Forum Psilocybe



Do prawidłowego funkcjonowania forum wymagane są ciastka/cookies,
proszę włączyć tę opcję w ustawieniach swojej przeglądarki.



Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ
Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  »Wymiana« ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
609
odsłon:
1105011

     Ostatnie posty . . .

     ¤ Białe bulwy
     ¤ Hillbilly czy to pleśń?
     ¤ Grzyboraporty z uprawy Marcusa
     ¤ Mckenaii 1200cc
     ¤ Golden teacher pomoc
     ¤ NEMEZIS (Black Cap Natalensis) P.Ochraceocentrata
     ¤ Growkit full auto Golden Teacher
     ¤ Drugi zrzut golden teacher
     ¤ Giveaway Printy
     ¤ Problem z overpinningiem Malabar
     ¤ Poproszę o ocenę - Golden Teacher

<<<   <<  23 24 25 26 27 28 29 30 31  >>   >>>  
۞
TematAutorOdpowiedziOdsłonOstatnia odpowiedź
Psilocybe Cubensis „ Huautla “
m118
022663 frywolnie:
2009.09.16
17:09:38
Wymianka ( do zaoferowania P. azurescens lub cyanescens)
darkside
11061brak
Hej! Przyjmę odciski, lub strzykawkę :)))
nubiupee
31608szymos:
2009.08.13
12:48:51
Panaeolus...
ISH
132291nubiupee:
2009.07.15
13:28:09
przyjmę strzykawe.
spoofy frywolnie
83927o-o
frywolnie:
2009.10.02
21:47:29
dopiero zaczynam
borygo frywolnie
22559przemolbaska
: 2009.10.03
13:02:17
strzykawka..
FruToS
21612cjuchu:
2009.06.01
12:22:46
PESA poszukuję
darkside
21569jot gie el
frywolnie:
2009.04.08
18:36:42
darkside
psylorodek

postów: 45

zarejestrowano: 2008.10.11




Temat: PESA poszukuję
wysłano: 2009.03.15 18:58:37
Wymienię się chętnie za odcisk PC PESA lub jakiejkolwiek innej odmiany (z wyjątkiem B+, Mexican, Ecuador, Syzygy, Cambodia i Texas). Ze swojej strony mam do zaoferowania odcisk Mexican lub Ecuador. Oferty proszę skladać na mojego maila lub gg 8038993.
Pozdrawiam!
Darkside
ubi sunt?
odpowiedzodpowiedz tu
Muchomur
młodszy psylocyb

postów: 58

zarejestrowano: 2008.06.02




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.16 21:18:34
GT lub PSAH obie fajne i łatwe ale nie chce żadnego cubka masz coś innego ?? jak nie to Texy bym reflektował.
Z centralnej Polski
odpowiedzodpowiedz tu
darkside
psylorodek

postów: 45

zarejestrowano: 2008.10.11




góra
ost.odpowiedź       # link do tego postu
dół
wysłano: 2009.03.18 08:32:59
Obecnie dysponuje do wymiany jedynie tymi dwoma odmianami.
ubi sunt?
odpowiedz
wymienie odciski ecuador na ...
Joshua_Josh
72183darkside:
2009.03.18
08:32:59
Początkujący mykolog szuka obiektów badań
totoro
52654Joshua_Josh:
2009.03.18
23:01:03
Honorowi psilodawcY - pomysł na nowy dział.
cjuchu
728938totoro:
2009.03.16
18:31:26
Odcisk w celu odbudowy kultury
Borsuk
616061szauwik:
2009.06.26
15:29:52
Odciski do rozdania! (akcja zakończona)
darkside
22246wojcieh666
frywolnie:
2009.03.12
18:30:56
nie po prośbie
Harpo
62082darkside:
2009.02.08
14:15:23
zamawianie w zimie
hynymyny
02004Harpo:
2009.01.15
18:17:39
witam
inny
91907hynymyny:
2009.01.08
11:52:15
panaeolus
methyl
22757emrs:
2009.01.14
11:11:42
Pokaż kulturę
m@zatapec
253432methyl:
2009.01.06
16:02:29
free prints (nieaktualne)
dzonnson
45681pytanie
frywolnie:
2009.04.16
07:12:12
tryptamina (posiadam)
Joshua_Josh
102782fastnick1oo:
2008.12.24
12:12:36
<<<   <<  23 24 25 26 27 28 29 30 31  >>   >>>  

     Ostatnie posty . . .

     ¤ Białe bulwy
     ¤ Hillbilly czy to pleśń?
     ¤ Grzyboraporty z uprawy Marcusa
     ¤ Mckenaii 1200cc
     ¤ Golden teacher pomoc
     ¤ NEMEZIS (Black Cap Natalensis) P.Ochraceocentrata
     ¤ Growkit full auto Golden Teacher
     ¤ Drugi zrzut golden teacher
     ¤ Giveaway Printy
     ¤ Problem z overpinningiem Malabar
     ¤ Poproszę o ocenę - Golden Teacher

Forum› ‹Uprawa›  ‹Surowce›  ‹Sprzęt / Materiały›  ‹Odmiany›  ‹Konserwacja›  ‹Kulinaria›  »Wymiana« ‹Psychonautyka / TripRaport›  ‹TipsAndTricks›  ‹Archiwum›  ‹Inne›  nowy wątektematów:
609
odsłon:
1105011

Tematów na stronę
 
login:
hasło:

zapomniane hasło

regulamin       ZAREJESTRUJ

programmed by cjuchu noncorp. 2006

PoradnikI ]   [ GatunkI ]   [ Honorowi psilodawcY ]   [ PsilosOpediuM ]   [ FaQ ]   [ GalerY ]   [ TripograM ]   [ DarwiN ]   [ LinkI ]   [ EmaiL ]  

© psilosophy 2001-2026