Wymienię się chętnie za odcisk PC PESA lub jakiejkolwiek innej odmiany (z wyjątkiem B+, Mexican, Ecuador, Syzygy, Cambodia i Texas). Ze swojej strony mam do zaoferowania odcisk Mexican lub Ecuador. Oferty proszę skladać na mojego maila lub gg 8038993. Pozdrawiam! Darkside