Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  »Wymiana« ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
609
odsłon:
1105007

     Ostatnie posty . . .

     ¤ Białe bulwy
     ¤ Hillbilly czy to pleśń?
     ¤ Grzyboraporty z uprawy Marcusa
     ¤ Mckenaii 1200cc
     ¤ Golden teacher pomoc
     ¤ NEMEZIS (Black Cap Natalensis) P.Ochraceocentrata
     ¤ Growkit full auto Golden Teacher
     ¤ Drugi zrzut golden teacher
     ¤ Giveaway Printy
     ¤ Problem z overpinningiem Malabar
     ¤ Poproszę o ocenę - Golden Teacher

<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Giveaway Printy
Hiacynt
3295Marcus:
2026.03.15
17:54:29
Hejka, kolega robi sobie laboratorium.
bozia_da
4570Marcus:
2025.12.23
15:55:55
drewnojady
elefantucci frywolnie
0513brak
PSILOCYBE SERBICA
:) frywolnie
0773:)
frywolnie:
2025.01.15
18:27:16
prośba o printa chejacho
chejacho
0844chejacho:
2024.08.24
14:34:56
Melmac na PC lub Mexicana
ptrn
31023ptrn:
2024.10.27
10:18:00
Poszukiwany samarytanin na wymianę
siskina
0613brak
Prośba o materiał do badań.
Mush88
122686hippie1:
2023.12.19
21:22:46
Potrzebny print
muscymol
31592hippie1:
2023.12.19
21:14:49
zarodniki/grzybnia soplówki jeżowatej
bartmalow
61613Mush88:
2023.12.18
14:17:26
Oddam cambodian i mexican
Agaricus
5440Mush88:
2023.12.11
20:50:00
Oddam cambodian i mexican
Agaricus
51912Mush88:
2023.12.11
20:50:00
golden a golden
tazik89
1799Shennong:
2023.11.14
21:04:18
Oddam/wymienię PC AMAZONIAN.
narcoser
0647brak
Growkit nierozwinięte melmack
eloja1988
0592brak
Chcesz się wymienić LC?
Uncool frywolnie
0578brak
Poszukuję tych odmian
majster100
0728brak
wymiana printy
kogut
0583brak
Wymienię się na coś ciekawego
SpikeStrike frywolnie
41091kogut:
2023.06.25
13:20:08
Wymienię kultury GT za cokolwiek psylo lub nasionka automj
Muchogrucho
0695brak
<<<   <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ Białe bulwy
     ¤ Hillbilly czy to pleśń?
     ¤ Grzyboraporty z uprawy Marcusa
     ¤ Mckenaii 1200cc
     ¤ Golden teacher pomoc
     ¤ NEMEZIS (Black Cap Natalensis) P.Ochraceocentrata
     ¤ Growkit full auto Golden Teacher
     ¤ Drugi zrzut golden teacher
     ¤ Giveaway Printy
     ¤ Problem z overpinningiem Malabar
     ¤ Poproszę o ocenę - Golden Teacher

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  »Wymiana« ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
609
odsłon:
1105007

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2026