| <<< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >>> |
| ۞ | Temat | Autor | Odpowiedzi | Odsłon | Ostatnia odpowiedź |
 | Plamy i wżerki na kapeluszach | GigaJigga | 1 | 535 | badacz frywolnie: 2024.11.23 08:12:48 |
 | Hodowla na gotowym podłożu | BraveWorm | 0 | 418 | brak |
 | Problem z grzybnia | Eryk frywolnie | 0 | 379 | brak |
 | Auto growkit mvp | Mykomkyyko frywolnie | 1 | 812 | Grzybkii1234 151 frywolnie: 2024.10.23 14:26:15 |
 | Taka sytuacja, biały nalot na trzonie co dalej. | MygologistAmator | 3 | 1028 | Anastasja frywolnie: 2024.12.07 23:16:06 |
 | Kiedy drugi rzut. | Karolko87 | 1 | 472 | ptrn: 2024.10.11 19:27:54 |
 | Zatrzymanie wzrostu, nowe grzyby rosną na grzybach | Romperek frywolnie | 1 | 537 | ptrn: 2024.10.09 09:22:06 |
 | Uderzenie manualne pinów | Bohrami frywolnie | 0 | 377 | brak |
 | Growkit GT - po pierwszym zbiorze piny nie rosną | eldocent | 3 | 741 | eldocent: 2024.10.03 16:59:07 |
 | Pierwszy GT, mata grzewcza, opinie, porady | Bariors myko frywolnie | 6 | 695 | zrywka frywolnie: 2024.09.30 07:16:32 |
| | Bariors myko frywolnie

nienotowany
|
Temat: Pierwszy GT, mata grzewcza, opinie, porady wysłano: 2024.09.23 13:57:53 | Cześć wszystkim To moje pierwsze podejście z GrowKit Zakupiłem 2 kity Golden teacher po 2100ml wrazie w jakby jeden nie wypalił Niestety w pierwszym wdała mi się pleśń po czym poleciał do wyrzucenia. Został mi drugi i na aktualny moment mija 13 dzień. 3/4 dni temu pojawiły się pierwsze piny największy ma 1,5cm Martwi mnie powolny wzrost. Mam duże wahania temperatury w pomieszczeniu od 23 stopni Do 21 w nocy jeśli nie niżej. Posiadam matę grzewczą która może rozwiązać problem Potrzebuje porady gdzie ulokować matę podejrzewam że pod kitem. Posiadam termometr z sondą więc mogę monitorować temperaturę Czym od izolować kita żeby nie leżała bezpośrednio na macie? I na jaką moc grzania ustawić aby nie przegrzać ? Temperatura może pewnie różnić się w środku i na zewnątrz |  |  |
|
|
| | pindolina frywolnie

nienotowany
|
góra ost.odpowiedź # link do tego postu dółwysłano: 2024.09.24 05:26:15 | To nie są duże wahania. Mata nie jest potrzebna. Powolny wzrost może być spowodowany słabą wentylacją. |  |  |
|
|
|
| | Bariors frywolnie

nienotowany
|
góra ost.odpowiedź # link do tego postu dółwysłano: 2024.09.29 22:56:06 | Dzień 19 W kilku kapeluszach błonki popenkały, powoli się otwierają Zbierać czy czekać jeszcze jeden dzien ? 
|  |  |
|
| | zrywka frywolnie

nienotowany
|
góra ost.odpowiedź # link do tego postu dółwysłano: 2024.09.30 07:16:32 | Zależy czego oczekujesz. Możesz rwać, poczekać do wieczora, do jutra. Pojutrze lub za dwa dni zebrać zarodniki, itp. |  | |
|
 | GT 7 dzień pojawiła się zielonkawa narośl | Bariors frywolnie | 6 | 636 | chejaho frywolnie: 2024.09.19 10:14:50 |
 | Początek fazy wzrostu. Czy to pleśń? Czy uratuje przyszły? | Dejdej | 2 | 564 | sempervivum: 2024.09.12 06:49:12 |
 | Pomoc z growkitem GT | Yuuma frywolnie | 2 | 673 | Yuuma frywolnie: 2024.08.21 23:54:29 |
 | Problem, niebieski nalot | BraveWorm | 4 | 826 | Cumulonimbus frywolnie: 2024.07.25 10:01:45 |
 | Problem nowicjusza z drugim rzutem [GT] | Mazeo | 2 | 992 | Mazeo: 2024.05.30 11:07:45 |
 | Czarny nalot na dnie kita | MS660 frywolnie | 1 | 646 | zwalczak frywolnie: 2024.05.21 08:35:28 |
 | Problem, GK GT pierwszy raz, grzybki pokryte grzybnia(?) | keks | 2 | 900 | RedStag: 2024.05.26 08:12:42 |
 | GT czarno wszędzie | grzyber | 2 | 948 | jury: 2024.05.02 20:43:20 |
 | brak bialego nalotu | bartexxx | 1 | 624 | bartexxx: 2024.04.21 23:57:36 |
 | piny z boku boxa | damianhg | 4 | 1475 | RedStag: 2024.05.26 08:14:32 |