Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  »Wymiana« ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
609
odsłon:
1105002

     Ostatnie posty . . .

     ¤ Białe bulwy
     ¤ Hillbilly czy to pleśń?
     ¤ Grzyboraporty z uprawy Marcusa
     ¤ Mckenaii 1200cc
     ¤ Golden teacher pomoc
     ¤ NEMEZIS (Black Cap Natalensis) P.Ochraceocentrata
     ¤ Growkit full auto Golden Teacher
     ¤ Drugi zrzut golden teacher
     ¤ Giveaway Printy
     ¤ Problem z overpinningiem Malabar
     ¤ Poproszę o ocenę - Golden Teacher

<<<   <<  23 24 25 26 27 28 29 30 31  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Psilocybe Cubensis „ Huautla “
m118
022653 frywolnie:
2009.09.16
17:09:38
Wymianka ( do zaoferowania P. azurescens lub cyanescens)
darkside
11061brak
Hej! Przyjmę odciski, lub strzykawkę :)))
nubiupee
31608szymos:
2009.08.13
12:48:51
Panaeolus...
ISH
132291nubiupee:
2009.07.15
13:28:09
przyjmę strzykawe.
spoofy frywolnie
83927o-o
frywolnie:
2009.10.02
21:47:29
dopiero zaczynam
borygo frywolnie
22559przemolbaska
: 2009.10.03
13:02:17
strzykawka..
FruToS
21612cjuchu:
2009.06.01
12:22:46
PESA poszukuję
darkside
21569jot gie el
frywolnie:
2009.04.08
18:36:42
wymienie odciski ecuador na ...
Joshua_Josh
72183darkside:
2009.03.18
08:32:59
Początkujący mykolog szuka obiektów badań
totoro
52654Joshua_Josh:
2009.03.18
23:01:03
Honorowi psilodawcY - pomysł na nowy dział.
cjuchu
728938totoro:
2009.03.16
18:31:26
Odcisk w celu odbudowy kultury
Borsuk
616061szauwik:
2009.06.26
15:29:52
Odciski do rozdania! (akcja zakończona)
darkside
22245wojcieh666
frywolnie:
2009.03.12
18:30:56
nie po prośbie
Harpo
62081darkside:
2009.02.08
14:15:23
Harpo
nowy użytkownik

postów: 9

zarejestrowano: 2009.01.13


Temat: nie po prośbie
wysłano: 2009.01.13 18:28:23
Hej, ja pierwszy raz się tu wynurzam i nie po prośbie. Poczytałem sporo ciekawych postów. Mam to i owo i za jakiś czas, mam nadzieję, że dość szybko, mam ambitny zamiar zaoferowac coś na wymianę. Tymczasem będę pewnie prosił o radę. Na początek mam pytanie czy ktoś zna może takie cudo: http://www.universityscientific.com/product.php?xProd=31&xSec=2 i co na ten temat sądzi?
Pozdrowienia
odpowiedzodpowiedz tu
methyl
starszy psylocyb

postów: 143

zarejestrowano: 2008.10.29


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.01.13 18:58:44
Na wstępie ośmielę się powitać.
Co do tego automatycznego wiadra to ciekawe czy ma melodyjkę i czy lampki migają na kolorowo bo jak tak to biorę !
A teraz poważniej. Temat takiego niby automatycznego growboxa chyba się już gdzieś tu przewijał.
Osobiście twierdzę że przyjemność i pełnię satysfakcji daje otrzymanie owocników mając na starcie podstawowe komponenty i substraty.
Pracy nie jest wcale tak dużo a co własne to własne. Dodatkowo można się sporo nauczyć.
No ale jeśli ktoś po prostu chce "żreć" grzyby to dil albo automat co go tylko podlać i wrzucić monetę

Osobiście zdarza mi się prowadzić hodowlę bo grzyby mnie fascynują. Może dlatego mam inne podejście i takie "grające szafy" wywołują u mnie uśmiech na twarzy.

Na osłodę coś pięknego

http://uk.youtube.com/watch?v=4N_V6FdB3qQ

Pozdrawiam
odpowiedzodpowiedz tu
Harpo
nowy użytkownik

postów: 9

zarejestrowano: 2009.01.13


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.01.13 19:23:37
To ustrojstwo z mojego linka wygląda trochę jak chełm. Najprawdopodobniej jest to część skafanda nowej generacji
odpowiedzodpowiedz tu
nodrugsnofun
prapsylocyb

postów: 319

zarejestrowano: 2008.09.21


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.01.13 21:10:14
Sprzęt gotowiec wygląda fajunie i na wyglądzie się to kończy swoja drogą robi mi się smutno gdy ostatnimi czasy czytam wątki o gotowych żywych kulturach czy gotowych terrariach.
ť Just fly Ť
odpowiedzodpowiedz tu
Acid
starszy psylocyb

postów: 216

zarejestrowano: 2008.02.06


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.01.13 22:36:30
Fajny bajer. Bankowo może ułatwić życie, ale... gdzie tu przyjemność z własnoręcznie wykonanego dzieła? Gdzie zadowolenie płynące z tego, że "ja też potrafię"? Aczkolwiek można by zainwestować (jeżeli już naprawdę inaczej nie można...). Cena lekko wygórowana, no ale może to tylko wina słabej złotówki, albo mojego wzroku Ostatecznie muszę się zgodzić z poniższą wypowiedzią:


@methyl - "automat co go tylko podlać i wrzucić monetę" - HAHAHA! Trafiony, zatopiony
odpowiedzodpowiedz tu
cjuchu
metaprapsylocyb

postów: 916

zarejestrowano: 2002.11.11


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.01.14 00:32:34
Cytat z opisu.

"This is a great system for kids to learn about the world of fungi!"

I każda porządna mamusia zakupi wnusiowi grzybusia.

Swoją drogą za ten pieniądz można przygotować terrarium, do którego wejdzie przynajmniej 5 razy tyle ciastek.
odpowiedzodpowiedz tu
Harpo
nowy użytkownik

postów: 9

zarejestrowano: 2009.01.13


góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.01.15 18:17:39
Zgadza się, to droga i dość dziwna rzecz, choć chyba nie można wykluczyć, że takich niecodziennych ofert będzie przybywać
odpowiedz
zamawianie w zimie
hynymyny
02004Harpo:
2009.01.15
18:17:39
witam
inny
91907hynymyny:
2009.01.08
11:52:15
panaeolus
methyl
22757emrs:
2009.01.14
11:11:42
Pokaż kulturę
m@zatapec
253432methyl:
2009.01.06
16:02:29
free prints (nieaktualne)
dzonnson
45681pytanie
frywolnie:
2009.04.16
07:12:12
tryptamina (posiadam)
Joshua_Josh
102782fastnick1oo:
2008.12.24
12:12:36
<<<   <<  23 24 25 26 27 28 29 30 31  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ Białe bulwy
     ¤ Hillbilly czy to pleśń?
     ¤ Grzyboraporty z uprawy Marcusa
     ¤ Mckenaii 1200cc
     ¤ Golden teacher pomoc
     ¤ NEMEZIS (Black Cap Natalensis) P.Ochraceocentrata
     ¤ Growkit full auto Golden Teacher
     ¤ Drugi zrzut golden teacher
     ¤ Giveaway Printy
     ¤ Problem z overpinningiem Malabar
     ¤ Poproszę o ocenę - Golden Teacher

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  »Wymiana« ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
609
odsłon:
1105002

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2026