siemka dopiero zaczynam swoje przeboje z grzybkami i nie moge za duzo powiedziec na ten temat .wczoraj dostalem poczta szczykawe z /tasmanian/ i chyba sprobuje sposobu z sterylizowanym sianem ?? zobacze jak wyjdze

ale mam 2 pytanka :
1-na czym polega to honorowe psilodawsktwo

2-nie wiem czemu ale nie moge sie zarejestrowac na psilosophy.info .za kazdym razem gdy sie rejestroje ,wysyla mi na poczte link potwierdzajacy poczym po kliknieciu w link przenosi mnie z powrotem do strony w ktorej wpisuje sie dane


? i mam maly rebus ...hehh....i jak zawsze nie wszystko idze jak po masle mam tylko nadzieje ze z moja hodowla pojdzie lepiej


