Agnus Dei
08.03.2012 08:53:15

 
 
 
 

Kup se wagę

dupa
18.05.2012 10:38:07

 
 
 
 

weź pałeczkę od szaszłyka i zrób wagę szalkową, jako odważniki użyj 1gr., które mają 1.64g. lub innych monet. Do zrobienia wagi użyj linijki, ważny jest środek i punkt zawieszenia ciężarków - w obu przypadkach musi być tak samo daleko od końca patyczka.
jak chcesz skorzystaj z innych monet! wikipedia > Monety obiegowe RP

mykolog-amator
19.05.2012 02:06:13

 
 
 
 

mozna zjesc 200 nawet ja sie wazy 70 kg i nawet nie miec az tak wspaniale.. wystarczy sie wywalic z serotoniny przez np dwutygoniowy maraton z grzybami, dzien w dzien coraz wiecej itd. ale to marnowanie grzyba.

kabayaki
03.11.2012 21:02:01

 
 
 
 

wrzuciłam 5,7g :) suszonych cubensis b+ i było cudownie, mieszanka poziomu 3,4 i 5. Fraktale w przestrzeni i zatrzymanie czasu, zlewanie się z otoczeniem - było wspaniale. Polecam wszystkim, chociaż można się zatracić :)

ani
22.08.2014 11:48:16

 
 
 
 

1,6 na poczatek i bylo grubo jak dla mnie wizuale przy zmknietych oczach, smiechawa, oddychajace przedmioty. wykrzywiajace sie twarze. pozytywnie bylo ale przy load mam mdlosci.

anatols
21.11.2015 16:06:01

 
 
 
 

Ja zjadłem kiedyś 150 łasiczek w domu bo strach wychodzić gdziekolwiek ,jadłem wcześniej mniej po około 30-50 to wiem jakie są fazy zwłaszcza ze śmiechem nie do opanowania,połozyłem sie na łóżko i zamknałem oczy to miałem wrażenie że zaraz łóżko przez sufit razem ze mna wystartuje hehe i w dodatku sie obracało jak śmigło od helikoptera a oglądajac tv bo myslałem ze jestem w tunelu a tv na samym końcu a po za tym to wiadomo wyostrzenie zmysłów inaczej wszystko wygląda jakiesbardziej zywe i jaskrawe

harry
25.10.2017 11:46:15

 
 
 
 

"Po takiej ilości jeśli jesteś osoba powiedzmy do 80kg nie sądzę aby odbyło się bez poważnych konsekwencji na zdrowiu trzeba pamiętać że tymi grzybami można się zabić w gruncie rzeczy."

Gorszej bzdury nie slyszalem... psylocybina ma najbezpieczniejszy profil jezeli chodzi o "narkotyki" musialbys zjesc wage swojego ciala zeby umrzec a to i tak w polowie przypadkow (sprawdz sobie badania na gryzoniach), wiec o przedawkowanie nie ma co sie martwic. Gorzej z psychika ktora moze nie ogarnac tego co sie doswiadczy, dlatego niektorzy nie powinni uzywac dla wlasnego bezpieczenstwa mentalnego.

Zgadzam sie rowniez z Psychozaurem ze grzybki to nie jest zabawa i powinny byc uzywane do poznania samego siebie i samorozwoju, lub tez szukania glebszego sensu egzystencji :)

Peace :)

RastaSzaman
17.11.2018 18:13:52

 
 
 
 

wlasnie zjadlem swoje pierwsze grzyby, ciekawe jak to bedzie

gucci selller
01.08.2019 22:18:49

 
 
 
 

Po ok 34mg psylocybiny i 3mg psylocyny rozjebało mnie i całą materię na atomy :) wyszedłem poza hologram rzeczywistości stałem się wszystkim to jest umysłem który kreuje tą iluzję materii.

Viet
23.12.2019 16:55:16

 
 
 
 

witam i o zdrowie pytam? :D ostatnio waliłem 7g suchych łysic (287 sztuk) i trip przypominał bardzo to co się dzieje po DMT z tą różnicą że trwał koło 7 godzin. pozdrawiam wszystkich psychonautów

STN
13.01.2020 17:30:22

 
 
 
 

Miło patrzeć że jeszcze ktoś tu zagląda:)

Krystek
07.05.2020 21:11:09

 
 
 
 

to ile polecacie na początek? 2 g golden teacherów będzie git?

acid420
22.05.2020 00:00:40

 
 
 
 

@acid420 za tydzień planuję pierwszy raz spróbować bo wszystko mam gotowe ja również planuję wówczas przygotować 2 / 2,5 g suszonych na start koniecznie wpadnij i daj znać jak było!

VET
26.05.2020 12:46:40

 
 
 
 

Hehe. Ciekawe niektóre komentarze:)
Dzisiaj wrzucam 7g/susz Golden Teacher:D Pozdro dla świadomych;)

Abrad6969
27.05.2020 12:05:23

 
 
 
 

Zarzuciłem 2,5 g bardzo rozsądna opcja jak na pierwszy raz polecam! Było dziwnie wiedziałem ze nie będę w stanie opisać co się działo. Bardzo ciekawe przeżycie, a to dopiero połowa drogi :D.

VET
12.06.2020 11:21:27

 
 
 
 

Jedząc pierwszy raz zjadłem 3 gramy tajlandzkich suszonych to było coś wspaniałego po 2 tygodniach zjadłem 3,5 mexicany i na początku było ok dopuki nie zobaczyłem dziury w ziemi nie Wielkiej około paru cm wpadłem twaza w błoto na chwilę mi się film urwaljak odzyskalem świadomość wszystko w koło zrobiło się szare ponure i jak by z rzepy nie przyjemne w dotyku i przeżyłem śmierć położyłem się na łóżku i czułem jak przestają pracować moje organy a ciało zaczyna mnie opuszczać był zemną doświadczony kolega mówił że wszystko będzie dobrze że mi przejdzie muszę przetrwać myślałem że nigdy że zaraz umrę i pierdnelem baka a on taki ucieszony wstał i mówi no widzisz mówiłem że będziesz żył i mi przeszło naprawdę myślę że taka faza uczy pokory a ja wiem że to było za karę grzyby dadzą ci takie doznania na jakie zasłużyłem . To było jakieś 5 lat temu później jadłem jeszcze ale już tajlandzkich do dnia dzisiejszego nie jadłem okol3,5 roku i jutro wybieram sie na lysiczke akurat jestem na terenach górskich okolice koloni dzięki że mogłem się podzielić doswiadczeniamiduzo by pisać pozdro i z głową

Kolonia
06.10.2020 05:42:26

 
 
 
 

Wczoraj pierwszy raz jadłem Golden teacher 2g suszonych. Moim zdaniem ciut za mało... Działało krótko od pierwszych efektów do przyjemnego zejscia minęło zaledwie 2,5h nie wiem czy to wina złego suszenia (12h piekarnik od 35 do 45stopni) czy krótkiej abstynencji od używek (tydzień całkowitej trzeźwości). Nie wiedziałem czego się spodziewać i początkowo było dziwnie. Czytałem że na być zimno, a mnie pot zalewal... Najdziwniejsze było to że niby byłem trzeźwy i świadomy ale czułem się jakoś dziwnie lekki niepokój, który z czasem minął jak już się przyzwyczaiłem do tego stanu. Może to wina ziomka bo jemu się buzia nie zamykała, a ja potrzebowałem spokoju i ciszy. Za każdym razem tak jest przy ładowaniu? Miałem chyba coś między 1 a 2 poziomem. Zauważalne zmiany twarzy,dziwne twarze może śmieszne. Mam słabego neta i czasami nie wiedziałem czy to jakość się pogarsza czy to moje wizje 😀 chwilowe nasycenia kolorów, szara ściana była pomarańczowa, kontury szafek były w kolorze tęczy. Momenty śmiechu kładły nas na ziemię. Wyjście na dwór dało błogie ukojenie. Spacer był mega, rozmowy się kleiły. Światła były w kształcie gwiazdek. Czasami na oczach miałem tak jakbym miał zaklejone oczy po spaniu, przecierasz oczy i już wiesz ze to nie w tym rzecz 😀 natura, drzewa lekko się ruszały. Zejście bardzo spokojne i miłe. Chodowalem sam więc wiem co jem, smak spoko żadnych mdlosci, może po 2h lekkie pobolewanie brzucha. Ziomek srał 3x. Inny znajomy mówił że jak by nie wiedział to by nie poznał ze coś braliśmy... Tak to u mnie było 😉

Kamil
10.10.2020 14:29:54

 
 
 
 

Ktoś zamawiał grzyby z USA?

Ryb
29.10.2020 14:32:11

 
 
 
 

w razie jak by ktoś był ciekaw ile ważą łysiczki lancetowate (semilanceata) to powiem tylko że 30 średniej wielkości suszonych grzybów waży 1g pozdrawiam

STN
26.12.2020 22:06:55

 
 
 
 

Ja wziąłem 350 łysiczek i było średnio.

michaljachimowski
25.02.2021 23:12:41

 
 
 
 

Okej, wyliczam ile gram mam zjesc ale gdzie uwzglednienie masy człowieka? Jak ja waze 60kg a kolega 100kg to nie będzie to taka sama dawka, dla tego pytam dla jakiej masy to jest podane? bym mogl sobie policzyc

Nowygrzyb
08.06.2021 22:16:43

 
 
 
 

Wszystko zaczęło się o godzinie 16 Zerwaliśmy gotowe osobniki z growkita "MAZATAPEC" oraz "MEXICAN" niestety Mexicany były "niedorozwinięte" coś poszło nie tak więc dla zabawy dołożyliśmy ich do Mazatapeców (ich było 30g + po 10g MEXICANów) zrobiliśmy wywar wykorzystując sok cytryny wraz z sokiem porzeczkowym dla wzmocnienia wizualizacji, pokrojone świry zaparzyliśmy ciepłą wodą odstawiliśmy na 20minut i DO DNA.
Przez 30min nie działo się totalnie NIC, co było dość dziwne patrząc na fakt, że miesiąc temu już po 20 min były pierwsze efekty, baliśmy się, że coś źle zrobiliśmy z wywarem. Minęło 40min i to co zaczęło się dziać przeszło nasze oczekiwania, barwy w pokoju dostały kontrastu niczym w komiksie, projektując MUSHROOM-ROOM wszystkie ściany w pokoju ozdobiłem charakterystycznymi wzorkami, postanowiliśmy, że usiądziemy po środku pokoju i w ciszy wpatrzymy się w ściany i to co widzieliśmy, zresztą sami spróbujcie coś takiego zrobić, jak nie macie ścian z wzorkami polecam dla takiej zabawy kupić SPECJALNE DYWANY :) kosmos, siedząc w ten sposób przez prawie 2 godziny odpłyneliśmy totalnie, nie zwracając uwagi na mijający czas. Godzina 20 oczy jak koty, wychodzimy na dwór wszystko rozmazane przed oczyma zamiast świata cały czas wzorki ze ściany (: falujące drzewa, kwiaty COŚ PIĘKNEGO postanowiliśmy udać się do lasu by wykorzystać inny rodzaj TRIPa, lecz nie pchaliśmy się w tereny gdzie mogliśmy natrafić na ludzi (bo po co) całość zabawy trwała ok 7h to co zrobił ten wywar przerosło nasze oczekiwania. Polecam każdemu!

(jak zrobić wywar, który my skosztowaliśmy : )
-1 cytryna po pół na szklankę (sok + miąsz)
-1 łyżka miodu lipowego na szklankę
-30ml soku porzeczkowego
-40g pokrojonych świrków
-zaparzyć wodą (40-50stopni)
Odczekać 20min aż się wszystko zaparzy i smacznego ;*

SzalonyWywar
22.06.2021 14:24:27

 
 
 
 

z ziomkiem w przyszly tydzien zarzucam 2,5g golden teachera na glowe, dam znac jakie odczucia

mienso
03.07.2022 22:14:24

 
 
 
 

Wracam po prawie roku, było zajebiście, polecam na pierwszy raz 2,5g myśle że jest bardzo dobre

mienso
10.04.2023 13:30:44

 
 
 
 

pol roku temu zarzuciłem 2g na glowe. Fazka była na 1 poziomie. Rozczarowałem się bo miałem nadzieje na jakieś halucynacje. Teraz znowu planuje tripa na za tydzień. Tym razem 4 g. Boje się troche ze mnie za bardzo wyjebie wiec będę dawkować 2g/1/1 w odstępach pol godziny. Jak macie jakieś tipy czy sposoby na efektywne przyjmowanie grzybów podzielcie się.Planuje iść do lasu i na łąkę. Będę dawac znac co i jak trzymajcie się z fartem

hebaniaz 420
13.04.2023 13:28:57

 
 
. .twój komentarz :

nick / ksywa :komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarze komentarzePoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ ForuM ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2023